Szkolenia kadrowe

Inne szkolenia:

Dofinansowania na kursy 
SPRAWDŹ!

5/5

Zapraszamy na szkolenia kadrowe online i stacjonarnie

Profesjonalne szkolenia kadrowe dotyczące zmian w wynagrodzeniach 2022/23, adresujemy głównie do osób posiadających podstawową wiedzę na temat wynagrodzeń, PIT, ZUS. Na szkolenia kadrowe zapraszamy zarówno pracowników działów finansowych i administracyjnych małych i dużych firm, jak również ich właścicieli. Przy czym chcielibyśmy zaznaczyć, że branża, w której pracują uczestnicy szkoleń kadrowych nie ma znaczenia.

Zapoznaj się z naszymi szkoleniami kadrowymi online poniżej, lub stacjonarnie klikając w Twoje województwo.
DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

Nasze szkolenia kadrowe online:

91087328-domyślna-ikona-profilu-awatara-dla-kobiet-szare-zdjęcie-zastępcze-ilustracje-wektorowe
Umowa o pracę a umowa cywilnoprawna w świetle kontroli PIP i ZUS
29.03.2023 | 10.00-15.00 | Ewa Bielecka Celem...
trenerzy-3
Prawo Pracy 2023 – rewolucja w przepisach. Przewodnik dla działu Kadr jak przygotować się i przeżyć zmiany w prawie pracy.
Online i stacjonarnie. Jak wiesz, rok 2023 to czas wielu...
iwona hendel
Zasiłki w 2023r. wraz z omówieniem zmian dyrektywy work-life balance - szkolenie online
28.04.2023 | 10.00-15.00 | Iwona Hendel Chcesz...

Webinary kadrowe:

trenerzy (4)
Ministerialny elektroniczny system do obsługi niektórych umów - wpływ na działy kadr i outsourcing usług kadrowych
Bezpłatny webinar: 28.03.2023 | Godzina: 15:15-16:00 | Prowadzi: Anna Stokłosa Chcesz...
trenerzy (3)
Prawo Pracy 2023 – rewolucja w przepisach. Przewodnik dla działu Kadr.
Bezpłatny webinar: 4.04.2023 | Godzina: 15:15-16:00 | Prowadzi: Daniel Pałyga Jak...
iwona hendel
Zasiłki w 2023r. wraz z omówieniem zmian dyrektywy work-life balance
Bezpłatny webinar: 11.04.2023 | Godzina: 15:15-16:00 | Prowadzi: Iwona Hendel Należysz...
trenerzy-4
Mobbing jako zjawisko prawne i psychologiczne
Bezpłatny webinar: 18.04.2023 | Godzina: 15:15-16:00 | Prowadzi: Anna Stokłosa Czy...

Jeśli wyżej nie widzisz listy szkoleń, oznacz to że obecnie ich nie planujemy. Zapoznaj się z naszymy kursami poniżej.

Zapraszamy na kursy kadrowe z dofinansowaniem

Od 2011 roku zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji

Opinie

o nas!

Szkolenie z podatków jest realizowane na bardzo wysokim poziomie. Wszystko bardzo sprawnie zorganizowane a dostarczone materiały po szkoleniu rzeczywiście są bardzo pomocne i przydatne do wykorzystania dla innych pracowników w firmie. Polecam.

Robert Śmiechowski

Klient, przedsiebiorca

Szkolenia kadrowe online

Podejmując decyzję o wzięciu udziału w szkoleniu dla kadrowych, możesz mieć pewność, że zaktualizujesz wiedzę o obowiązujących przepisach i regulacjach. W naszej ofercie znajdują się również  m.in. szkolenie jednodniowe z zakresu Prawa Pracy 2022. Uczestnicy otrzymają informacje dotyczącą powszechnej już w wielu firmach pracy zdalnej. Poruszane będą też tematy RODO czy rozwiązywania umów z pracownikami. Dodamy tylko, że oprócz teorii, obrazowane będą praktyczne rozwiązania w zakresie powyższych tematów. Pracownicy działów kadr i płac, chcący się podszkolić, mają do wyboru również szkolenie ABC kadrowca – Kadry w pigułce. W trakcie trwania, nasza wykwalifikowana kadra skupi się na omówieniu zagadnień związanych z prawem pracy i zatrudnianiem pracowników. Uczestnicy poznają też najnowsze interpretacje i stanowiska organów kontrolujących.

Jakie zalety mają organizowane przez nas jednodniowe szkolenia kadrowe?

Jeżeli szukasz solidnego szkolenia kadrowego ze zmian w wynagrodzeniach, który poprowadzi rzetelnie przygotowana kadra, to szkolenie jest dla Ciebie. W krótkim czasie, za pomocą połączenia z Internetem, będziesz w stanie zaktualizować swoją wiedzę w zakresie prawa pracy. Dzięki temu jeszcze dokładniej będziesz mógł wykonywać swoje obowiązki pracownicze.

Dlaczego warto wybrać szkolenia kadrowe w Wektorze Wiedzy?

Praca w dziale kadr i płac jest niezwykle wymagająca. Aby wykonywać powierzone obowiązki zgodnie z obowiązującymi przepisami, warto cyklicznie brać udział w szkoleniach i kursach. Pozwoli to na aktualizację wiedzy nie tylko od strony teoretycznej, ale i praktycznej. Zastanawiasz się nad podniesieniem swoich kwalifikacji? Jeżeli chcesz się rozwijać,  wziąć udział w szkoleniu kadrowo-płacowym,  – jednodniowe szkolenie zmiany w wynagrodzeniach 2022, zmiany w ZUS czy PIT, dzięki któremu zaktualizujesz posiadaną wiedzę.

Czy jednodniowe szkolenie kadrowe online to dobry wybór?

Pandemia dała się nam wszystkim we znaki. Boimy się nie tylko o zdrowie nasze, ale też naszych rodzin. Jednocześnie, w tak odpowiedzialnym zawodzie, jakim jest praca kadrowej, należy być na bieżąco i śledzić zmieniające się przepisy. Brak znajomości aktualnych przepisów, może być dla kadrowej nie lada utrudnieniem, dlatego nie może sobie ona pozwolić na przerwę w aktualizowaniu informacji, spowodowaną wirusem. Zdajemy sobie sprawę z tej niekomfortowej sytuacji, dlatego też wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom osób pracujących w działach kadr i płac. W naszej ofercie znajdują się również kursy kadrowe. Dzięki nim, możesz nie tylko podnieść kwalifikacje, ale też być spokojna o bezpieczeństwo. 

Szkolenie dla pracownika kadr

Szkolenie  kadry i płace realizowany przez firmę szkoleniową Wektor Wiedzy jest przeznaczony dla osób na stanowiskach związanych ze sprawami kadrowo-płacowymi, HR, osób które zajmują się dokumentacją pracowniczą i rozliczeniami wynikającymi z umów o pracę a więc z dużą odpowiedzialnością za dokumentację i rozliczenia. Takie stanowisko wymaga biegłej znajomości przepisów prawa i wiedzy o tym jak porządnie naliczać ubezpieczenia społeczne, podatki, zaległe urlopy, zasiłki chorobowe, odprawy.

Stworzyliśmy kurs kadrowo płacowy dla praktyków, który będzie przydatny nie tylko jako część teoretyczna ale w dużej mierze pomoże ci w codziennej pracy.

Na kursie kadry płace nauczysz się jak:

  • utrwalać obowiązujące zasady prowadzenia dokumentacji pracowniczej,

  • skuteczniej rozliczać czas pracy i nie popełniać błędów,

  • powtórzysz zasady wynagrodzenia w przypadkach szczególnych,

  • dowiesz się czym są i jak rozliczyć Pracownicze Plany Kapitałowe.

  • kliknij i zobacz nasz kurs kadry i płace dla praktyków, średniozaawansowanych. 

Kurs kadrowo-płacowy obejmuje swoim programem również podstawy prawa pracy i zmieniające się przepisy na które należy szczególnie uważać..