Szkolenia podatkowe Tychy

Dofinansowania na kursy 
 SPRAWDŹ!

5/5

Sprawdź ofertę naszych szkoleń podatkowych w Tychach dla księgowych oraz kursów i szkoleń dla pracowników działów księgowości i płac jakie przygotowała nasza firma szkoleniowa Wektor Wiedzy. Szkolenia z podatków oraz kadr i płac otwarte dostępne są online i stacjonarnie.

Aktualne szkolenia podatkowe w Tychach:

Jeśli wyżej nie widzisz szkoleń, oznacza to że aktualnie w Tychach ich nie planujemy.
Zapoznaj się poniżej z naszymi szkoleniami ONLINE lub w innych miastach.

Szkolenia podatkowe blisko Tych:

  Wybierz inne województwo z mapy.
  Sprawdź nasze szkolenia online poniżej.

  DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

  Aktualne szkolenia podatkowe online:

  Sprawdź również nasze kursy podatkowe:

  Od 2011 roku zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji

  Opinie

  o nas!

  Szkolenie z podatków jest realizowane na bardzo wysokim poziomie. Wszystko bardzo sprawnie zorganizowane a dostarczone materiały po szkoleniu rzeczywiście są bardzo pomocne i przydatne do wykorzystania dla innych pracowników w firmie. Polecam.

  Robert Śmiechowski

  Klient, przedsiebiorca

  Kurs podatkowy w Tychach 

  Zapraszamy pracowników księgowości do udziału w kursie podatkowym w Tychach. Kurs podatkowy w Tychach jest skierowanych do osób zajmujących się podatkiem VAT i podatkami dochodowymi w codziennej pracy zawodowej. Tematy kursu są podzielone na moduły tematyczne, ci pozwala uczestnikom w pełni zapoznać się z omawianymi tematami. Podczas  kursu  realizowane są trzy moduły: Moduł podatku VAT, Moduł podatków dochodowych i Moduł Akcji Bilans. 

  Cel kursu podatkowego w Tychach

  Celem kursu jest uzyskanie przez uczestników solidnej dawki wiedzy na temat najnowszych regulacji prawych. Program kursu jest tak opracowany aby uczestnicy mogli nabyć także praktyczne umiejętności stosowania przepisów podatkowych w praktyce zawodowej. 

  Zagadnienia dotyczące podatku VAT i podatków dochodowych są skomplikowane. Podobnie jak tematy związane z podatkowym i bilansowym zamknięciem roku. W praktyce gospodarczej podatki wzajemnie na siebie wpływają, natomiast zamknięcie roku jest kluczowym wydarzeniem wpływającym na wyniki organizacji. Dlatego tak ważne jest dobre przygotowanie osób zajmujących się tymi odpowiedzialnymi zadaniami w firmach. 

  Korzyści dla uczestnika kursu podatkowego w Tychach

  Po zakończeniu kursy podatkowego w Tychach, uczestnik będzie dysponował umiejętnościami, które pozwolą mu samodzielnie rozliczać podatki. Pozyskanie nowej wiedzy i usystematyzowanie już posiadanych umiejętności pozwoli uczestnikom swobodne prowadzić rozliczenia podatkowe w ciągu rok. Nabyte kompetencje będą także kluczowe przy podatkowym mi bilansowym zamykaniu roku.