Szkolenia podatkowe Bolesławiec

Dofinansowania na kursy 
 SPRAWDŹ!

5/5

Sprawdź ofertę naszych szkoleń podatkowych w Bolesławcu dla księgowych oraz kursów i szkoleń dla pracowników działów księgowości i płac jakie przygotowała nasza firma szkoleniowa Wektor Wiedzy. Szkolenia z podatków oraz kadr i płac otwarte dostępne są online i stacjonarnie.

Aktualne szkolenia podatkowe w Bolesławcu:

Jeśli wyżej nie widzisz szkoleń, oznacza to że aktualnie w Bolesławcu ich nie planujemy.
Zapoznaj się poniżej z naszymi szkoleniami ONLINE lub w innych miastach.

Inne szkolenia podatkowe blisko Bolesławca:

  Wybierz inne województwo z mapy.
  Sprawdź nasze szkolenia online poniżej.

  DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

  Aktualne szkolenia podatkowe online:

  Sprawdź również nasze kursy podatkowe:

  Od 2011 roku zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji

  Opinie

  o nas!

  Szkolenie z podatków jest realizowane na bardzo wysokim poziomie. Wszystko bardzo sprawnie zorganizowane a dostarczone materiały po szkoleniu rzeczywiście są bardzo pomocne i przydatne do wykorzystania dla innych pracowników w firmie. Polecam.

  Robert Śmiechowski

  Klient, przedsiebiorca

  Firma Szkoleniowa

  Najlepsze Szkolenia Podatkowe dla Firm Bolesławiec

  Poza szkoleniami dla przedsiębiorców i właścicieli firm, szkoleniami z podatków dla księgowych, z naszych usług korzystają również pracownicy administracji, pracownicy i właściciele biur rachunkowych, pracownicy kadr i płac zarówno z firm prywatnych, ale również z administracji publicznej z urzędów gmin, miast i starostw. Jesteśmy w stanie łatwo dopasować tematykę szkoleń do realizowanych zdań i potrzeb, jak chociażby szkolenie z podatków i opłat lokalnych, szkolenie VAT w jednostkach budżetowych,  czy zwrot podatku VAT dla jednostek budżetowych.

  Kurs podatkowy dla samodzielnych ksiegowych

  Zapraszamy do wzięcia udziału z organizowanym przez nas stacjonarnym szkoleniu podatkowym w Bolesławcu! 

  „Kurs podatkowy dla samodzielnych księgowych składa się z trzech modułów: VAT, podatki dochodowe oraz Akcja Bilans. Zależy nam, aby uczestnicy szkolenia pozyskali wiedzę teoretyczną, a także nabyli umiejętności praktyczne, które kolejno będą mogli wykorzystać w życiu zawodowym i prywatnym. Pierwsza część szkoleń skupia się na podatku VAT. W ramach tego zagadnienia nacisk zostanie położony przede wszystkim na ostatnie zmiany w przepisach oraz najnowsze wyjaśnienia i interpretacje organów podatkowych, sądów i Ministerstwa Finansów. Podczas kolejnego modułu nasi trenerzy zaprezentują wiedzę na temat podatków dochodowych po zmianach w 2022 roku. Omówią oni różne formy opodatkowania wraz ze stawkami podatku. Natomiast w ostatniej części zostaną omówione kwestie związane z rachunkowością oraz z zamknięciem roku podatkowego. Prowadzący skupią się na podsumowaniu obowiązków i zmian podatkowych w 2022 roku.

  Dla kogo dedykowane są kursy podatkowe?

  Jeśli jesteś z Bolesławca i okolic, pracujesz w dziale księgowym, w biurze rachunkowym czy też masz jakąkolwiek styczność z podatkami lub chcesz związać swoją przyszłość z księgowością – to ten kurs jest właśnie dla Ciebie! Dodatkowo szkolenie będzie odbywać się stacjonarnie w centrum Bolesławca, zaoszczędzisz więc na dojazdach do innych miast, np. do Wrocławia.