Kim jesteśmy i co robimy?

Nasza firma szkoleniowa Wektor Wiedzy przez ponad 10 lat przeszkoliła już około 70.000 pracowników działów księgowych, kadrowych i wielu innych. Nasze szkolenia i kursy obejmują najbardziej aktualny zestaw wiedzy praktycznej, przekazywanej od trenerów praktyków z minimum 10-cio letnim doświadczeniem w branży i 5 lat w szkoleniach.

Nasz zespół liczy kilkadziesiąt osób, ciężko nas wszystkich zmieścić na jednym zdjęciu. Łatwiej jest za to zliczyć obszary w których działamy:

6 faktów naszej codziennej pracy:

Nasze szkolenia otwarte podatkowe w całej Polsce to aktualna wiedza podatkowa i prawna dedykowana dla księgowych, kadrowych, a także właścicieli firm. Nabywanie nowej  fachowej wiedzy i praca zgodna z przepisami pozwalają prawidłowo wykonywać codzienne zadania. Dlatego nasze programy szkoleń i kursów współtworzą trenerzy – praktycy, którzy posiadają co najmniej 10 lat doświadczenia w branży oraz minimum 5 lat w prowadzeniu szkoleń. 

Średnio każdego dnia w roku organizujemy co najmniej jedno szkolenie zamknięte dopasowane do potrzeb klienta. Nasi specjaliści dojeżdżają do mniejszych i większych miejscowości, w zależności od tego, jaką lokalizację wybiorą sobie uczestnicy.  Programy szkoleń wewnętrznych idealnie dopasowujemy do potrzeb klienta, a nauka wśród współpracowników sprzyja dzieleniu się wiedzą i umacnia relacje. Zachęcamy do zapoznania się z listą naszych kursów i szkoleń. Być może tematyka któregoś z nich zainspiruje Państwa do organizacji własnego.

Oferujemy usługi doradcze, które pomagają w dobraniu odpowiedniego programu unijnego dopasowanego do potrzeb i możliwości firmy. Oceniamy prawdopodobieństwo uzyskania dotacji, pomagamy przygotować stosowne dokumenty, które są niezbędne do aplikowania o środki. 

Wiemy na co zwrócić szczególną uwagę podczas tworzenia wniosków o dofinansowanie szkoleń. Dlatego pomagamy firmom sięgać po środki zewnętrzne na rozwój zawodowy pracowników. Nasi specjaliści z Działu Projektów dzień w dzień wspierają mailowo i telefonicznie naszych klientów,  by uzyskanie dofinansowania kursu stało się łatwiejsze.

Kolejną z naszych specjalizacji jest doradztwo podatkowe dla JST. Przeprowadzamy skuteczne audyty podatkowe, dzięki którym możliwe staje się bezproblemowe rozliczenie wydatków inwestycyjnych gmin, powiatów, miast, ich jednostek pomocniczych i spółek komunalnych.

Uświadamiamy przedsiębiorcom jak istotne jest przygotowanie firmy do nieprzewidzianych sytuacji,  po których konieczna staje się sukcesja w firmie. Nasi doradcy sukcesyjni zabezpieczają firmy przed upadkiem w razie śmierci właściciela, czy wspólnika, zapewniając dalszy byt firmie.

Jeżeli któryś z powyższych obszarów jest Ci bliski –skontaktuj się << klik, z odpowiednim działem już dziś, by poznać możliwości rozwoju Twojej firmy, dzięki współpracy z nami.