Szkolenia podatkowe Gdynia

Dofinansowania na kursy 
 SPRAWDŹ!

5/5

Sprawdź ofertę naszych szkoleń podatkowych w Gdyni dla księgowych oraz kursów i szkoleń dla pracowników działów księgowości i płac jakie przygotowała nasza firma szkoleniowa Wektor Wiedzy. Szkolenia z podatków oraz kadr i płac otwarte dostępne są online i stacjonarnie.

Aktualne szkolenia podatkowe w Gdyni:

Jeśli wyżej nie widzisz szkoleń, oznacza to że aktualnie w Gdyni ich nie planujemy.
Zapoznaj się poniżej z naszymi szkoleniami ONLINE lub w innych miastach.

Szkolenia podatkowe blisko Gdyni:

  Wybierz inne województwo z mapy.
  Sprawdź nasze szkolenia online poniżej.

  DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

  Aktualne szkolenia podatkowe online:

  Sprawdź również nasze kursy podatkowe:

  Od 2011 roku zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji

  Opinie

  o nas!

  Szkolenie z podatków jest realizowane na bardzo wysokim poziomie. Wszystko bardzo sprawnie zorganizowane a dostarczone materiały po szkoleniu rzeczywiście są bardzo pomocne i przydatne do wykorzystania dla innych pracowników w firmie. Polecam.

  Robert Śmiechowski

  Klient, przedsiebiorca

  Szkolenie podatkowe w mieście Gdynia 

  W naszej ofercie przedstawiamy Wam szkolenia z zakresu podatków, które łączą ze sobą 3 moduły szkoleniowe przedstawione w ciągu 12 dni, licząc 72 godziny. Każdy z modułów opiera się o najbardziej praktyczne przykłady omawiane przez ekspertów z wieloletnim stażem. Zaczynając od pierwszego modułu, uczestnik szkolenia podatkowego dowie się jakie zmiany zostały wprowadzone wraz z nowym rokiem w związku z naliczaniem podatku VAT z uwzględnieniem zmian wprowadzonych przez Nowy Ład. Drugi moduł uwzględnia podatki dochodowe od osób prawnych CIT i od osób fizycznych PIT, a trzeci systematyzuje wiedzę odnośnie podatkowego i rachunkowego zamknięcia roku, tzw. Akcja Bilans ze szczególnym uwzględnieniem sporządzania miesięcznych oraz rocznych sprawozdań rozliczeniowych. Prowadzący wyjaśnią ważne kwestie podatkowe na podstawie ustaw, przepisów, najnowszych interpretacji organów podatkowych oraz Ministerstwa Finansów.

  Dlaczego warto szkolić się z podatków w Gdyni?

  Ubiegły rok przyniósł wiele zagadek związanych z tym jak w prawidłowy sposób rozliczać podatki. Wiele kwestii dotyczących Nowego Polskiego Ładu zawierało niejasności. Szkoląc się z zakresu podatków, chcemy przede wszystkim położyć nacisk na prawidłowe rozwiązywanie zagadnień z tego zakresu. Biorąc udział w kursach zyskujesz wiedzę, jakiej nie odnajdziesz w książkach, czy też na stronach internetowych. Ponadto odbywając szkolenia stacjonarne masz możliwość interakcji z prowadzącym, który na praktycznych przykładach rozwiążę nawet najbardziej zawiłe zagadnienia podatkowe. Korzystając naszych kursów zapewniamy szeroki zakres tematyki, popartej przez najnowsze interpretacje, rozporządzenia czy ogólne przepisy panujące w polskim prawie podatkowym. Będąc uczestnikiem naszych szkoleń otaczamy Cię opieką od pierwszych dni szkoleniowych. Zapewniamy materiały oraz fachowych ekspertów w dziedzinie podatków. A na zakończenie szkoleń każdy uczestnik otrzymuje zaświadczenie MEN oraz certyfikat ukończenia kursu Wektora Wiedzy. Zadzwoń! Napisz do nas! Zapraszamy!