Referencje firmy szkoleniowo-doradczej Wektor Wiedzy

Skoro tu zaglądasz, to oznacza to, że ciekawią Cię referencje naszych klientów.
Oczywiście dysponujemy takimi dokumentami, mamy pełne segregatory zaświadczeń zarówno od prywatnych firm, jak i jednostek administracji publicznej.

Nasze referencje to imponujący zbiór poleceń, na które składają się m. in. te w których nasi zadowoleni klienci wspominają o tym:
– jak zorganizowaliśmy szkolenia otwarte z podatków,
– jak zrealizowaliśmy szkolenia zamknięte z tematów podatkowych, prawnych, sprzedażowych, menadżerskich, informatycznych itd.,
– jak dzięki audytowi podatkowemu pomogliśmy odzyskać VAT w wielu gminach,
– jak pozyskaliśmy dotacje na rozwój firm naszych klientów, pochodzących m.in. z branży produkcyjnej, kosmetycznej, spożywczej i usługowej.

Nasze wsparcie w drodze po dotacje na rozwój firmy rekomendują:

mehenker-logo-1525962128

Mehenker

Wektor Wiedzy pomógł mi zrealizować projekt, dzięki któremu moja forma weszła na inny poziom.
Zaczęliśmy od wybrania programu oraz przygotowania wniosku. Potem poszło już gładko. Polecam.

Oliwier Kopaczel
Właściciel firmy MEHENKER

GEO-World

Dzięki dotacji moja firma zyskała nowoczesny sprzęt pomiarowy oraz wdrożyła usługę innowacyjną w skali świata. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi firma może konkurować z firmami zagranicznymi, a wykorzystanie tego sprzętu pozwala znacznie przyśpieszyć czas realizacji zleceń co ma bezpośrednie przełożenie na obroty.
W trakcie realizacji projektu wykonana została profesjonalna strona internetowa w kilku językach, dzięki czemu poprawił się wizerunek firmy w sieci.
Współpraca ze specjalistami z Wektor Wiedzy przebiegała bardzo sprawnie jak i merytorycznie. Dla tego też zamierzam starać się o kolejną dotację również we współpracy z firmą Wektor Wiedzy i polecam ją innym przedsiębiorcom.

Krzysztof Kowalski
Właściciel firmy GEO-World

Serwotech

Udało się uruchomić produkcję która była poza naszym zakresem finansowym i dzięki temu zwiększyliśmy sprzedaż o kilkanaście procent. Współpraca z Wektorem Wiedzy przebiega bardzo sprawnie zatrudniają dobrych specjalistów. W planach mamy dwie kolejne dotacje oczywiście w obu przypadkach będziemy korzystać z usług tej firmy. Bardzo polecam.

Paweł Biela
Właściciel firmy Serwotech

Zgłoś się do nas, wypełniając poniższy formularz, a wyślemy Ci referencje z dowolnego obszaru naszych usług, który interesuje Cię najbardziej.
Udostępnimy Ci skany dokumentów jednostek, które szkoliły się z tego samego tematu szkoleniowego, który interesuje Ciebie.
Wskażemy Ci także firmy i jednostki, którym pomogliśmy pozyskać dotacje na rozwój firmy lub przeprowadziliśmy audyty podatkowe.

Chcesz zobaczyć nasze referencje?

Zgłoś się do nas, a przedstawimy Ci referencje potwierdzające nasz profesjonalizm.

  Kontakt:

  Lawendowa 1, Rzeszów
  17 283 10 45
  17 779 61 95
  Pon. - Pt. 8:00 - 16:00

  Trasa dojazdu