Kursy MS Excel, Office

5/5

 Klienci nas oceniają na 4,8/5 zobacz tu

W 2023 roku przeszkoliliśmy ponad 7500 pracowników z ponad 1600 firm, którzy ocenili przekazywanie wiedzy Naszych Trenerów na:

  • 5,6/6 ocena za wiedzę i kompetencje
  • 5,7/6 – ocena w jaki sposób przekazywana jest wiedza

Od 2011 roku zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji

Opinie

o nas!

Szkolenie z podatków jest realizowane na bardzo wysokim poziomie. Wszystko bardzo sprawnie zorganizowane a dostarczone materiały po szkoleniu rzeczywiście są bardzo pomocne i przydatne do wykorzystania dla innych pracowników w firmie. Polecam.

Robert Śmiechowski

Klient, przedsiebiorca

Dla kogo jest kurs MS Excel?

Nasz Kurs Ms Excel został stworzony głównie  z myślą o zastosowaniach biurowych i ekonomicznych. Sprawdza się jednak doskonale jako narzędzie pracy w księgowości czy kadrach, bowiem zawiera mnóstwo niezbędnych narzędzi do tworzenia statystyk, raportów i innych baz danych.

Obecnie znajduje się w czołówce najpopularniejszych programów do analizy i prezentacji danych. Ze względu na szeroki wachlarz możliwości tego programu, warto skorzystać z kursów dofinansowanych i poznać jego funkcje przydatne dla księgowych i kadrowych w praktyce.

Kurs skierowany jest do osób pracujących w księgowości lub kadrach, które znają podstawy działań w arkuszu kalkulacyjnym i które chcą pogłębić swoją wiedzę o skuteczną analizę danych. Kursanci poznają nowe techniki zarządzania danymi, a także nowości programu Ms Excel. Przydatny będzie w szczególności osobom, które chcą ułatwić sobie pracę z obszernymi bazami danych.

Zastosowanie arkusza kalkulacyjnego

Jeżeli zależy Ci na uzyskaniu przejrzystego i użytecznego układu danych, to doskonałym narzędziem analitycznym będzie tabela przestawna. Pozwala ona na uzyskanie informacji, które są na ogół niewidoczne w skomplikowanym i wielowymiarowym  oryginalnym układzie tabeli. Z kolei formatowanie warunkowe umożliwia przeglądanie i analizowanie danych, a także wykrycie newralgicznych sytuacji. Wizualizacja danych za pomocą skal kolorów i zestawów ikon jest także sporym ułatwieniem.

Ms Excel w kadrach i płacach

Średnio zaawansowany użytkownik programu zna podstawy działań logicznych w arkuszu kalkulacyjnym. Dzięki naszemu szkoleniu zgłębisz wiedzę na temat różnicy między tabelą, a zwykłym zakresem. Tabela przestawna to z pewnością najważniejsze z narzędzi tego programu. Ponadto istotnie różni się od zwykłego zakresu, który znasz z codziennej pracy. Tabela pozwoli Ci na szybki dostęp do informacji, bowiem posiada funkcje filtrowania i sortowania danych. Dzięki niej Ms Excel traktuje tabelę, jako specjalny obiekt – spójny obraz danych.

Kurs Ms Excel dla księgowych i kadrowych

Szkolenie online, o którym piszemy, to trzy spotkania po sześć pełnych godzin, a terminy dostosowujemy do konkretnej grupy po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej. Każdy z uczestników dostaje darmowe materiały szkoleniowe, a także możliwość bezpłatnych konsultacji z prowadzącym do siedmiu dni po zakończeniu kursu.