Szkolenia podatkowe Łomża

Dofinansowania na kursy 
 SPRAWDŹ!

5/5

Sprawdź ofertę naszych szkoleń podatkowych w Łomży dla księgowych oraz kursów i szkoleń dla pracowników działów księgowości i płac jakie przygotowała nasza firma szkoleniowa Wektor Wiedzy. Szkolenia z podatków oraz kadr i płac otwarte dostępne są online i stacjonarnie.

Aktualne szkolenia podatkowe w Łomży:

Jeśli wyżej nie widzisz szkoleń, oznacza to że aktualnie w Białymstoku ich nie planujemy.
Zapoznaj się poniżej z naszymi szkoleniami ONLINE lub w innych miastach.

Inne szkolenia podatkowe blisko Łomży:

  Wybierz inne województwo z mapy.
  Sprawdź nasze szkolenia online poniżej.

  DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

  Aktualne szkolenia podatkowe online:

  Sprawdź również nasze kursy podatkowe:

  Od 2011 roku zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji

  Opinie

  o nas!

  Szkolenie z podatków jest realizowane na bardzo wysokim poziomie. Wszystko bardzo sprawnie zorganizowane a dostarczone materiały po szkoleniu rzeczywiście są bardzo pomocne i przydatne do wykorzystania dla innych pracowników w firmie. Polecam.

  Robert Śmiechowski

  Klient, przedsiebiorca

  Szkolenie podatkowe Łomża 

  Celem szkolenia podatkowego jest podniesienie kompetencji, nabycie wiedzy oraz zaktualizowanie jej o nowe aspekty. Aby zapobiec utracie miejsc roboczych, wychodzimy Państwu naprzeciw zapraszając na szkolenia, które pozwolą na praktyczne oraz rzeczowe zdobycie wiedzy z zakresu prawa podatkowego. Każdy uczestnik szkolenia przechodzi przez trzy moduły, łącznie 72 h, rozłożone w czasie na 12 dni. Podczas szkoleń podatkowych uczestnik zapozna się z zagadnieniami podatków od towarów i usług VAT, podatków dochodowych od osób prawnych CIT oraz od osób fizycznych PIT. Szkolenie zakończone będzie wiedzą związaną z podatkowym i rachunkowym zamknięciem roku, ze szczególnym uwzględnieniem tworzenia sprawozdań miesięcznych oraz rocznych. Cała wiedza przekazana będzie przez prowadzących, którzy są ekspertami w tych dziedzinach. Podczas szkoleń zostaną omówione najbardziej zawiłe kwestie związane z wprowadzonym Nowym Polskim Ładem.

  Dlaczego warto wybrać szkolenia podatkowe w Wektorze Wiedzy?

  Nasze szkolenia opierają się przede wszystkim na praktycznych przykładach omawianych przez najbardziej fachowy zespół prowadzących w danej dziedzinie. Wybierając szkolenia podatkowe Wektora Wiedzy masz gwarancję pozyskania cennych wskazówek oraz informacji dotyczących stosowania przepisów polskiego prawa podatkowego. Dodatkowo szkolenia podatkowe organizowane są w wersji stacjonarnej co pozwala na bliższy kontakt z prowadzącym i uzyskanie szybkiej odpowiedzi na zadane pytanie. Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje na zakończenie imienne zaświadczenie MEN oraz certyfikat, dokumenty te będą świadczyć o jakości wykonywanych usług, co z pewnością przyczyni się do lepszych efektów pracy czy też pozyskania nowych klientów dla firm. Oprócz organizowania szkoleń podatkowych, zapewniamy również możliwość skorzystania z dofinansowania na interesujące Cię kursy. Dlatego też wybierając nas masz szansę na 100%, bądź 80% uzyskanie pomocy ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowe. Zapraszamy!