Szkolenia podatkowe Białystok

Dofinansowania na kursy 
 SPRAWDŹ!

5/5

Sprawdź ofertę naszych szkoleń podatkowych w Białymstoku dla księgowych oraz kursów i szkoleń dla pracowników działów księgowości i płac jakie przygotowała nasza firma szkoleniowa Wektor Wiedzy. Szkolenia z podatków oraz kadr i płac otwarte dostępne są online i stacjonarnie.

Aktualne szkolenia podatkowe w Białymstoku:

Jeśli wyżej nie widzisz szkoleń, oznacza to że aktualnie w Białymstoku ich nie planujemy.
Zapoznaj się poniżej z naszymi szkoleniami ONLINE lub w innych miastach.

Inne szkolenia podatkowe blisko Białegostoku:

  Wybierz inne województwo z mapy.
  Sprawdź nasze szkolenia online poniżej.

  DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

  Aktualne szkolenia podatkowe online:

  Sprawdź również nasze kursy podatkowe:

  Od 2011 roku zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji

  Opinie

  o nas!

  Szkolenie z podatków jest realizowane na bardzo wysokim poziomie. Wszystko bardzo sprawnie zorganizowane a dostarczone materiały po szkoleniu rzeczywiście są bardzo pomocne i przydatne do wykorzystania dla innych pracowników w firmie. Polecam.

  Robert Śmiechowski

  Klient, przedsiebiorca

  Szkolenia podatkowe w mieście Białystok 

  Koniecznością podnoszenia kompetencji pracownika jest korzystanie ze szkoleń nakierowanych na daną specjalizację zawodową jaką wykonuje. Dlatego przedstawiamy cykl szkoleń podatkowych dla osób zmagających się z księgowością. Oferta jaką realizujemy zawiera 12 dni oraz 72 godziny spotkań z prowadzącymi, którzy są praktykami w swoich dziedzinach. Szkolenie podatkowe podczas którego omawiane są najbardziej nurtujące zagadnienia dotyczące prawa podatkowego ma na celu zaktualizować wiedzę z zakresu podatków VAT, podatków dochodowych od osób prawnych oraz osób fizycznych, a także wiedzę z tzw. Akcją Bilans czyli podatkowe i rachunkowe zamknięcie roku. Całe szkolenie będzie miało również na celu omówić zagadnienia związane z wprowadzonym Nowym Polskim Ładem. Odbywając szkolenie podatkowe uczestnik nabywa nowe kompetencje a także aktualną wiedzę z zakresu przepisów prawnych w odniesieniu do wymienionych podatków.

  Co zdobywasz biorąc udział w szkoleniach podatkowych w Białymstoku?

  Każdy uczestnik szkolenia podatkowego z pewnością pozyskuje niezbędną wiedzę z zakresu prawa podatkowego, aktualizując, porządkując oraz systematyzując określone zagadnienia. Ponadto każda osoba która weźmie udział w szkoleniu ma możliwość określenia swoich potrzeb, tak aby prowadzący mógł w sposób precyzyjny odpowiedzieć na zadane pytanie. Możliwość interakcji z trenerem daje perspektywę zadawania najbardziej zawiłych pytań oraz odpowiedzi, których nie trzeba wyszukiwać na stronach internetowych. Ogromnym plusem jest to, że osoba która zakończy szkolenie podatkowe otrzymuje zaświadczenie MEN bądź certyfikat kursu, który będzie doskonałym potwierdzeniem nabytej wiedzy. Wybierając nasze szkolenia podatkowe, możesz w prosty sposób pozyskać dofinansowanie ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego, który zapewnia 100% lub 80% dofinansowanie do szkoleń. Nie zwlekaj! Zapraszamy!

  Dla kogo przeznaczone są szkolenia podatkowe w Białymstoku?

  Szkolenia podatkowe dedykowane są pracownikom działów księgowych, w tym samodzielnym księgowym, głównym księgowym, pracownikom oraz właścicielom biur rachunkowych. Ze szkolenia skorzystać również mogą osoby, które są już na zaawansowanych poziomach wiedzy z zakresu podatków tj. biegli rewidenci, czy też doradcy podatkowi. Oprócz wskazanych osób, czynny udział w spotkaniach podatkowych mogą brać także poczatkujący w tej dziedzinie. Staż pracy w podatkach jest duży? Albo dopiero zaczynasz przygodę z księgowością? Podnieś swoje kompetencje razem z Wektorem Wiedzy.