Transakcje międzynarodowe – import towarów i usług, WNT oraz dostawy, dla których podatnikiem jest nabywca

23.09.2024 | 10.00-12.00 | Jolanta Kica

Zastanawiasz się, jakie są różnice między importem towarów a usług oraz jak je prawidłowo rozliczać? Chciałbyś zyskać praktyczne umiejętności i wiedzę na temat wewnątrzwspólnotowego nabycia towarów (WNT)? Interesują Cię najnowsze przepisy dotyczące zakupów zagranicznych i ich prawidłowego stosowania?

W dobie globalizacji i rosnącej integracji gospodarczej, polscy przedsiębiorcy coraz częściej decydują się na zakupy za granicą, zarówno towarów, jak i usług. Proces ten niesie ze sobą wiele korzyści, ale również wyzwań związanych z prawidłowym rozliczaniem podatkowym. Nasze szkolenie “Zakupy polskich przedsiębiorców za granicą – import towarów, usług i WNT, dostawy, dla których podatnikiem jest nabywca” zostało zaprojektowane, aby dostarczyć uczestnikom kompleksowej wiedzy na ten temat.

Szkolenie startuje za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Zapisz się teraz, aby nie przegapić.

Dzięki zapisaniu się, przypomnimy Ci o webinarze
na dzień przed i w dniu startu.

kica

Prowadzi:

Jolanta Kica – Doradca podatkowy, absolwentka Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu i prawa na Uniwersytecie Wrocławskim. Aplikant radcowski oraz doradca podatkowy. Posiada wieloletnie doświadczenie oraz ugruntowaną wiedzę w zakresie rachunkowości i prawa podatkowego, a także prawa cywilnego i gospodarczego. Współpracuje z największymi firmami na Dolnym Śląsku. Autor związany z wydawnictwem Wolters Kluwer (Vademecum Doradcy Podatkowego, Vademecum Głównego Księgowego). Trener z zakresu podatków i księgowości.

Szkolenie jest dostępne dla użytkowników z odpowiednią subskrypcją.
Kliknij tutaj aby się zalogować
lub zarejestrować konto z dostępem do szkolenia.