Kursy dla księgowych z JST

5/5

 Klienci nas oceniają na 4,8/5 zobacz tu

Kursy dla księgowych z JST

Nasz kurs adresowany jest do głównych księgowych oraz pracowników służb finansowo- księgowych jednostek budżetowych i samorządowych zakładów budżetowych.

W 2023 roku przeszkoliliśmy ponad 7500 pracowników z ponad 1600 firm, którzy ocenili przekazywanie wiedzy Naszych Trenerów na:

  • 5,6/6 ocena za wiedzę i kompetencje
  • 5,7/6 – ocena w jaki sposób przekazywana jest wiedza

Sprawdź również nasze szkolenia dla JST:

Od 2011 roku zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji

Opinie

o nas!

Szkolenie z podatków jest realizowane na bardzo wysokim poziomie. Wszystko bardzo sprawnie zorganizowane a dostarczone materiały po szkoleniu rzeczywiście są bardzo pomocne i przydatne do wykorzystania dla innych pracowników w firmie. Polecam.

Robert Śmiechowski

Klient, przedsiebiorca

Co daje kurs księgowym z JST?

Kurs dla księgowych z JST (Jednostek Samorządu Terytorialnego) pozwala na usystematyzowanie oraz ugruntowanie wiedzy. To ważne, by zminimalizować ryzyko popełniania błędów przez scentralizowane JST. Kurs pozwala wskazać te błędy, analizować je i przedstawić rozwiązania praktyczne pomocne w poprawnym stosowaniu przepisów. Analizowane są ustawy o podatku od towarów i usług oraz o finansach publicznych, a także wewnętrzne uregulowania dotyczące podatku VAT.

Jednostki Samorządu Terytorialnego – jakie kursy warto wybrać?

Wektor Wiedzy – organizator kursów stacjonarnych w całej Polsce, a także – nie tylko z racji pandemii – online, zaprasza na kursy skierowane do przedstawicieli JST:

1. Kurs rachunkowości budżetowej dla JST i ich jednostek organizacyjnych niemających osobowości prawnej
2. Kurs podatku VAT dla JST w praktyce z uwzględnieniem zmian na rok 2022
3. Kodeks postępowania administracyjnego bez tajemnic – kurs online
4. Kurs – Prawo zamówień publicznych – jak prawidłowo udzielać zamówień oraz realizować warunki umowy?

To bieżąca oferta, która jest stale poszerzana – ze względu na zmieniające się przepisy prawne, a co za tym idzie – potrzeby kursantów.

Dofinansowanie do kursów dla księgowych JST

Oferujemy możliwość dofinansowania kursów – także dla księgowych JST. Do każdego zainwestowanego przez Ciebie 1000 złotych na szkolenia, postaramy się pozyskać od 1000 zł do 4000 zł dodatkowych środków unijnych. Zachęcamy do kontaktu i poznania szczegółów.