Kursy z cyberbezpieczeństwa

5/5

 Klienci nas oceniają na 4,8/5 zobacz tu

Kursy cyberbezpieczeństwa online i stacjonarnie

Kursy z cyberbezpieczeństwa są potrzebne właściwie… każdemu z nas. Każdy bowiem codziennie korzysta z poczty elektronicznej, przechowuje swoje dane w wirtualnych dyskach czy przesyła informacje za pomocą komunikatorów. Wektor Wiedzy – jako organizator szkolenia z bezpieczeństwa w Internecie – nie wprowadza ograniczeń dotyczących branż czy wykonywanych zawodów. Zapraszamy.

W 2023 roku przeszkoliliśmy ponad 7500 pracowników z ponad 1600 firm, którzy ocenili przekazywanie wiedzy Naszych Trenerów na:

  • 5,6/6 ocena za wiedzę i kompetencje
  • 5,7/6 – ocena w jaki sposób przekazywana jest wiedza

Kurs bezpieczeństwa w internecie

Jak krok po kroku zabezpieczyć siebie, współpracowników i firmę w cyberprzestrzeni?

Od 2011 roku zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji

Opinie

o nas!

Szkolenie z podatków jest realizowane na bardzo wysokim poziomie. Wszystko bardzo sprawnie zorganizowane a dostarczone materiały po szkoleniu rzeczywiście są bardzo pomocne i przydatne do wykorzystania dla innych pracowników w firmie. Polecam.

Robert Śmiechowski

Klient, przedsiebiorca

Tematy na kursie z cyberbezpieczeństwa:

Na każdym z kursów z cyberbezpieczeństwa prowadzący będzie starał się odpowiedzieć na następujące pytania:

1. Dlaczego człowiek jest najsłabszym ogniwem oraz dlaczego przestępcy wolą wykorzystać socjotechniczne ataki na człowieka niż cyfrowe łamanie zabezpieczeń?
2. Jakie zasady pracy zdalnej pomogą Ci skutecznie zabezpieczyć się przed 99% ataków?
3. Jakie są praktyczne przykłady ataków hakerskich?
4. Z jakich zabezpieczeń korzystać w codziennej pracy, a jakich aplikacji i programów się wystrzegać? 5. Na jakie zagrożenia się narażasz, zaniedbując cyberbezpieczeństwo w codziennej pracy i użytkowaniu komputera?
6. Czy istnieją bezpieczne hasła oraz jak działają organizery haseł?
7. Jakie emocje wykorzystują oszuści oraz jak się przed nimi bronić?

Kursy cyberbezpieczeństwa online czy stacjonarnie?

Poznaj zasady kursu z cyberbezpieczeństwa! Na szkolenie składają się 3 spotkania – po 6 godzin każde. W ciągu 7 dni od szkolenia można liczyć na konsultacje z ekspertem prowadzącym. Czas i miejsce? Zależą od Ciebie – jesteśmy otwarci zarówno na zajęcia online, jak i stacjonarne – także w formie zamkniętej.

Czym są kursy z cyberbezpieczeństwa?

Kurs cyberbezpieczeństwa – w formie stacjonarnej lub online – ma na celu zbudowanie lub pogłębienie wśród kursantów świadomości oraz poznanie zabezpieczeń, a tym samym bezpiecznych sposobów pracy i unikania zagrożeń czyhających w internetowych oraz komputerowych systemach.