Kursy i szkolenia dla HR

Jeśli chcesz pozyskać dofinansowanie na nasze szkolenia HR, to skontaktuj się z nami uzupełniając poniższy formularz!

Szkolenia i kursy dla HR

Szkolenia dla działu HR odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu kompetencji personelu odpowiedzialnego za zarządzanie zasobami ludzkimi. Te programy edukacyjne nie tylko dostarczają aktualnej wiedzy z zakresu prawa pracy, rekrutacji czy oceny pracowników, ale również wspierają rozwój umiejętności miękkich, takich jak komunikacja, negocjacje czy budowanie relacji interpersonalnych.

Zapoznaj się z naszymi szkoleniami dla HR poniżej:

Zarządzanie zasobami ludzkimi - Nowoczesne strategie i trendy HR w dobie nieustannych zmian [online]

Działasz w branży HR i zdajesz sobie sprawę, jakie korzyści może Ci przynieść podążanie za bieżącymi trendami rynkowymi w tym obszarze? Chcesz skutecznie pozyskiwać informacje i w pełni wykorzystywać nadarzające się szanse rozwojowe w Twojej organizacji?

Analityka danych i wykorzystanie technologii w procesach HR - Kurs z narzędzi ICT [online i Warszawa]

Fascynuje Cię potencjał, jaki niosą nowe technologie dla dziedziny HR? Chcesz dowiedzieć się, jak narzędzia cyfrowe mogą usprawnić zarządzanie zasobami ludzkimi, rekrutację, rozwój i zaangażowanie pracowników?

Kurs: Agile HR – efektywna organizacja XXI wieku [online]

Zależy Ci na umiejętnym zarządzaniu projektami i zdajesz sobie sprawę, że tradycyjne podejście w tej kwestii często okazuje się niewystarczające w dzisiejszym świecie?

A może wiesz, jak ważny jest proces rekrutacji, onboardingu i wspierania rozwoju talentów wśród pracowników organizacji, w związku z czym chcesz nabyć nowe umiejętności?

Szkolenie Team Builiding

Czy Twoja firma stoi w miejscu, ponieważ zespół nie działa tak efektywnie, jak powinien? Czujesz, że brakuje mu współpracy, zaangażowania i komunikacji?

MindSonar szkolenie

Czy wiesz, że można przewidzieć pewne zachowania i schematy myślenia? Każdy człowiek jest inny, a na jego percepcję świata wpływa wiele różnych czynników. Trudno więc założyć, że wszyscy zawsze będą reagować tak samo w określonych kontekstach.

Kurs ESG – jak wdrażać zrównoważony rozwój w organizacji

Czy uważasz, że świadomość społeczna i ekologiczna staje się ważnym kryterium dla inwestorów? Zdajesz sobie sprawę, że firmy zorientowane na ESG często osiągają lepsze wyniki finansowe? Chcesz zdobyć kluczowe umiejętności z zakresu ESG, które mogą wpłynąć na rozwój twojej kariery? Jeśli tak – koniecznie zapoznaj się z naszą propozycją!

Od 2011 roku zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji

Opinie

o nas!

Szkolenie z podatków jest realizowane na bardzo wysokim poziomie. Wszystko bardzo sprawnie zorganizowane a dostarczone materiały po szkoleniu rzeczywiście są bardzo pomocne i przydatne do wykorzystania dla innych pracowników w firmie. Polecam.

Robert Śmiechowski

Klient, przedsiebiorca