Kursy języka angielskiego

Dofinansowania na kursy 
SPRAWDŹ!

5/5

Od 2011 roku zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji

Opinie

o nas!

Szkolenie z podatków jest realizowane na bardzo wysokim poziomie. Wszystko bardzo sprawnie zorganizowane a dostarczone materiały po szkoleniu rzeczywiście są bardzo pomocne i przydatne do wykorzystania dla innych pracowników w firmie. Polecam.

Robert Śmiechowski

Klient, przedsiebiorca

Znajomość języka angielskiego branżowego jest niezwykle pożądana, zwłaszcza w sytuacjach, kiedy jest on często używany w naszych sytuacjach biznesowych. Standardem stały się bowiem kontakty zawodowe czy naukowe z osobami spoza naszego kraju. Dlaczego warto opanować biznesowy język angielski? Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Język angielski branżowy a język potoczny

Warto zaznaczyć, że język angielski jest jednym z prostszych języków obcych, jednak ten którego używa się na co dzień, znacznie różni się od branżowego. Chodzi przede wszystkim o specjalistyczne słownictwo. Pracownicy biegle władający językiem angielskim biznesowym są bardzo cenni na rynku pracy. Swobodne komunikowanie się, umożliwia im chociażby uczestniczenie w rozmowach z zagranicznymi współpracownikami i partnerami biznesowymi. Ponadto w obecnym czasie, około 80% korespondencji mailowej powstaje w języku angielskim.

Jakie korzyści daje opanowanie języka angielskiego biznesowego?

Znajomość języka angielskiego dla firm jest nie tylko potrzebna do nieograniczonego porozumiewania się w pracy, ale też stała się teraz niezbędnym atrybutem podczas rozmów o pracę. Pracownicy, którzy nie mają trudności z komunikowaniem się w obcym języku, są pożądani w każdej korporacji. Warto zaznaczyć, że jego perfekcyjne opanowanie może być kluczem do sukcesu firmy. Szacuje się również, że biegła znajomość języka biznesowego może wpłynąć na wysokość zarobków – podnieść je nawet o 40%. W przypadku samodzielnego prowadzenia firmy język angielski branżowy jest niewątpliwym atutem. Często może być też wskazówką, w jakim kierunku można poprowadzić biznes. Dużo prościej jest w tym przypadku nawiązywać zagraniczne znajomości biznesowe, podpisywać umowy czy zaoferować usługi świadczone przez firmę, dla klienta posługującego się językiem angielskim. W tym przypadku, opanowanie języka jest niejako pokonaniem pewnych ograniczeń, które miałby właściciel firmy bez jego znajomości.

Dlaczego warto wziąć udział w kursie języka angielskiego ?

Kurs biznesowego angielskiego to nic innego, jak poszerzenie podstaw języka obcego o zwroty i słownictwo ściśle powiązane z daną branżą. Dobrze jest wybrać profesjonalne szkolenie, na którym oprócz słownictwa, będzie można swobodnie opanować też zwroty, przydatne do międzynarodowego komunikowania się. Kursy języka obcego powinny być oczywiście prowadzone przez wykwalifikowanych lektorów.

Jak wygląda kurs organizowany przez Wektor Wiedzy?

W naszej ofercie znajdują się specjalistyczne kursy językowe, dzięki którym możliwe jest podszkolenie się w zakresie biznesowej odmiany języka angielskiego.  Oferujemy kurs języka angielskiego biznesowego, dla księgowych, dla handlowców, dla działów IT oraz język angielski dla logistyki. Dla kogo dedykowane są nasze zajęcia? Zapraszamy w szczególności osoby aktywne zawodowo, dla których branżowy język obcy jest niezbędny w codziennej pracy. Oferujemy zajęcia dla osób, które nie mogą przeznaczyć znacznej ilości czasu na kurs, trwający zazwyczaj 3-4 miesiące z możliwością przedłużenia. Istnieje również możliwość otrzymania dofinansowania nawet do 50%. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej na stronieDofinansowanie szkoleń w 2022 roku“.

Nie czekaj, już dziś zapisz się na oferowane przez nas szkolenie w zakresie języka angielskiego branżowego i zacznij odnosić sukcesy na stopie zawodowej. Umów bezpłatna rozmowę z naszym doradcą i skorzystaj z dofinansowania