Szkolenia podatkowe Katowice

Dofinansowania na kursy 
 SPRAWDŹ!

5/5

Sprawdź ofertę naszych szkoleń podatkowych w Katowicach dla księgowych oraz kursów i szkoleń dla pracowników działów księgowości i płac jakie przygotowała nasza firma szkoleniowa Wektor Wiedzy. Szkolenia z podatków oraz kadr i płac otwarte dostępne są online i stacjonarnie.

Aktualne szkolenia podatkowe w Katowicach:

Jeśli wyżej nie widzisz szkoleń, oznacza to że aktualnie w Katowicach ich nie planujemy.
Zapoznaj się poniżej z naszymi szkoleniami ONLINE lub w innych miastach.

Szkolenia podatkowe blisko Katowic:

  Wybierz inne województwo z mapy.
  Sprawdź nasze szkolenia online poniżej.

  DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

  Aktualne szkolenia podatkowe online:

  Sprawdź również nasze kursy podatkowe:

  Od 2011 roku zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji

  Opinie

  o nas!

  Szkolenie z podatków jest realizowane na bardzo wysokim poziomie. Wszystko bardzo sprawnie zorganizowane a dostarczone materiały po szkoleniu rzeczywiście są bardzo pomocne i przydatne do wykorzystania dla innych pracowników w firmie. Polecam.

  Robert Śmiechowski

  Klient, przedsiebiorca

  Kursy i szkolenia podatkowe w Katowicach

  Nasza firma szkoleniowa specjalizuje się w prowadzeniu kursów i szkoleń dla księgowych oraz kadrowych. Są one prowadzone przez internet oraz stacjonarnie. Z racji ograniczeń Covid 19 oraz związanych z tym ograniczeń w chwili obecnej szkolenia podatkowe i z rachunkowości prowadzimy wyłącznie online i stacjonarnej w Łodzi.

  Korzystają z nich najczęściej samodzielni i główni księgowi, studenci przygotowujący się do ważnych egzaminów, pracownicy referatu finansów oraz biur rachunkowych, dyrektorzy finansowi oraz właściciele firm. Poza szkoleniami z podatków i rachunkowości dla księgowych i kadrowych przygotowujemy również szkolenia zamknięte, które są przygotowywane na potrzeby firm. Państwo określacie temat a my organizujemy szkolenie dopasowane do profilu firmy oraz Waszych oczekiwań. Dzięki tak przygotowanej ofercie firma szkoleniowa Wektor Wiedzy realizuje ofertę dla osób indywidualnych jak i dla firm.

  Dla kogo są szkolenia podatkowe w Katowicach?

  Program kursu został przygotowany z myślą o osobach pracujących w księgowości. Zarówno pracownikach i właścicielach biur rachunkowych, a także księgowych pracujących w działach finansowych firm. Do udziału w kursie podatkowym w Katowicach zapraszamy także osoby, których praca jest bezpośrednio związana ze stosowaniem przepisów podatkowych. 

  Korzyści jakie uzyskasz poprzez udział w kursie podatkowym 

  Udział w kursie podatkowym przyniesie uczestnikom korzyści w postaci uporządkowania dotychczasowej wiedzy i pozyskanie nowych informacji. Konstrukcja kursu pozwala uczestnikom zapoznać się z przepisami podatkowymi od strony teoretycznej, a także pokazuje jak prawidłowo stosować regulacje podatkowe w codziennej pracy. Kurs podatkowy w Katowicach ma na celu przygotowanie uczestników do samodzielnego rozliczania podatków. Podczas zajęć kursu omawiane będą zagadnienia dotyczące podatku VAT, podatków dochodowych oraz podatkowego i bilansowego zamknięcia roku.