Szkolenia podatkowe Wrocław

Dofinansowania na kursy 
 SPRAWDŹ!

5/5

Sprawdź ofertę naszych szkoleń podatkowych we Wrocławiu dla księgowych oraz kursów i szkoleń dla pracowników działów księgowości i płac jakie przygotowała nasza firma szkoleniowa Wektor Wiedzy. Szkolenia z podatków oraz kadr i płac otwarte dostępne są online i stacjonarnie.

Aktualne szkolenia podatkowe Wrocław:

Jeśli wyżej nie widzisz szkoleń, oznacza to że aktualnie w Wrocławiu ich nie planujemy.
Zapoznaj się poniżej z naszymi szkoleniami ONLINE lub w innych miastach.

Szkolenia podatkowe blisko Wrocławia:

  Wybierz inne województwo z mapy.
  Sprawdź nasze szkolenia online poniżej.

  DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

  Aktualne szkolenia podatkowe online:

  Sprawdź również nasze kursy podatkowe:

  Od 2011 roku zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji

  Opinie

  o nas!

  Szkolenie z podatków jest realizowane na bardzo wysokim poziomie. Wszystko bardzo sprawnie zorganizowane a dostarczone materiały po szkoleniu rzeczywiście są bardzo pomocne i przydatne do wykorzystania dla innych pracowników w firmie. Polecam.

  Robert Śmiechowski

  Klient, przedsiebiorca

  Szkolenia Podatkowe, dla księgowych, firm Wrocław

  Szkolenia podatkowe mają jednak tę przewagę nad samodzielnym uzupełnianiem wiedzy o VAT, PIT i CIT, że opierają się na kilkudziesięcioletnim doświadczeniu osób prowadzących spotkanie. Trener-ekspert podatkowy może Cię zainspirować do zmian w Twojej codziennej praktyce podatkowej. W końcu jak się uczyć, to tylko od najlepszych! Nie jest istotne na jakim poziomie zaawansowania jesteś, każda księgowa potrzebuje być na bieżąco w prawie podatkowym, tak samo młody, samodzielny, główny księgowy, jak i dyrektor finansowy (audytor).

  Dla kogo są szkolenia z podatków?

  Jak wspomnieliśmy wyżej, poziom Twojego zaawansowania w podatkach nie ma znaczenia, ponieważ na naszym szkoleniu poznasz aktualne przepisy podatkowe, które wszystkich obowiązują w tym samym stopniu. Dlatego też z naszego szkolenia podatkowego skorzysta m.in. księgowa, kadrowa, specjalista ds. rachunkowości, biuro rachunkowe, a także urząd.

  Jakie korzyści płyną ze szkoleń podatkowych

  Podczas szkolenia podatkowego otrzymasz to, czego potrzebujesz najpilniej, czyli:
  – podsumowanie kluczowych zmian z ostatnich miesięcy oraz tych które, wejdą w życie w 2020/2021 roku,
  – praktyczne przykłady ułatwiające przyswojenie zagadnień związanych z podatkami VAT, PIT i CIT,
  – wskazówki jak rozwiązywać niejasne, problemowe sytuacje dotyczące rozliczeń.

  Jak organizowane są szkolenia podatkowe we Wrocławiu

  Twój komfort ma dla nas duże znaczenie, dlatego proponujemy Ci kilka sposobów w jakie możesz poznać najnowsze zmiany podatkowe w 2020 roku.
  U nas przeszkolisz się z podatków, wybierając szkolenie otwarte lub szkolenie zamknięte. Na szkoleniu otwartym spotkasz się z innymi osobami z Twojego miasta lub okolic, które tak jak Ty, na co dzień zajmują się rozliczaniem podatków VAT, PIT lub CIT. Dzięki temu, będziesz mógł wymienić się informacjami, a być może nawet przenieść dobre praktyki od innych księgowych do swojej firmy. Jeśli pracujesz w dużej firmie i Wasz dział księgowości liczy co najmniej 7 osób, dobrym rozwiązaniem jest zorganizowanie w swojej siedzibie szkolenia zamkniętego. W praktyce oznacza to, że nasz specjalista podatkowy przyjedzie w dogodne dla uczestników miejsce (hotel, siedziba firmy, sala wykładowa) i przeprowadzi szkolenie z interesujących Was zagadnień. Na takim szkoleniu ekspert podatkowy dostosuje program szkolenia do Waszych potrzeb, pomijając w ten sposób zagadnienia ze szkolenia otwartego, które już dobrze znacie. W miejsce znanych Wam informacji, umieści punkty, który sami wskażecie jako problemowe i przećwiczy z Wami nurtujące Was kwestie rozliczeniowe. Zainspiruj się tematami realizowanych szkoleń zamkniętych, które dotychczas przeprowadziliśmy dla naszych klientów.

  Szkolenia i kursy podatkowe Wrocław

  Bez względu na to, czy zdecydujesz się dołączyć do otwartej grupy szkoleniowej w swoim mieście, czy zechcesz zorganizować dopasowane szkolenie podatkowe dla swojej firmy, możesz w nim wziąć fizycznie udział lub zdalnie. Jeżeli wolisz szkolić się na żywo, wymieniając się swobodnie myślami z trenerem podatkowym i  innymi uczestnikami i cenisz sobie bezpośrednie kontakty – zapraszamy Cię na szkolenie stacjonarne. Mimo epidemii koronawirusa możesz szkolić się z nami z podatków w bezpiecznych warunkach, w kameralnej grupie szkoleniowej z zachowaniem środków ostrożności i odległości między uczestnikami. Stacjonarne szkolenia podatkowe organizujemy m.in. w centrum Wrocławia i w pozostałych miastach wojewódzkich.

  Jeśli jednak obawiasz się o swoje zdrowie i nie chcesz podjąć ryzyka szkolenia się z podatków na żywo, kontaktując się z osobami z innych środowisk, możesz zapisać się na dowolne szkolenie podatkowe online lub kurs podatkowy online. Takie rozwiązanie sprawdzi się u osób, które cenią sobie szkolenia podatkowe przez internet dla firm.

  Zmiany w podatkach – szkolenia dofinansowane we Wrocławiu

  Jeżeli interesują Cię dofinansowane szkolenia podatkowe, warto żebyś rozważył staranie się o zewnętrzne środki finansowe na szkolenie ze zmian w podatkach z Bazy Usług Rozwojowych (BUR) lub Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS). Wybrane przez Ciebie szkolenie podatkowe lub kurs podatkowy we Wrocławiu może być tańsze o 50% do nawet 100%, jeśli jego koszt zostanie częściowo pokryty przez BUR lub KFS. Skontaktuj się z nami, a sprawdzimy jak wysokie dofinansowanie na szkolenia podatkowe może uzyskać Twoja firma.