Kursy z cyberbezpieczeństwa

Kursy cyberbezpieczeństwa online i stacjonarnie

Kursy z cyberbezpieczeństwa są potrzebne właściwie… każdemu z nas. Każdy bowiem codziennie korzysta z poczty elektronicznej, przechowuje swoje dane w wirtualnych dyskach czy przesyła informacje za pomocą komunikatorów. Wektor Wiedzy – jako organizator szkolenia z bezpieczeństwa w Internecie – nie wprowadza ograniczeń dotyczących branż czy wykonywanych zawodów. Zapraszamy.

Zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji w Polsce:

Tematy na kursie z cyberbezpieczeństwa:

Na każdym z kursów z cyberbezpieczeństwa prowadzący będzie starał się odpowiedzieć na następujące pytania:

1. Dlaczego człowiek jest najsłabszym ogniwem oraz dlaczego przestępcy wolą wykorzystać socjotechniczne ataki na człowieka niż cyfrowe łamanie zabezpieczeń?
2. Jakie zasady pracy zdalnej pomogą Ci skutecznie zabezpieczyć się przed 99% ataków?
3. Jakie są praktyczne przykłady ataków hakerskich?
4. Z jakich zabezpieczeń korzystać w codziennej pracy, a jakich aplikacji i programów się wystrzegać? 5. Na jakie zagrożenia się narażasz, zaniedbując cyberbezpieczeństwo w codziennej pracy i użytkowaniu komputera?
6. Czy istnieją bezpieczne hasła oraz jak działają organizery haseł?
7. Jakie emocje wykorzystują oszuści oraz jak się przed nimi bronić?

Czym są kursy z cyberbezpieczeństwa?

Kurs cyberbezpieczeństwa – w formie stacjonarnej lub online – ma na celu zbudowanie lub pogłębienie wśród kursantów świadomości oraz poznanie zabezpieczeń, a tym samym bezpiecznych sposobów pracy i unikania zagrożeń czyhających w internetowych oraz komputerowych systemach.

Kursy cyberbezpieczeństwa online czy stacjonarnie?

Poznaj zasady kursu z cyberbezpieczeństwa! Na szkolenie składają się 3 spotkania – po 6 godzin każde. W ciągu 7 dni od szkolenia można liczyć na konsultacje z ekspertem prowadzącym. Czas i miejsce? Zależą od Ciebie – jesteśmy otwarci zarówno na zajęcia online, jak i stacjonarne – także w formie zamkniętej.

Skip to content