Kursy menadżerskie

5/5

 Klienci nas oceniają na 4,8/5 zobacz tu

Kursy menadżerskie online:

Jak nazwa wskazuje, nasze szkolenia menadżerskie skierowane są do osób zarządzających działami, projektami, ale nie tylko. Do uczestnictwa w zajęciach zapraszamy osoby: prowadzące własną działalność gospodarczą, przygotowujące się do pracy w działach finansowo-księgowych oraz szeroko pojętym biznesie pragnące doskonalić umiejętności językowe, osoby reprezentujące rozwijającą się firmę o zasięgu międzynarodowym.

W 2023 roku przeszkoliliśmy ponad 7500 pracowników z ponad 1600 firm, którzy ocenili przekazywanie wiedzy Naszych Trenerów na:

  • 5,6/6 ocena za wiedzę i kompetencje
  • 5,7/6 – ocena w jaki sposób przekazywana jest wiedza

MindSonar szkolenie

Czy wiesz, że można przewidzieć pewne zachowania i schematy myślenia? Każdy człowiek jest inny, a na jego percepcję świata wpływa wiele różnych czynników. Trudno więc założyć, że wszyscy zawsze będą reagować tak samo w określonych kontekstach.

Od 2011 roku zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji

Opinie

o nas!

Szkolenie z podatków jest realizowane na bardzo wysokim poziomie. Wszystko bardzo sprawnie zorganizowane a dostarczone materiały po szkoleniu rzeczywiście są bardzo pomocne i przydatne do wykorzystania dla innych pracowników w firmie. Polecam.

Robert Śmiechowski

Klient, przedsiebiorca

Kursy menadżerski dla zarządzających – program

Na każdym z kursów menadżerskich dla zarządzających poruszane będą m.in. następujące zagadnienia:
1. Określanie celów i priorytetów
2. Rozwiązywanie konfliktów
3. Orientacja na cel
4. Rozwiązywanie problemów
5. Inspirowanie i budowanie zaangażowania
6. Budowanie relacji ze współpracownikami
7. Tworzenie i upowszechnianie wizji
8. Wywieranie wpływu
9. Motywowanie pracowników
10. Delegowanie zadań i uprawnień
11. Efektywna komunikacja
12. Negocjowanie …itd.

Co dadzą Ci kursy menadżerskie?

Kursy menedżerskie organizowane przez Wektor Wiedzy – największą instytucję szkoleniową na Podkarpaciu – to coś więcej niż nauka. Kurs dla menedżerów daje możliwość rozwoju umiejętności menadżerskich i wejścia na wyższy poziom zarządzania.

Czego dowiesz się na kursach menadżerskich?

Szkolenia dla menadżerów poruszają kwestie nie tylko związanie z zarządzaniem. Oferujemy warsztaty dotyczące m.in. nauki języka obcego – nacisk kładziemy na zagadnienia typowe biznesowe i nie tylko. Nasze lekcje skierowane są m.in. do pracowników działów sprzedaży, którzy swobodnie chcą nawiązywać kontakty w Europie i poza jej granicami. Dodatkowo, proponujemy szkolenia dla księgowych, którzy mając wiedzę jak działa rachunkowość finansowa, chcą poszerzyć swoje kompetencje w zakresie umiejętności

Kursy menadżerskie online lub stacjonarnie – wybór należy do Ciebie!

Zapraszamy do udziału w naszych kursach menadżerskich w formie stacjonarnej w jednym z miast wojewódzkich lub drogą online. Wybierz wygodną dla Ciebie formę i poszerz swoją wiedzę z zakresu zarządzania, języka obcego czy księgowości. Warto dodać, że specjalnie na życzenie Twoje i Twojego zespołu, możemy zorganizować zamknięte warsztaty. Skontaktuj się z nami i poznaj termin najbliższego szkolenia stacjonarnego. Ponadto, udzielimy Ci także informacji dotyczących dofinansowania kursów menadżerskich.