Kursy MS Office

Dofinansowania na kursy 
SPRAWDŹ!

5/5

Do kogo adresujemy kurs z pakietu MS Office?

Nasz kurs ten przeznaczony jest dla osób, które w swojej codziennej pracy korzystają z MS Word, Excel oraz innych programów należących do pakietu MS Office: właścicieli i pracowników biur rachunkowych, głównych księgowych, pracowników działów finansowych, kadrowych i podatkowych, przedsiębiorców prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze, wszystkie osoby, które chcą lepiej poznać możliwości oraz funkcjonalności programów z pakietu MS Office.

Od 2011 roku zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji

Opinie

o nas!

Szkolenie z podatków jest realizowane na bardzo wysokim poziomie. Wszystko bardzo sprawnie zorganizowane a dostarczone materiały po szkoleniu rzeczywiście są bardzo pomocne i przydatne do wykorzystania dla innych pracowników w firmie. Polecam.

Robert Śmiechowski

Klient, przedsiebiorca

Kursy z oprogramowania do pracy zdalnej

Układając plan szkolenia, dbamy o to, by nasze kursy MS Office kierowane były do pracowników i zarządów firm, które ze względu na sytuację pandemiczną decydują się na wprowadzenie systemu hybrydowego lub w pełni przechodzą na pracę zdalną. Szybka wymiana informacji, spotkania online, przechowywanie danych na dyskach w chmurze, to główne zagadnienia, jakie poznają kursanci.

Kursy MS Office prowadzimy online

Kursy z obsługi pakietu MS Office prowadzimy online! Zapraszamy do udziału w 3 spotkaniach po 6 godzin. Każde. Terminy – ze względu na wirtualną formę, ustalamy indywidualnie. Po zakończeniu szkolenia oferujemy darmowe konsultacje ze szkoleniowcem – to szansa na zadanie pytań, które rodzą się w trakcie wdrażania przyswojonej wiedzy.

Czy jest sens zapisywać się na kursy MS Office?

Tak! Mimo że większość z nas ma zainstalowany pakiet na komputerach i korzysta z niego zarówno w sytuacjach prywatnych (np. praca lub nauka zdalna dzieci, prowadzenie domowego budżetu a także realizacja pasji), jak i zawodowych, ale nie wszyscy wiemy, jak w pełni wykorzystać potencjał programów. Celem oferowanych przez nas kursów jest ogólne zwiększenie sprawności posługiwania się oprogramowaniem, aby zastosowane w praktyce zwiększyło efektywność pracy w biurze lub domu.