Kim jesteśmy i co robimy?

Nasz zespół liczy kilkadziesiąt osób, dlatego ciężko nas wszystkich zmieścić na jednym zdjęciu. Łatwiej jest za to zliczyć obszary w których działamy.

Firma szkoleniowo-doradcza Wektor Wiedzy – 6 faktów na temat naszej codziennej pracy:

 

1. Nasze szkolenia otwarte to aktualna wiedza podatkowa i prawna dedykowana dla księgowych, kadrowych, a także właścicieli firm. Wychodzimy z założenia, że tylko nabywanie nowej wiedzy fachowej i praca zgodna z przepisami pozwalają prawidłowo wykonywać codzienne zadania. Dlatego nasze programy szkoleń i kursów współtworzą trenerzy-praktycy, którzy od lat siedzą w temacie księgowości i prawa pracy.

2. Średnio każdego dnia w roku organizujemy co najmniej jedno szkolenie zamknięte dopasowane do potrzeb klienta. Nasi specjaliści dojeżdżają do mniejszych i większych miejscowości, w zależności od tego, jaka lokalizacja odpowiada uczestnikom. Elastyczne są także godziny szkolenia, a uczenie się wśród współpracowników sprzyja dzieleniu się wiedzą i umacnia relacje. Zachęcamy do zapoznania się z listą realizowanych przez nas szkoleń. Być może tematyka któregoś z nich zainspiruje Państwa do organizacji własnego.

3. W ostatnich dwóch latach pomogliśmy ponad 80 firmom z całej Polski przejść przez drogę po dotacje na rozwój przedsiębiorstwa. Nasi klienci oczekują decyzji w sprawie przyznania środków unijnych m.in. na zakup innowacyjnego sprzętu, dzięki któremu będą mogli ulepszyć swoje produkty i usługi.

4. Wiemy na co zwrócić szczególną uwagę podczas tworzenia wniosków o dofinansowanie szkoleń. Dlatego pomagamy firmom sięgać po środki zewnętrzne na rozwój zawodowy pracowników. Nasi specjaliści z Działu Projektów dzień w dzień wspierają mailowo i telefonicznie naszych klientów,  by pisanie wniosków o dofinansowanie szkoleń stało się łatwiejsze.

5. Kolejną z naszych specjalizacji jest doradztwo podatkowe dla JST. Przeprowadzamy skuteczne audyty podatkowe, dzięki którym możliwe staje się bezproblemowe rozliczenie wydatków inwestycyjnych gmin, powiatów, miast, ich jednostek pomocniczych i spółek komunalnych.

6. Uświadamiamy przedsiębiorcom jak istotne jest przygotowanie firmy do nieprzewidzianych sytuacji,  po których konieczna staje się sukcesja w firmie. Nasi doradcy sukcesyjni zabezpieczają firmy przed upadkiem w razie śmierci właściciela, czy wspólnika, zapewniając dalszych byt firmie.

Jeżeli któryś z powyższych obszarów jest Ci bliski – skontaktuj się z nami już dziś, by poznać możliwości rozwoju Twojej firmy, dzięki współpracy z nami.

Dobra Firma Szkoleniowa – Wektor Wiedzy – Największa Firma Szkoleniowa w Polsce Wschodniej

Masz pytania o naszą firmę?

Wypełnij poniższy formularz, a skontaktujemy się z Tobą w wybranej przez Ciebie formie.

  Kontakt:

  Lawendowa 1, Rzeszów
  17 283 10 45
  17 779 61 95
  Pon. - Pt. 8:00 - 16:00

  Trasa dojazdu