Szkolenia menadżerskie

5/5

 Klienci nas oceniają na 4,8/5 zobacz tu

Szkolenia menadżerskie dla kadry zarządzającej

Szkolenia menadżerskie to propozycja nie tylko dla przedstawicieli stanowisk kierowniczych – osób zarządzających konkretnym działem lub koordynującym projekt. Na szkolenia zapraszamy kadry z zespołów finansowych oraz osoby prowadzące własną działalność gospodarczą. Nasze warsztaty z pewnością okażą się owocne w przypadku rozpoczynania pracy w działach finansowo-księgowych oraz szeroko pojętym biznesie.

MindSonar szkolenie

Czy wiesz, że można przewidzieć pewne zachowania i schematy myślenia? Każdy człowiek jest inny, a na jego percepcję świata wpływa wiele różnych czynników. Trudno więc założyć, że wszyscy zawsze będą reagować tak samo w określonych kontekstach.

Od 2011 roku zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji

Opinie

o nas!

Szkolenie z podatków jest realizowane na bardzo wysokim poziomie. Wszystko bardzo sprawnie zorganizowane a dostarczone materiały po szkoleniu rzeczywiście są bardzo pomocne i przydatne do wykorzystania dla innych pracowników w firmie. Polecam.

Robert Śmiechowski

Klient, przedsiebiorca

Jak długo trwa szkolenie menadżerskie?

Częstotliwość i czas trwania pojedynczego spotkania zależy przede wszystkim od tematu przewodniego szkolenia menadżerskiego. Inny wymiar mają szkolenia typowo zarządzające, inne językowe. Biznesowy kurs języka angielskiego – jeden z naszych kursów menadżerskich – trwa 60 godzin zegarowych. Uczestnicy spotykają się dwa razy po 60 minut tygodniowo. Ponadto, kursanci cały czas mają dostęp do nagrań z zajęć w czasie trwania kursu. Zajęcia odbywają się indywidualne lub w małych grupach 4-6 osobowych.

Szkolenia menadżerskie z zakresu języków

Szkolenie organizowane przez Wektor Wiedzy kierujemy również do osób pragnących doskonalić umiejętności językowe w zakresie języka angielskiego niezbędnego do komunikacji w środowisku zawodowym oraz biznesowym.

Szkolenia menadżerskie w Rzeszowie

Wybierz odpowiednie warsztaty dla siebie Szkolenia z zakresu zarządzania, językowe albo finansowe – sam wybierz, czego aktualnie najbardziej potrzebujesz. Wektor Wiedzy – największa jednostka organizująca szkolenia na terenie Podkarpacia – zaprasza na zajęcia stacjonarne lub online. Przypominamy także o możliwości skorzystania z dofinansowania na szkolenia menadżerskie.