Szkolenia podatkowe Grudziądz

Dofinansowania na kursy 
 SPRAWDŹ!

5/5

Sprawdź ofertę naszych szkoleń podatkowych w Grudziądzu dla księgowych oraz kursów i szkoleń dla pracowników działów księgowości i płac jakie przygotowała nasza firma szkoleniowa Wektor Wiedzy. Szkolenia z podatków oraz kadr i płac otwarte dostępne są online i stacjonarnie.

Aktualne szkolenia podatkowe w Grudziądzu:

Jeśli wyżej nie widzisz szkoleń, oznacza to że aktualnie w Grudziądzu ich nie planujemy.
Zapoznaj się poniżej z naszymi szkoleniami ONLINE lub w innych miastach.

Inne szkolenia podatkowe blisko Grudziądza:

  Wybierz inne województwo z mapy.
  Sprawdź nasze szkolenia online poniżej.

  DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

  Aktualne szkolenia podatkowe online:

  Sprawdź również nasze kursy podatkowe:

  Od 2011 roku zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji

  Opinie

  o nas!

  Szkolenie z podatków jest realizowane na bardzo wysokim poziomie. Wszystko bardzo sprawnie zorganizowane a dostarczone materiały po szkoleniu rzeczywiście są bardzo pomocne i przydatne do wykorzystania dla innych pracowników w firmie. Polecam.

  Robert Śmiechowski

  Klient, przedsiebiorca

  Kursy podatkowe w Grudziądzu w województwie dolnośląskim

  Prawo podatkowe ulega w Polsce częstym modyfikacjom. Aby być na bieżąco należy się dokształcać poprzez między innymi konferencje, artykuły i szkolenia. Wektor Wiedzy stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, organizując szkolenia o tematyce podatkowej w województwie kujawsko-pomorskim.

  Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wzięcia udziału z organizowanym przez nas stacjonarnym szkoleniu Kurs podatkowy dla samodzielnych księgowych w Grudziądzu! 

  Nasze szkolenie liczy aż 72 godziny, podczas których nasi uczestnicy pozyskają wiedzę teoretyczną wraz z umiejętnościami praktycznymi. Wszystko  to będą mogli następnie wykorzystać zarówno w pracy jaki i w życiu prywatnym. Szkolenie podzielone jest na trzy części. Pierwszy moduł podatkowy skupia się głównie na zagadnieniach dotyczących podatku VAT. Nasi eksperci podczas tej części zapoznają Państwa z rewolucyjnymi zmianami w fakturowaniu i rozliczaniu VAT w 2021 i 2022 r., problemami praktycznymi w rozliczeniu VAT w krajowej dostawie towarów i świadczeniu usług oraz rozliczeniu VAT w międzynarodowych transakcjach towarowych. Druga część szkolenia skupia się głównie na kwestiach związanych z podatkami dochodowymi, a konkretnie na uchwyceniu ewentualnego ryzyka związanego z podatkowym ewidencjonowaniem poszczególnych operacji gospodarczych oraz by rozgraniczyć w prawidłowy sposób kwestie przychodów i kosztów podatkowych, a także płynnie poruszać się pośród licznych interpretacji pochodzących od organów podatkowych czy sądów. Ostatnia, czyli trzecia część kursu zwana Akcją Bilans przygotuje Cię kompleksowo do zamknięcia roku podatkowego, w kontekście sporządzenia sprawozdania finansowego i innych obowiązków sprawozdawczych.

  Czy kurs podatkowy jest dla Ciebie?

  Jeśli pracujesz w dziale finansowym, w księgowości, lub w biurze rachunkowym na terenie powiatu grudziądzkiego lub miasta Grudziądza, czy też masz jakąkolwiek styczność z rozliczaniem podatków i rachunkowością lub chcesz związać swoją przyszłość z tą tematyką – to tak, ten kurs jest dedykowany właśnie dla Ciebie. Nasi trenerzy zapoznają Cię z aktualnymi przepisami dotyczącymi podatków i rachunkowości, dzięki czemu rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości.

  Czy warto wybrać szkolenie podatkowe w Wektorze Wiedzy?

  Jesteśmy firmą szkoleniową, która od lat organizuje szkolenia na terenie całej Polski, podczas których uczestnicy doskonalą swoje umiejętności i podnoszą kwalifikacje z zakresu podatków, księgowości, finansów oraz kadr i płac. Jako firma z ogromnym doświadczeniem w organizacji szkoleń, posiadająca najlepszych trenerów/ekspertów w branży, przeszkoliliśmy już około 70000 osób. Nasi trenerzy podczas szkoleń zgłębiają tematykę podatków oraz kadr i płac, bazując na ciekawych przykładach, dzięki czemu nasi klienci są w pełni usatysfakcjonowani.

  Zostań uczestnikiem naszego Kursu podatkowego dla samodzielnych księgowych i zyskaj pewność, że nabyta wiedza będzie zgodna z obecnie panującymi przepisami prawa podatkowego.