Szkolenia podatkowe Chojnice

Dofinansowania na kursy 
 SPRAWDŹ!

5/5

Sprawdź ofertę naszych szkoleń podatkowych w Chojnicach dla księgowych oraz kursów i szkoleń dla pracowników działów księgowości i płac jakie przygotowała nasza firma szkoleniowa Wektor Wiedzy. Szkolenia z podatków oraz kadr i płac otwarte dostępne są online i stacjonarnie.

Aktualne szkolenia podatkowe w Chojnicach:

Jeśli wyżej nie widzisz szkoleń, oznacza to że aktualnie w Chojnicach ich nie planujemy.
Zapoznaj się poniżej z naszymi szkoleniami ONLINE lub w innych miastach.

Szkolenia podatkowe blisko Chojnic:

  Wybierz inne województwo z mapy.
  Sprawdź nasze szkolenia online poniżej.

  DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

  Aktualne szkolenia podatkowe online:

  Sprawdź również nasze kursy podatkowe:

  Od 2011 roku zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji

  Opinie

  o nas!

  Szkolenie z podatków jest realizowane na bardzo wysokim poziomie. Wszystko bardzo sprawnie zorganizowane a dostarczone materiały po szkoleniu rzeczywiście są bardzo pomocne i przydatne do wykorzystania dla innych pracowników w firmie. Polecam.

  Robert Śmiechowski

  Klient, przedsiebiorca

  Szkolenie podatkowe Chojnice

  Kwestia podatków stanowi dla osób obracających się w środowisku księgowych bardzo ważny punkt pracy. Ciągłe doskonalenie prowadzi do lepszych efektów. Dlatego też przedstawiamy szkolenia podatkowe, dzięki którym każdy uczestnik zaktualizuje wiedzę, uporządkuje ją oraz usystematyzuje o nowe aspekty polskiego prawa podatkowego. Szkolenie z podatków jakie oferujemy dzieli się na trzy moduły:

  • Moduł podatków VAT
  • Moduł podatków dochodowych
  • Moduł Akcja Bilans

  Szkolenie odbywa się w przeciągu 12 dni rozłożonych w dogodnym dla Was czasie i liczy 72 godziny zegarowe, a odbywają się w godzinach od 9:00 do 15:00. Program szkoleń podatkowych zawiera najbardziej istotne zagadnienia związane z naliczaniem podatków od towarów i usług, podatków dochodowych od osób prawnych oraz osób fizycznych, a także podatkowe i rachunkowe zamknięcie roku z uwzględnieniem sporządzania miesięcznych oraz rocznych sprawozdań podatkowych. Praktyczne przykłady przedstawione przez fachowych ekspertów w zakresie podatków są poparte przez najnowsze rozporządzenia, akty prawne oraz przepisy. Uczestnik szkolenia zapozna się również z tematyką zmian od 2022 r. nowo wprowadzonego Polskiego Ładu.

  Jakie korzyści zyskujesz odbywając szkolenie podatkowe w Chojnicach

  Głównym plusem ciągłego szkolenia się jest nabywanie wiedzy opartej o najnowsze przepisy oraz regulowane ustawy rządowe, które zmieniają się w dynamicznym tempie. Każdy uczestnik szkolenia podatkowego aktualizuje wiedzę, porządkuje ją oraz systematyzuje, dzięki przekazanym wiadomościom prowadzących z wieloletnim stażem pracy. Odbywając szkolenie w wersji stacjonarnej zapewniamy komfortowe warunki organizacyjne. Każdy uczestnik otrzymuje materiały niezbędne do pracy podczas 12 dni szkolenia.

  Dodatkowym plusem jest to, że uczestnik szkolenia podatkowego ma możliwość interakcji z prowadzącym, który w sposób jasny i łatwy przekazuje wiedzę na podstawie praktycznych przykładów. Po zakończonym szkoleniu dajemy również możliwość kontaktu z osobą u której zostało odbyte szkolenie, w razie gdyby napotkały Cię problemy podczas codziennej pracy.

  Zwieńczeniem każdego szkolenia jest otrzymanie zaświadczenie Ministra Edukacji Narodowej oraz imienny certyfikat ukończenia szkolenia w Wektorze Wiedzy. Aby skorzystać ze szkoleń podatkowych, pomagamy również w otrzymaniu dofinansowania do kursów z Krajowego Funduszu Szkoleniowego od 80%, a nawet do 100% pozyskanej kwoty. Interesujące? Nie zwlekaj! Czekamy na Ciebie!