Język angielski dla firm

Każdy wie, że język angielski po prostu warto znać, dlatego na wstępie zapraszamy Cie na nasze kursy języka angielskiego dla firm z dofinansowaniem. Nie bez powodu jego nauka startuje już na wczesnym etapie szkolnym, a nawet przedszkolnym. Im wcześniej zaczynasz przyswajać obcy język, tym łatwiej przychodzi Ci jego nauka.

Niemniej dorośli, którzy dotychczas nie uczyli się żadnego języka, bądź robili to bardzo dawno – mogą być spokojni. Istnieje rozwiązanie, które umożliwia sprawną naukę języka angielskiego bez względu na poziom zaawansowania. I to o nim Ci dziś opowiemy.

Nauka angielskiego dla firm i zatrudnionych?

Kursy języka angielskiego z dofinansowaniem

 

Jak szybko nauczyć się angielskiego?

Z pomocą przychodzą nowoczesne metody nauczania języka angielskiego, dzięki którym nauka języka jest szybsza, ale też trwalsza. Świetne efekty możesz osiągnąć zwłaszcza metodą Colina Rose, która łączy samodzielną naukę w domu lub pracy z regularnymi spotkaniami z lektorem na żywo. Na szybkim angielskim przejdziesz przez praktyczne ćwiczenia językowe, po których łatwiej zapamiętasz nowe słówka i sprawniej napiszesz e-maila po angielsku.

Język angielski dla firm – jakie firmy najbardziej na tym skorzystają?

Z nauki języka angielskiego najbardziej skorzystają firmy… ze wszystkich branż. Język angielski jest dla firm produkcyjnych, usługowych, transportowych, handlowych, budowlanych itd. Tak jak już wspomnieliśmy we wstępie, znajomość języka angielskiego przydaje się wszystkim, bez względu na ich obecną sytuację życiową lub zawodową. W końcu ta też może ulec zmianie w każdej chwili i wymagać od Ciebie kompetencji językowych, których dotąd nie potrzebowałeś. Lub wydawało Ci się, że nie potrzebujesz.

Znajomość angielskiego przydatna jest na wszystkich szczeblach i na wszystkich stanowiskach w firmie. Język angielski jest zarówno dla pracowników, menedżerów, kadry kierowniczej, dyrektorów i właścicieli firm, jak i pracowników biurowych, IT, sprzedawców, logistyków, marketerów, czy prawników.

Angielski dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych

Nie jesteś pewny swojego poziomu językowego? To żaden problem, bo zanim zostaniesz dopisany do grupy, rozwiążesz test językowy. W zależności od tego, jaki wynik punktowy uzyskasz, dostaniesz się na:

Szybki Angielski 1.0 dla początkujących

Jak sama nazwa wskazuje, poziom początkujący dedykowany jest osobom rozpoczynającym przygodę z językiem angielskim. Na tym poziomie odnajdą się także osoby, które z uwagi na swoje niepewne umiejętności językowe, obawiają się przełamać barierę swobodnego mówienia po angielsku.

Szybki Angielski w pracy 1.1

Jeżeli Twoim celem jest sprawna komunikacja w języku angielskim w pracy, to ten poziom jest dla Ciebie. Na tym kursie odnajdą się zarówno osoby początkujące, jak i tak zwani „false beginners”, czyli osoby, które mimo wieloletniej nauki języka angielskiego, wciąż nie robią postępów, bądź przestały posługiwać się angielskim i zapomniały podstaw. Dzięki temu wariantowi kursu poznasz fachowe słownictwo w języku angielskim.

Szybki Angielski dla średniozaawansowanych 2.0

W tym wariancie szybkiego angielskiego odnajdą się osoby, które bez przeszkód, swobodnie rozmawiają w języku angielskim, a jedyne, czego im brak, to poprawność gramatyczna i lepsza płynność wypowiedzi. Tutaj trafiają zazwyczaj osoby średniozaawansowane.

Szybki Angielski dla zaawansowanych 3.0

Trening czyni mistrza. Dlatego nawet osoby, które biegle, spontaniczne i żywo komunikują się po angielsku, nie powinny spoczywać na laurach. Aby utrwalić i podtrzymać poziom swoich wysokich umiejętności językowych – dołącz do grupy zaawansowanej.

[popup_trigger id=”10254″ tag=”button” do_default]Kliknij tutaj i umów BEZPŁATNĄ rozmowę teraz![/popup_trigger]

 

 

Szybki angielski – nauka angielskiego dla firm

Bez względu na to, na jakim poziomie językowym rozpoczniesz naukę, Twój kurs obejmował będzie:
– dostęp do platformy internetowej przez 8 miesięcy,
zajęcia stacjonarne lub online raz w tygodniu przez 6 miesięcy – 25 spotkań trwających 60 minut,
– nauka indywidualna ucznia na platformie językowej minimum 1 godzina w tygodniu,
– motywowanie ucznia przez lektora językowego i opieka nad jego pracą na platformie.

Szybki angielski – ucz się z domu, pracy, sali szkoleniowej

Nauka języka angielskiego dla firm i pracowników może odbywać się indywidualnie lub w grupie, w zależności od tego, czy preferujesz naukę 1:1, czy cenisz sobie kontakt z innymi kursantami. Zapisz się na szybki angielski i ucz się wygodnie z domu lub sali z innymi kursantami.

Angielski dla firm i zajęcia stacjonarne z języka angielskiego dla pracowników firm nasi lektorzy prowadzą w takich miastach jak Wrocław, Bydgoszcz, Toruń, Lublin, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Łódź, Kraków, Warszawa, Opole, Rzeszów, Białystok, Gdańsk, Katowice, Kielce, Olsztyn, Poznań,  Szczecin, czy każde inne miasto lub miejscowość w Polsce.

Angielski dla firm

Masz pytania dotyczące języka angielskiego dla firm? Chcesz sprawdzić najbliższe zajęcia z języka angielskiego w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu innym mieście oraz dopasować go do specyfiki i profilu firmy odpowiednim fachowym słownictwem? Naciśnij poniższy przycisk, aby napisać do nas wiadomość i zadać interesujące Cię pytanie.

Firma szkoleniowa Wektor Wiedzy

[popup_trigger id=”10254″ tag=”button” do_default]Kliknij tutaj i umów BEZPŁATNĄ rozmowę teraz![/popup_trigger]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Inne wpisy:

Ile kosztuje nieszkolony pracownik?
Priorytety KFS 2023
Regulacja zawodu księgowego
Kurs języka polskiego dla obywateli Ukrainy
Wracamy do realizacji szkoleń stacjonarnych!