Kurs online przygotowujący do egzaminów na Doradcę Podatkowego

Twoim marzeniem zawodowym jest praca w charakterze Doradcy Podatkowego? Chcesz dobrze przygotować się do egzaminów, które dadzą Ci odpowiednie uprawnienia do wykonywania tego zawodu? Pragniesz pogłębić zasób wiedzy zarówno pod merytorycznym jak i praktycznym względem? Nie trać czasu na zbędne zastanawianie się i skorzystaj z udziału w szkoleniu! Zyskasz szereg korzyści, gdyż będziesz pod czujnym okiem specjalistów w tej dziedzinie. Otworzą się przed Tobą nowe możliwości! Nasi trenerzy posiadają duże doświadczenie w przeprowadzaniu kursów o podobnej tematyce. Z kolei materiały szkoleniowe są dostosowane do indywidualnych potrzeb uczestników kształcenia. Warto także wspomnieć, iż opierają się one na merytorycznych wytycznych oraz praktycznych kazusach.

Kurs na doradcę podatkowego wyposaży Cię w niezbędne informacje nie tylko w kwestii interpretacji przepisów prawa podatkowego, ale także administracyjnego oraz celnego. Sprawujesz na co dzień obowiązki księgowego czy dyrektora finansowego i tkwisz w przekonaniu, że opanowałeś już cały zakres wiedzy z dziedziny doradztwa podatkowego? Nic bardziej mylnego! Przepisy ustawicznie się zmieniają, a obowiązkiem dobrego pracownika, czy właściciela jest konieczność aktualizowania posiadanych danych.

Czy wiesz, że…? Specyfika zawodu doradcy podatkowego wiąże się z koniecznością ustawicznego podnoszenia kwalifikacji?

Doradca podatkowy ma obowiązek uzyskać minimum 32 punkty w okresie następujących po sobie dwóch kolejnych lat, przy czym w jednym roku doradca podatkowy musi uzyskać minimum 25% dwuletniego limitu. Uczestnictwo w naszym 6-cio godzinnym dniu szkoleniowym daje Ci możliwość uzyskania aż 6 punktów. Taka okazja może się nie powtórzyć, wykorzystaj ją i zapisz się na kurs, który doskonale przygotuje Cię do egzaminów na Doradcę Podatkowego!

Dodatkowe informacje o kursie na doradcę podatkowego:

Czas trwania: 21 spotkań po 8h (weekendy) lub 42 spotkania po 4h (wieczorowo).
Jest możliwość edycji terminów zajęć, w przypadku ogłoszenia przez MF terminów egzaminów, po to, aby kurs kończył się w dogodnym czasie przed samym egzaminem. Przejdź do zakładki terminy i dowiedź się więcej.

Darmowe konsultacje: w ciągu 7 dni od szkolenia z prowadzącym ekspertem.
Materiały szkoleniowe: kluczowe informacje dostępne pod ręką.

 

Kurs na doradcę podatkowego dofinansowany

Jeśli chcesz skorzystać z dofinansowania:

  1. Dodaj wybrany kurs do koszyka
  2. Przy opcji płatności zaznacz zaznacz „Dofinansowanie”.
  3. Poczekaj na kontakt naszego działu sprzedaży w celu ustalenia szczegółów.

LUB Przejdź do zakładki „dofinansowanie” i umów bezpłatną rozmowę.

Program

 

 

1. Podatek dochodowy od osób fizycznych (PIT) – omówienie ustawy
2. Podatek dochodowy od osób prawnych (CIT) – omówienie ustawy
3. Zobowiązania; Interpretacje przepisów prawa podatkowego; Wydawanie zaświadczeń przez organy podatkowe; Postępowania administracyjne; Postępowanie podatkowe; Czynności sprawdzające; Kontrola podatkowa; Tajemnica skarbowa,
4. VAT i podatek akcyzowy,
5. Międzynarodowe prawo podatkowe,
6. Prawo o postępowaniu przed sądami administracyjnymi; KAS,
7. Postępowanie egzekucyjne w administracji; Podatki i opłaty lokalne; Podatek leśny; Podatek rolny; PCC; Podatek od wydobycia niektórych kopalin; Podatek od gier,
8. Opłaty skarbowe; Podatek od spadków i darowizn; Podatek Tonażowy; Źródła prawa podatkowego; Ustawa o doradztwie podatkowym;
Etyka zawodu doradcy podatkowego,
9. Kontrola karno – skarbowa – KKS,
10. Metodyka pisania pism procesowych w sprawach podatkowych; Postępowanie przed sądami administracyjnymi,
11. Rachunkowość; Ustawa o zasadach ewidencji i identyfikacji podatkowej,
12. Ewidencja podatkowa i zasady prowadzenia ksiąg rachunkowych – w ramach rachunkowości ,
13. Prawo celne; Prawo dewizowe; Kontrola celno – skarbowa,
14. Podatek od niektórych instytucji finansowych – w ramach CIT,
15. Dokumentacja cen transferowych,
16. Analiza podatkowa,
17. Kazusy plus próbny test.

 

 

Prowadzący

Wioleta Biel – Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie podatków dochodowych i międzynarodowych systemów podatkowych. Doświadczenie zdobywała m.in. w Deloitte Poland. Klientom BG Tax & Legal doradza głównie w przedmiocie prawidłowego rozliczania pracowników i implikacji podatkowych transgranicznych przepływów pieniężnych

Nasi klienci oceniają kompetencję i wiedzę trenera na: 5,8/6
Średnia, w jaki sposób trener przekazuje wiedzę popartą przykładami: 5,8/6

 

Wojciech Gandurski – radca prawny, partner zarządzający w kancelarii doradztwa podatkowego. Ukończył prawo na Uniwersytecie Gdańskim. Ma ponad 9-letnie doświadczenie w kwestiach podatkowych, które  zdobył pracując między innymi w firmach należących do tzw. Wielkiej Czwórki. Był zaangażowany w wiele projektów dotyczących przeglądów i analiz podatkowych (w tym w ramach badań sprawozdań finansowych) w szczególności w zakresie podatku CIT i VAT, których celem była identyfikacja ryzyk podatkowych oraz obszarów optymalizacji u podmiotów.

Nasi klienci oceniają kompetencję i wiedzę trenera na: 5,6/6
Średnia, w jaki sposób trener przekazuje wiedzę popartą przykładami: 5,6/6

Kinga Masilunas – ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. W trakcie studiów odbywała praktyki w kancelarii specjalizującej się w zagadnieniach z zakresu prawa własności intelektualnej i prawa gospodarczego. Pracę magisterską poświęciła tematyce dotyczącej Utworów pracowniczych objętych ochroną autorskoprawną. W 2018 r. złożyła egzamin radcowski i została wpisana na listę radców prawnych, zostając członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku. Doświadczenie zawodowe w trakcie aplikacji radcowskiej zdobywała w BEST S.A. z siedzibą w Gdyni, a także w trójmiejskich kancelariach, zajmując się przede wszystkim sprawami z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy, prawa gospodarczego, ochrony danych osobowych. Od 2019 r. współpracuje z Biel Gandurski Tax & LEGAL Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, specjalizującej się w doradztwie prawno – podatkowym. Obecnie, Kinga Masilunas, celem dalszego poszerzania wiedzy i umiejętności jest studentką studiów podyplomowych Podatki w krajowym i międzynarodowym obrocie gospodarczym prowadzonych przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Kinga Masilunas prowadzi szkolenia m.in. z zakresu postępowania administracyjnego i sądowoadministracyjnego we współpracy z Biel Gandurski Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni lub gościnnie dla członków Klubu Absolwentów i Studentów MBA z Torunia. Kinga Masilunas, posługuje się językiem angielskim.

Nasi klienci oceniają kompetencję i wiedzę trenera na: 5,7/6
Średnia, w jaki sposób trener przekazuje wiedzę popartą przykładami: 5,1/6

 

Piotr Kasprzak – Absolwent kierunków Ekonomia i Filologia angielska na Uniwersytecie Gdańskim oraz staży studenckich na Appalachian State University, USA i Beijing Institute of Technology, Chiny. Swoją wiedzę podatkową zdobywał m.in. w trakcie studiów podyplomowych z Podatków i doradztwa podatkowego na Politechnice Gdańskiej oraz w pracy zawodowej w KPMG i Doradca Consulting. Od 2015 roku zatrudniony w Katedrze Finansów na Politechnice Gdańskiej. Specjalizuje się w rachunkowości finansowej i podatkowej. Dodatkowo prowadzi szkolenia i konsultacje w zakresie księgowości, finansów i podatków.

Nasi klienci oceniają kompetencję i wiedzę trenera na: 6/6
Średnia, w jaki sposób trener przekazuje wiedzę popartą przykładami: 5,7/6

 

Joanna Aleksandrowicz – aplikant radcowski. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku Prawo (studia jednolite magisterskie), a także Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku kierunek Finanse i Rachunkowość, specjalizacja doradztwo podatkowe (licencjat). Ukończyła aplikacja radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku i w 2021 roku przystąpi do egzaminu zawodowego. Jest także w trakcie nabywania uprawnień doradcy podatkowego. Od 2016 roku związana zawodowo z BG TAX & LEGAL, gdzie wspiera klientów w ramach cen transferowych, podatków dochodowych oraz regulacji dotyczących schematów podatkowych. Prowadziła liczne szkolenia (przede wszystkim dla działów księgowości) w obszarze swoich specjalizacji. Jest także szkoleniowcem w ramach panelu ,,wartość celna a ceny transferowe” na studiach podyplomowych agent celny na Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni. Autorka publikacji z zakresu prawa podatkowego (w ramach My Company, Magazynie Pomorskim, na stronie infor.pl).

Nasi klienci oceniają kompetencję i wiedzę trenera na: 5,8/6
Średnia, w jaki sposób trener przekazuje wiedzę popartą przykładami: 5,8/6

Dofinansowanie

Od ponad 10 lat wspieramy osoby uczestniczące w naszych kursach w drodze do uzyskaniu środków finansowych na rozwój ich kompetencji. Nasi klienci oszczędzają między 50-100% kosztów kursu dzięki dofinansowaniom.

Nasi specjaliści wyjaśnią Ci jak wygląda cały proces ubiegania się o środki na sfinansowanie kursu lub szkoleń zamkniętych oraz pomogą w skompletowaniu potrzebnych dokumentów. Wystarczy, że umówisz rozmowę. Sprawdź swoja szanse na dofinansowanie:

W 2021 roku przeszkoliliśmy ponad 7500 pracowników z ponad 1600 firm, którzy ocenili przekazywanie wiedzy Naszych Trenerów na:

  • 5,6/6 ocena za wiedzę i kompetencje
  • 5,7/6 – ocena w jaki sposób przekazywana jest wiedza

Państwa opinia jest dla nas ważna.
Dziękujemy za zaufanie!

Zarezerwuj miejsce - wybierz miasto z rozwijanej listy (ceny netto), termin ustalimy indywidualnie:

4.350,00 5.190,00 

5/5

Klienci nas oceniają na 4,9/5   Zobacz  >>

Podobne kursy i szkolenia:

Opinie

o nas!

Szkolenie zorganizowane w sposób profesjonalny. Prowadzący posiadał zarówno dużą wiedzę, którą umiał w przystępny sposób przekazać, jak i duże pokłady cierpliwości.

Agnieszka Nowak

Księgowa

Szkolenie z podatków jest realizowane na bardzo wysokim poziomie. Wszystko bardzo sprawnie zorganizowane a dostarczone materiały po szkoleniu rzeczywiście są bardzo pomocne i przydatne do wykorzystania dla innych pracowników w firmie. Polecam.

Robert Śmiechowski

Klient, przedsiebiorca

Jestem zadowolona ze współpracy z Wektorem Wiedzy. Kontakt i obieg informacji był bardzo dobry. Nie mam zastrzeżeń.

Klient

Główna Księgowa

Bardzo profesjonalna firma z pełnym zakresem dodatkowych pomocy. Materiały dydaktyczne i bardzo dobra wiedza teoretyczna, i praktyczna daje gwarancję jakości, i godnego polecenia.

Klient

Księgowa

Przez ponad 10 lat zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji