Szkolenia podatkowe Słupsk

Dofinansowania na kursy 
 SPRAWDŹ!

5/5

Sprawdź ofertę naszych szkoleń podatkowych w Słupsku dla księgowych oraz kursów i szkoleń dla pracowników działów księgowości i płac jakie przygotowała nasza firma szkoleniowa Wektor Wiedzy. Szkolenia z podatków oraz kadr i płac otwarte dostępne są online i stacjonarnie.

Aktualne szkolenia podatkowe w Słupsku:

Jeśli wyżej nie widzisz szkoleń, oznacza to że aktualnie w Słupsku ich nie planujemy.
Zapoznaj się poniżej z naszymi szkoleniami ONLINE lub w innych miastach.

Szkolenia podatkowe blisko Słupska:

  Wybierz inne województwo z mapy.
  Sprawdź nasze szkolenia online poniżej.

  DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

  Aktualne szkolenia podatkowe online:

  Sprawdź również nasze kursy podatkowe:

  Od 2011 roku zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji

  Opinie

  o nas!

  Szkolenie z podatków jest realizowane na bardzo wysokim poziomie. Wszystko bardzo sprawnie zorganizowane a dostarczone materiały po szkoleniu rzeczywiście są bardzo pomocne i przydatne do wykorzystania dla innych pracowników w firmie. Polecam.

  Robert Śmiechowski

  Klient, przedsiebiorca

  Szkolenia podatkowe dla Samodzielnych Księgowych w Słupsku

  Biorąc udział w szkoleniach podatkowych organizowanych przez Wektor Wiedzy zyskujesz nowe kompetencje oraz cenne wskazówki i świeżą wiedzę uwzględniającą zmiany jakie zostały wprowadzone w 2022 roku przez Nowy Ład. Szkolenia które liczą 72 godziny zegarowe, łączą wiedzę w trzech modułach:  Moduł podatku VAT  Moduł podatków CIT oraz PIT  Moduł Akcja Bilans W programie szkoleń podatkowych znajdziesz istotne zagadnienia związane z naliczaniem podatków od towarów i usług, podatków dochodowych od osób prawnych oraz osób fizycznych, a także zagadnienia związane z podatkowym i rachunkowym zamknięciem roku z uwzględnieniem sporządzania miesięcznych oraz rocznych sprawozdań podatkowych. Praktyczne przykłady przedstawione przez fachowych ekspertów zajmujących się podatkami będą poparte przez najnowsze rozporządzenia, akty prawne oraz przepisy. -Komu

  Komu adresujemy szkolenia podatkowe w Słupsku?

  Szkolenie podatkowe jakie mamy w swojej ofercie dedykujemy przede wszystkim osobom, które chcą nabyć nowej wiedzy oraz zaktualizować ją w oparciu o zmiany jakie zostały wprowadzone początkiem 2022 roku. Dlatego do udziału w szkoleniach podatkowych zapraszamy: 

  • Księgowych;
  • Głównych księgowych;
  • Samodzielnych księgowych; 
  • Pracowników działów finansowo-księgowych; 
  • Pracowników oraz właścicieli biur rachunkowych; 
  • Osoby które na własny rachunek prowadzą rozliczenia podatkowe; 
  • Pracowników sektora jednostek publicznych związanych z działem księgowym.

  Ponadto, każdy kto chce nabyć pewności w wypełnianych obowiązkach związanych z podatkami jest również mile widziany na naszych szkoleniach.