Kursy i szkolenia dla HR

Jeśli chcesz pozyskać dofinansowanie na nasze szkolenia HR, to skontaktuj się z nami uzupełniając poniższy formularz!

Szkolenia i kursy dla HR

Szkolenia dla działu HR odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu kompetencji personelu odpowiedzialnego za zarządzanie zasobami ludzkimi. Te programy edukacyjne nie tylko dostarczają aktualnej wiedzy z zakresu prawa pracy, rekrutacji czy oceny pracowników, ale również wspierają rozwój umiejętności miękkich, takich jak komunikacja, negocjacje czy budowanie relacji interpersonalnych.

Zapoznaj się z naszymi szkoleniami dla HR poniżej:

Zarządzanie zasobami ludzkimi - Nowoczesne strategie i trendy HR w dobie nieustannych zmian [online]

Działasz w branży HR i zdajesz sobie sprawę, jakie korzyści może Ci przynieść podążanie za bieżącymi trendami rynkowymi w tym obszarze? Chcesz skutecznie pozyskiwać informacje i w pełni wykorzystywać nadarzające się szanse rozwojowe w Twojej organizacji?

Rola HR w budowaniu inkluzywnych organizacji - Kurs wspierania wielokulturowości i równości szans [online]

Interesuje Cię temat zarządzania różnorodnością w organizacji? Chciałabyś/chciałbyś zdobyć kluczowe umiejętności budowania środowiska wspierającego wdrażanie idei różnorodności, równości szansi włączenia w miejscu pracy?

Analityka danych i wykorzystanie technologii w procesach HR - Kurs z narzędzi ICT [online i Warszawa]

Fascynuje Cię potencjał, jaki niosą nowe technologie dla dziedziny HR? Chcesz dowiedzieć się, jak narzędzia cyfrowe mogą usprawnić zarządzanie zasobami ludzkimi, rekrutację, rozwój i zaangażowanie pracowników?

Kurs: Agile HR – efektywna organizacja XXI wieku [online]

Zależy Ci na umiejętnym zarządzaniu projektami i zdajesz sobie sprawę, że tradycyjne podejście w tej kwestii często okazuje się niewystarczające w dzisiejszym świecie?

A może wiesz, jak ważny jest proces rekrutacji, onboardingu i wspierania rozwoju talentów wśród pracowników organizacji, w związku z czym chcesz nabyć nowe umiejętności?

MindSonar szkolenie

Czy wiesz, że można przewidzieć pewne zachowania i schematy myślenia? Każdy człowiek jest inny, a na jego percepcję świata wpływa wiele różnych czynników. Trudno więc założyć, że wszyscy zawsze będą reagować tak samo w określonych kontekstach.

Od 2011 roku zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji

Opinie

o nas!

Szkolenie z podatków jest realizowane na bardzo wysokim poziomie. Wszystko bardzo sprawnie zorganizowane a dostarczone materiały po szkoleniu rzeczywiście są bardzo pomocne i przydatne do wykorzystania dla innych pracowników w firmie. Polecam.

Robert Śmiechowski

Klient, przedsiebiorca