Szkolenia podatkowe Toruń

Dofinansowania na kursy 
 SPRAWDŹ!

5/5

Sprawdź ofertę naszych szkoleń podatkowych w Toruniu dla księgowych oraz kursów i szkoleń dla pracowników działów księgowości i płac jakie przygotowała nasza firma szkoleniowa Wektor Wiedzy. Szkolenia z podatków oraz kadr i płac otwarte dostępne są online i stacjonarnie.

Aktualne szkolenia podatkowe w Toruniu:

Jeśli wyżej nie widzisz szkoleń, oznacza to że aktualnie w Toruniu ich nie planujemy.
Zapoznaj się poniżej z naszymi szkoleniami ONLINE lub w innych miastach.

Inne szkolenia podatkowe blisko Bydgoszczy:

  Wybierz inne województwo z mapy.
  Sprawdź nasze szkolenia online poniżej.

  DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

  Aktualne szkolenia podatkowe online:

  Sprawdź również nasze kursy podatkowe:

  Od 2011 roku zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji

  Opinie

  o nas!

  Szkolenie z podatków jest realizowane na bardzo wysokim poziomie. Wszystko bardzo sprawnie zorganizowane a dostarczone materiały po szkoleniu rzeczywiście są bardzo pomocne i przydatne do wykorzystania dla innych pracowników w firmie. Polecam.

  Robert Śmiechowski

  Klient, przedsiebiorca

  Kursy podatkowe w Toruniu 

  Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanym przez nas w centrum Torunia szkoleniu o tematyce podatkowej. Nasz Kurs podatkowy dla samodzielnych księgowych liczy 12 spotkań, a łączna liczba godzin wynosi 72. 

  Będąc uczestnikiem naszego kursu zyskasz aktualną wiedzę z dziedziny podatków VAT, PIT, CIT, rachunkowości i bilansowego zamknięcia roku. Nasi eksperci wyposażą Cię w wiedzę do pracy w obszarze tych zagadnień oraz odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania. Dzięki szkoleniu nabędziesz wiedzę praktyczną i teoretyczną, która będziesz mógł następnie wykorzystać  w pracy w księgowości.

  Pierwsza część szkolenia skupia się głównie na podatku VAT. Podczas drugiej nasi szkoleniowcy przedstawią umówią podatki dochodowe. Ostania część kursu zawiera w sobie tematykę związaną z podatkowym i bilansowym zamknięciem roku.

  Dla kogo przeznaczone są Kursy podatkowe?

  Kursy będą realizowane stacjonarnie na terenie Torunia, więc do wzięcia w nim udziału zachęcamy wszystkie chętne osoby z Torunia i powiatu toruńskiego, które chcą zaktualizować swoją wiedzę z dziedziny podatków w świetle najnowszych regulacji prawa. Z Wektorem Wiedzy zyskasz pewność że wiedza, którą nabędziesz będzie aktualna i zgodna z obowiązującymi przepisami. Nasze szkolenie kierujemy głównie do osób z podstawową wiedzą na temat podatków. Kurs podatkowy dla samodzielnych księgowych kierujemy zwłaszcza do:

  -samodzielnych księgowych,

  -księgowych,

  -asystentów księgowych,

  -specjalistów do spraw rachunkowości i  księgowości,

  – pracowników biur rachunkowych oraz właścicieli,

  – oraz do wszystkich tych, którzy planują swojo karierę w księgowości.

  Korzyści po ukończonym szkoleniu: 

  Ukończone szkolenie w Wektorze Wiedzy podniesie Twoje kompetencje i przyczyni się do rozwoju Twojej kariery zawodowej. Zgłębienie tematyki podatkowej ułatwi Ci poruszanie się po zawiłych przepisach prawa podatkowego. Nasi eksperci przybliżą Ci omawianą tematykę w taki sposób abyś rozwiązał każdy- nawet najbardziej skompilowany problem z dziedziny księgowości. Każdy kto jest dopiero na początku swojej przygody w działach księgowych, dzięki szkoleniu zyska możliwość zdobycia niezbędnej wiedzy do rozpoczęcia pracy w tym dziale. Natomiast osoby, które posiadają już doświadczenie z podatkami zyskają szansę na rozwój i aktualizację swojej wiedzy.