Kursy kadrowo-płacowe

Kursy kadrowo-płacowe online i stacjonarnie

Z naszych kursów kadrowo-płacowych online i stacjonarnie najbardziej skorzystają osoby związane z rozliczaniem księgowości, pracownicy działów finansowych i administracyjnych, a także właściciele firm, bez względu na branżę. Kursy są skierowane do osób, które mają już doświadczenie w zawodzie, ale chcą pogłębić swoją wiedzę.

Zapoznaj się z naszymi kursami kadro-płacowymi online poniżej, lub stacjonarnie klikając w Twoje województwo.
DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

Zapraszamy również na szkolenia kadrowe online

Webinary kadrowe online:

Jeśli wyżej nie widzisz listy szkoleń, oznacz to że obecnie ich nie planujemy. 

Zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji w Polsce:

Jakie będziesz mieć korzyści z uczestnictwa w kursach kadrowo-płacowych?

Na organizowanych przez nas kursach, uczestnicy mają możliwość w szybki i przystępny sposób zaktualizować swoją wiedzę, wykorzystywaną na co dzień w pracy. Program kursu przewiduje przekazanie informacji niezbędnych do wykonywania obowiązków związanych z kadrowo-płacowymi. Biorąc udział w kursie kadry i płace uczestnicy zaktualizują i utrwalą m.in. bieżące zasady prowadzenia niezbędnych dokumentów pracowników firmy. Specjalista kadr i płac bowiem powinien prowadzić teczki personalne, karty wynagrodzeń, jak również ewidencję czasu pracy. Do jego zadań należy też sporządzanie umów, wypowiedzeń, jak i wystawianie świadectw pracy. Ponieważ są to bardzo ważne dokumenty, istotne jest, by były sporządzone zgodnie z aktualnymi wytycznymi. Korzystając z naszej oferty kursu kadry i płace, możesz być pewny, że uzyskasz bieżące informacje, zgodnie z którymi należy sporządzać firmowe dokumenty.

Nie czekaj, bądź na bieżąco z informacjami, zapisz się na kursy kadrowo-płacowe.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest posiadanie aktualnych informacji przez pracowników działu kadrowo – płacowego, dlatego też przygotowaliśmy ofertę precyzyjnie opracowanego kursu. W tym miejscu zaznaczymy, że jest on prowadzony przez osoby posiadające duże doświadczenie w zakresie szeroko pojętym zarządzaniem ludźmi oraz ekspertów zajmujących się ubezpieczeniami społecznymi. Zaletą jest fakt, że istnieje możliwość zapisania się na kurs online kadry i płace, co oznacza, że możesz zaktualizować swoją wiedzę, bez konieczności przemieszczania się do wskazanego miejsca.

Nie czekaj, już teraz wejdź na  kurs kadry i płace, dzięki któremu zaktualizujesz posiadaną wiedzę. Lub umów bezpłatną rozmowę z doradcą o dofinansowaniu kursu dla Ciebie.

W jaki sposób odbywają się kursy kadrowo – płacowe online?

Kurs trwa przez 10 spotkań po 6 godzin zegarowych, po wcześniejszym, telefonicznym  ustaleniu terminu. W ciągu 7 dni od zakończenia kursu istnieje możliwość darmowych konsultacji z prowadzącym ekspertem. Każdy uczestnik dostaje darmowe materiały, w których zawarte są niezbędne informacje. Organizujemy również szkolenia zamknięte, np. w siedzibie Twojej firmy.

Czego dowiesz się na kursie kadrowo-płacowym online?

Kurs kadrowo-płacowy dla praktyków. Podczas kursu uczestnicy dostają praktyczne wskazówki, które będą przydatne w codziennej pracy. Tak, aby można było wykonywać jak najrzetelniej zlecone obowiązki. Na naszym kursie:

  • utrwalisz obowiązujące zasady prowadzenia dokumentacji pracowniczej,
  • dowiesz się czym są i jak rozliczyć Pracownicze Plany Kapitałowe,
  • powtórzysz zasady wynagrodzenia w przypadkach szczególnych,
  • podszlifujesz swój warsztat rozliczania czasu pracy.

Moduł Kadrowy składa się z pięciu tematów, dzięki którym prawidłowo:

✅ opracujesz dokumenty nowego pracownika,
✅ przetworzysz dane osobowe pracowników,
✅ opracujesz dokumentację pracowniczą i PPK,
✅ rozliczysz nieobecności w pracy z i bez prawa do wynagrodzenia,
✅ podsumujesz czas pracy bez względu na przepisy wewnątrzzakładowe i system czasu pracy.

Praktyka czyni mistrza, dlatego podczas ostatniego spotkania weźmiesz udział w warsztatach z czasu pracy, na których przećwiczysz planowanie i rozliczanie czasu pracy pod okiem naszego eksperta-praktyka.

Zmiany w płacach

Moduł Płacowy również obejmuje pięć kluczowych aspektów rozliczeń pracowniczych. Po odbyciu tej części kursu BĘDZIESZ WIEDZIAŁ/A JAK:
✅ ustalać wynagrodzenie bez względu na liczbę przepracowanych godzin
✅ obliczyć wysokość składek na PPK
✅ naliczać i korygować listę płac w różnych przypadkach,
✅ rozliczyć ubezpieczenia społeczne pracowników zatrudnionych na umowę o pracę, umowę cywilnoprawną i umowę o dzieło
✅ obliczyć wysokość świadczenia i uzupełnienia wynagrodzenia w przypadku choroby lub macierzyństwa pracownika,
✅ potrącać wynagrodzenia i zasiłki.

Kursy kadrowo-płacowe online lub stacjonarnie

Zapraszamy Cię do udziału w naszych kursach kadrowo-płacowych lub w szkoleniu stacjonarnym w jednym z miast wojewódzkich. Każdy z nas ma wypracowany swój własny styl uczenia się. Jedni preferują spokój i ciszę, drudzy najwięcej chłoną, gdy mogą czerpać wiedzę i doświadczenie od innych. Wybierz wygodną dla Ciebie formę i skorzystaj z praktycznych wskazówek, dzięki którym rozliczysz pracowników zgodnie z obowiązującym prawem! Bez względu na to, jaką formę szkolenia preferujesz – zdalną lub stacjonarną, aktualną wiedzę o przepisach prawa pracy znajdziesz u nas w każdym wariancie. 

Napisz do nas lub zadzwoń, by dowiedzieć się kiedy startujemy ze stacjonarnym kursem kadrowo-płacowym dla praktyków w Twoim mieście. Możesz także umówić rozmowę z doradcą: