Szkolenia podatkowe Gdańsk

Dofinansowania na kursy 
 SPRAWDŹ!

5/5

Sprawdź ofertę naszych szkoleń podatkowych w Gdańsku dla księgowych oraz kursów i szkoleń dla pracowników działów księgowości i płac jakie przygotowała nasza firma szkoleniowa Wektor Wiedzy. Szkolenia z podatków oraz kadr i płac otwarte dostępne są online i stacjonarnie.

Aktualne szkolenia podatkowe w Gdańsku:

Jeśli wyżej nie widzisz szkoleń, oznacza to że aktualnie w Gdańsku ich nie planujemy.
Zapoznaj się poniżej z naszymi szkoleniami ONLINE lub w innych miastach.

Szkolenia podatkowe blisko Gdańska:

  Wybierz inne województwo z mapy.
  Sprawdź nasze szkolenia online poniżej.

  DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

  Aktualne szkolenia podatkowe online:

  Sprawdź również nasze kursy podatkowe:

  Od 2011 roku zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji

  Opinie

  o nas!

  Szkolenie z podatków jest realizowane na bardzo wysokim poziomie. Wszystko bardzo sprawnie zorganizowane a dostarczone materiały po szkoleniu rzeczywiście są bardzo pomocne i przydatne do wykorzystania dla innych pracowników w firmie. Polecam.

  Robert Śmiechowski

  Klient, przedsiebiorca

  Są one skierowane są nie tylko dla księgowych z prywatnych firm o różnych profilach działania np: firm usługowych, produkcyjnych czy handlowych. Szkolenia z podatków wybierają również księgi z referatu budżetu finansowego z urzędów miast i gmin, właściciele biur rachunkowych oraz pracownicy biura rachunkowego. Coraz częściej pojawiają się na nich studenci, osoby które przygotowują się do zawodu księgowego i licencji, osoby w trakcie aplikacji.

  Kursy i szkolenia dla księgowych

  Sam wybierz formułę szkolenia. Podaj nam jaki rodzaj szkolenia z podatków będzie dla Ciebie najlepszy albo jaką firmę reprezentujesz. My podpowiemy jakie szkolenia warto wybrać: podatki na przełomie roku, szkolenia podatkowe VAT, PIT, CIT; szkolenia za zmian w podatkach, optymalizacja dokumentów podatkowych w firmie.

  Szkolenie podatkowe w Gdańsku

  Zmiany w podatku VAT, PIT, CIT

  Nasze szkolenia podatkowe oraz z rachunkowości dla księgowych i kadrowych prowadzą osoby z długoletnim doświadczeniem w branży – praktycy, którzy na co dzień zajmują się stosowaniem aktualnych przepisów prawa. Dobrze zorganizowane szkolenie poprowadzone przez praktyka z doświadczeniem to nie tylko ciekawy przekaz ale również poruszanie tych zagadnień, które dostarczają najwięcej niepewności w waszym wykonywaniu zawodu.

  Szkolenie podatkowe Gdańsk

  Oferta szkolenia podatkowego naszej instytucji przedstawia zakres tematyki związanej z szeroko rozumianą księgowością. Każdy uczestnik wybierając nasze szkolenia ma możliwość przystąpienia do omówienia zagadnień podatkowych funkcjonujących w Polsce. Uczestnicząc w oferowanym szkoleniu zyskasz cenną wiedzę oraz gruntowne wskazówki w ramach trzech modułów kursu, rozpoczynając od podatków VAT – moduł dla samodzielnych księgowych wprowadza zaawansowane terminologie związane z najnowszymi zmianami jakie zostały wprowadzone od 2022 roku. Kolejny moduł to moduł podatków dochodowych od osób prawnych CIT oraz od osób fizycznych PIT – szkolenie będzie miało na celu omówienie najbardziej istotnych zagadnień jakie pojawiają się w polskich przepisach prawnych dotyczących opodatkowania osób fizycznych oraz prawnych w zakresie podatku dochodowego. Ostatni moduł przygotuje uczestnika do prawidłowego sporządzania deklaracji miesięcznych oraz rocznych, które uwzględniają również podatkowe i rachunkowe zamknięcie roku, tworzenie harmonogramu bilansowego z pewnością nie będzie stanowiło już problemu! Cały zakres programu omawiany jest pod kątem prowadzących z wieloletnim stażem pracy w zakresie podatków.