Szkolenia zamknięte dla firm

Co nas wyróżnia w organizacji szkoleń zamkniętych dla firm?

Średnio każdego roku nasza firma szkoleniowa Wektor Wiedzy realizuje co najmniej 365 szkoleń zamkniętych dla firm. Nasi specjaliści dojeżdżają do mniejszych i większych miejscowości, w zależności od tego, jaką lokalizację wybiorą sobie uczestnicy.

Od 2011 roku, pomagamy w organizacji szkoleń dla firm. Dzięki temu firmy i organizacje, z którymi współpracujemy mają jeszcze większą pewność, że otrzymają to, czego oczekują.

Współpracujemy z topowymi czołowymi w swoich branżach specjalistami-szkoleniowcami, dzięki czemu potrafimy doskonale dopasować się pod konkretne potrzeby danej firmy/organizacji.

Z naszych usług korzystały m. in. różnego rozmiaru spółki prywatne, giełdowe czy ministerstwa, co dało nam doświadczenie niezbędne do skutecznego wspierania firm i organizacji w różnych sytuacjach. 

Dajemy Państwu gwarancję jakości naszych usług. Potwierdzoną opiniami, a także certyfikatem ISO.

Wystarczy uzupełnić formularz, a skontaktujemy się z Państwem i przedstawimy najlepsze rozwiązania dostosowane do Państwa potrzeb!

Jesteśmy gotowi zorganizować szkolenie zamknięte dla Państwa firmy.

Chętnie wesprzemy także w procesie ubiegania się o dofinansowanie szkoleń w ramach środków zewnętrznych z Unii Europejskiej.
Wystarczy uzupełnić formularz lub skontaktować się z naszym doradcą, a przedstawimy Państwu najlepsze rozwiązania dostosowane do Państwa potrzeb.
Aleksy Kotala
tel: 17 283 10 23
a.kotala@wektorwiedzy.pl

Od 2011 roku zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji

Opinie

o nas!

Szkolenie z podatków jest realizowane na bardzo wysokim poziomie. Wszystko bardzo sprawnie zorganizowane a dostarczone materiały po szkoleniu rzeczywiście są bardzo pomocne i przydatne do wykorzystania dla innych pracowników w firmie. Polecam.

Robert Śmiechowski

Klient, przedsiebiorca

Dopasowane szkolenia zamknięte dla firm

Nasza firma szkoleniowa w ramach swojej oferty posiada i realizuje szkolenia zamknięte dla firm, urzędów, instytucji publicznych w całej Polsce.

Tematyka szkolenia zamkniętego dla firm tak jak ilość osób, zakres tematyczny, spersonalizowany program i miejsce szkolenia dostosowujemy do potrzeb Państwa organizacji/firmy. Do każdego szkolenia zamkniętego dobierany jest odpowiedni lektor specjalizujący się w konkretnym zagadnieniu – temacie, przygotowywane są autorskie materiały, obejmujące liczne ćwiczenia i przykłady. Udział w szkoleniu potwierdzamy imiennym certyfikatem.

Szkolenia zamknięte są realizowane przez nas w formie stacjonarnej i online. Realizujemy je w całej Polsce niezależnie od branży i specyfiki działalności przedsiębiorcy w tym dla firm informatycznych, budowlanych, transportowych, handlowych, usługowych, produkcyjnych, hurtowników i sieci sprzedaży, finansowych, ubezpieczeniowych, szkoleniowych. Pozwalają one nie tylko doskonalić kadrę kierowniczą i pracowników ale również stwarzają możliwość integracji całego zespołu.

Chętnie wesprzemy Państwa także w procesie ubiegania się o dofinansowanie szkoleń w ramach środków zewnętrznych.
Wystarczy uzupełnić formularz lub skontaktować się z naszym doradcą, a przedstawimy Państwu najlepsze rozwiązania dostosowane do Państwa potrzeb.

Aleksy Kotala

tel: 17 283 10 23
a.kotala@wektorwiedzy.pl

Zapraszamy na szkolenia zamknięte dla firm

Pozostaw kontakt, a skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy naszą propozycję.

Od 2011 roku zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji