Szkolenia podatkowe Głogów

Dofinansowania na kursy 
 SPRAWDŹ!

5/5

Sprawdź ofertę naszych szkoleń podatkowych w Głogowie dla księgowych oraz kursów i szkoleń dla pracowników działów księgowości i płac jakie przygotowała nasza firma szkoleniowa Wektor Wiedzy. Szkolenia z podatków oraz kadr i płac otwarte dostępne są online i stacjonarnie.

Aktualne szkolenia podatkowe w Głogowie:

Jeśli wyżej nie widzisz szkoleń, oznacza to że aktualnie w Głogowie ich nie planujemy.
Zapoznaj się poniżej z naszymi szkoleniami ONLINE lub w innych miastach.

Inne szkolenia podatkowe blisko Głogowa:

  Wybierz inne województwo z mapy.
  Sprawdź nasze szkolenia online poniżej.

  DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

  Aktualne szkolenia podatkowe online:

  Sprawdź również nasze kursy podatkowe:

  Od 2011 roku zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji

  Opinie

  o nas!

  Szkolenie z podatków jest realizowane na bardzo wysokim poziomie. Wszystko bardzo sprawnie zorganizowane a dostarczone materiały po szkoleniu rzeczywiście są bardzo pomocne i przydatne do wykorzystania dla innych pracowników w firmie. Polecam.

  Robert Śmiechowski

  Klient, przedsiebiorca

  Kurt podatkowe dla samodzielnych księgowych w Głogowie na Dolnym Śląsku

  Serdecznie zachęcamy Cię do wzięcia udziału w organizowanym przez nas 72-godzinnym szkoleniu „Kurs podatkowy dla samodzielnych księgowych”. Jako uczestnik szkolenia nabędziesz aktualną wiedzę z zakresu prawa podatkowego (VAT, PIT CIT, Akcja Bilans). Nasi trenerzy-praktycy kompleksowo przygotują Cię do pracy w obszarze tych zagadnień oraz rozwieją wszelkie wątpliwości związane z prawem podatkowym. W trakcie szkolenia pozyskasz wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne, które następnie wykorzystasz w życiu zawodowym i prywatnym. Kurs składa się z trzech modułów: Podatek VAT, Podatki dochodowe oraz Akcja Bilans. Moduł dotyczące podatku VAT skupia się na omówieniu skutków zmian w przepisach. W trakcie trwania szkolenia poznasz najnowsze wyjaśnienia i interpretacje MF, organów podatkowych i sądów. Druga część szkolenia dotycząca podatków dochodowych pomoże w uchwyceniu ewentualnych ryzyk związanych z podatkowym ewidencjonowaniem poszczególnych operacji gospodarczych. Dzięki szkoleniu rozgraniczysz w prawidłowy sposób kwestie przychodów i kosztów podatkowych, a także będziesz płynnie poruszać się pośród licznych interpretacji pochodzących od organów podatkowych czy sądów. Ostatnia część szkolenia skupia się na najistotniejszych kwestiach związanych z bilansowym i podatkowym zamknięciem roku. W trakcie szkolenia trenerzy omówią i wyjaśnią na przykładach sporządzenie sprawozdania finansowego i inne obowiązki sprawozdawcze.