Kursy MS Excel

Specjalistyczny kurs online obsługi arkusza MS Excel dla Działów Księgowości i Kadr

Pracujesz w dziale księgowości i kadr? Miałeś styczność z programem MS Excel, ale pragniesz zwiększyć swoją wiedzę ucząc się skutecznej analizy danych? Jesteś odpowiednim adresatem

1.390,00 

Kurs MS Excel BI dla zaawansowanych księgowych i kadrowych

Zajmujesz stanowisko pracownika w dziale księgowości i kadr? Przygotowujesz na co dzień szczegółowe raporty i analizy? Stwierdziłeś, że znajomość podstawowej funkcjonalności w MS Excel jest

2.090,00 

Kurs MS Excel BI dla zaawansowanych

Znasz standardowe opcje programu MS Excel na co najmniej średniozaawansowanym poziomie? Masz wiedzę na temat znajomości podstaw budowania tabel przestawnych, funkcji wyszukiwania, funkcji logicznych oraz

2.090,00 

Zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji w Polsce:

Dla kogo jest kurs MS Excel?

Nasz Kurs Ms Excel został stworzony głównie  z myślą o zastosowaniach biurowych i ekonomicznych. Sprawdza się jednak doskonale jako narzędzie pracy w księgowości czy kadrach, bowiem zawiera mnóstwo niezbędnych narzędzi do tworzenia statystyk, raportów i innych baz danych.

Obecnie znajduje się w czołówce najpopularniejszych programów do analizy i prezentacji danych. Ze względu na szeroki wachlarz możliwości tego programu, warto skorzystać z kursów dofinansowanych i poznać jego funkcje przydatne dla księgowych i kadrowych w praktyce.

Kurs skierowany jest do osób pracujących w księgowości lub kadrach, które znają podstawy działań w arkuszu kalkulacyjnym i które chcą pogłębić swoją wiedzę o skuteczną analizę danych. Kursanci poznają nowe techniki zarządzania danymi, a także nowości programu Ms Excel. Przydatny będzie w szczególności osobom, które chcą ułatwić sobie pracę z obszernymi bazami danych.

Zastosowanie arkusza kalkulacyjnego

Jeżeli zależy Ci na uzyskaniu przejrzystego i użytecznego układu danych, to doskonałym narzędziem analitycznym będzie tabela przestawna. Pozwala ona na uzyskanie informacji, które są na ogół niewidoczne w skomplikowanym i wielowymiarowym  oryginalnym układzie tabeli. Z kolei formatowanie warunkowe umożliwia przeglądanie i analizowanie danych, a także wykrycie newralgicznych sytuacji. Wizualizacja danych za pomocą skal kolorów i zestawów ikon jest także sporym ułatwieniem.

Ms Excel w kadrach i płacach

Średnio zaawansowany użytkownik programu zna podstawy działań logicznych w arkuszu kalkulacyjnym. Dzięki naszemu szkoleniu zgłębisz wiedzę na temat różnicy między tabelą, a zwykłym zakresem. Tabela przestawna to z pewnością najważniejsze z narzędzi tego programu. Ponadto istotnie różni się od zwykłego zakresu, który znasz z codziennej pracy. Tabela pozwoli Ci na szybki dostęp do informacji, bowiem posiada funkcje filtrowania i sortowania danych. Dzięki niej Ms Excel traktuje tabelę, jako specjalny obiekt – spójny obraz danych.

Kurs Ms Excel dla księgowych i kadrowych

Szkolenie online, o którym piszemy, to trzy spotkania po sześć pełnych godzin, a terminy dostosowujemy do konkretnej grupy po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej. Każdy z uczestników dostaje darmowe materiały szkoleniowe, a także możliwość bezpłatnych konsultacji z prowadzącym do siedmiu dni po zakończeniu kursu.