Oczywistym jest, że szkolący się pracownicy to pracownicy umiejący więcej, a tym samym wnoszący więcej wartości do firmy.

Warto jednak przypomnieć, że jest tak dlatego, ponieważ szkolenia:

 • pomagają im zdobyć więcej wiedzy w krótkim czasie, co bezpośrednio pozytywnie przekłada się na efektywność wykonywanej pracy, a w rezultacie także wyniki całej organizacji,
 • zwiększają poczucie doceniania przez firmę – pracownicy czują, że firma w nich inwestuje bo wierzy, że warto, a to pozytywnie wpływa na ich zaangażowanie,
 • zmniejszają prawdopodobieństwo popełnienia błędów, co pozwala skupić się na budowaniu sprawnej organizacji, zamiast poświęcać zasoby na „gaszenie pożarów”,

Szkolenia zwiększają poczucie samodzielności pracowników, dzięki czemu są oni w stanie przyjąć większą odpowiedzialność za pracę będącą w zakresie ich obowiązków, co pomaga w budowaniu dojrzalszej kultury organizacji.

Dlaczego warto zorganizować szkolenie zamknięte właśnie u nas?

Szkolenie pracowników jest ważnym elementem doskonalenia organizacji – to oczywiste. Warto szkolić się z nami, bo współpracujemy z ponad 500 czołowymi w swoich branżach specjalistami-szkoleniowcami, dzięki czemu potrafimy doskonale dopasować się pod konkretne potrzeby danej firmy/organizacji. Z naszych usług z powodzeniem korzystały m. in. różnego rozmiaru spółki prywatne, giełdowe czy ministerstwa, co dało nam doświadczenie niezbędne do skutecznego wspierania firm i organizacji w różnych sytuacjach.

W imieniu naszej firmy szkolą tylko osoby spełniające warunek minimum 5-letniego doświadczenia w danej branży i jednocześnie minimum 5-letniego doświadczenia szkoleniowego. Dzięki temu firmy i organizacje, z którymi współpracujemy mają jeszcze większą pewność, że otrzymają to, czego oczekują.

Chętnie wesprzemy Państwa także w procesie ubiegania się o dofinansowanie szkoleń w ramach środków zewnętrznych.

Dajemy Państwu gwarancję jakości naszych usług. Nasze usługi szkoleniowe realizujemy poprzez szkolenie firm i organizacji z sektora  publicznego.

Co możemy zaproponować – czyli propozycje tematów zamkniętych szkoleń biznesowych:

- Szkolenia Managerskie, Sprzedażowe, Interpersonalne << kliknij aby rozwinąć!


I. SZKOLENIA MENADŻERSKIE

Umiejętne budowanie i prowadzenie zespołu odpowiedzialnych i zdyscyplinowanych ludzi, wspólnie dążących do konkretnego celu – oto zadanie skutecznego menedżera. Można to osiągnąć, szkoląc się w aspektach takich jak:

 • Efektywność menadżera
 • Samoorganizacja menadżera – efektywne zarządzanie czasem
 • Budowanie zespołu pracowniczego
 • Wystąpienia publiczne – prowadzenie spotkań i zebrań


II. SZKOLENIA SPRZEDAŻOWE

Bez sprzedaży nie ma Klientów, bez Klientów nie ma przychodów, a bez przychodów nie ma firmy. Sprzedaż to kluczowe działanie w procesie prowadzącym od znajomości przez Klienta produktu/usługi, do zakupu. Szkolenie w tym zakresie może obejmować:

 • Efektywną sprzedaż
 • Skuteczne negocjacje
 • Profesjonalną obsługę klienta
 • Odporność na stres i emocje w procesie sprzedażowym


III. SZKOLENIA INTERPERSONALNE
Prawdziwa wielkość i efektywność wypływa z wnętrza – z poukładania podstaw. Tą podstawą w przypadku każdego z nas jest wysoka inteligencja emocjonalna, umiejętność komunikacji, zachowania spokoju w trudnych warunkach.

Propozycja tematów:

 • Komunikacja i trening interpersonalny
 • Asertywność i obrona przed manipulacjami
 • Zarządzanie stresem i emocjami
 • Zarządzanie sobą w czasie.


IV. SZKOLENIA ZAMKNIĘTE Z TEMATÓW SZKOLEŃ OTWARTYCH 

Tak, wszystkie szkolenia otwarte możemy przekształcić dla Państwa w szkolenia zamknięte, jeśli tylko zostanie spełnionych kilka warunków. Najlepiej zapytać o nie bezpośrednio osoby z Działu Szkoleń Zamkniętych (kliknij tutaj aby się z nami skontaktować.)

Szkolenia zamknięte dla firm

Z organizowanych przez nas szkoleń korzystają osoby na różnych stanowiskach, ponieważ to od Państwa zależy skład grupy szkoleniowej.

Szkolimy kadrę zarządzającą, w tym osoby na stanowiskach takich jak: kierownicy działów administracyjnych, kierownicy działów handlowych, kierownicy działów zarządzających zasobami ludzkimi czy właściciele firm.

W naszych szkoleniach biorą udział także pracownicy niższych szczebli, związani z pracą w działach administracji publicznej, księgowości, kadr, czy handlowych.

Chętnie wesprzemy Państwa także w procesie ubiegania się o dofinansowanie szkoleń w ramach środków zewnętrznych.

Interesuje Cię szkolenie dedykowane dla Twojej firmy?

Wpisz swoje dane kontaktowe, a nasz doradca skontaktuje się, by pomóc Ci zorganizować szkolenie w Twojej siedzibie.

  Kontakt:

  Lawendowa 1, Rzeszów

  17 283 10 45

  17 779 61 95

  Pon. - Pt. 8:00 - 16:00

  Trasa dojazdu