Szkolenie ze zmiany w rozliczaniu podatku dochodowego CIT od osób prawnych 2021 oraz zmiany w PIT

W roku 2021 pojawił się szereg doniosłych zmian w zakresie ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych. Ustawodawca wprowadził zarówno zmiany korzystne dla podatników jak choćby tzw.estoński CIT i niemiecki fundusz inwestycyjny jak i zwiększające obciążenia podatkowe (zmiany w amortyzacji).

Na szkoleniu omówione zostaną najważniejsze ze zmian w podatku CIT wraz z ich skutkami praktycznymi. Cześć spotkania zostanie poświęcona wpływowi nowych JPK-ów na rozliczenie
podatków dochodowych. Na szkoleniu wskazane zostaną również najważniejsze zmiany w zakresie PIT m. in . w zakresie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych.

Grupa docelowa: Szkolenie skierowane jest głównie do pracowników działów finansowo – księgowych, głównych księgowych, przedsiębiorców oraz osób odpowiedzialnych za prowadzenie
rozliczeń podatkowo-księgowych i wdrażanie zmian podatkowych.

Cel szkolenia: Proponowane szkolenie wyjaśnia wątpliwości co do zupełnie nowych rozwiązań podatkowych które pojawiły w obszarze podatków dochodowych w 2021 r. w szczególności
dotyczących tzw. duże i małego estońskiego CIT oraz zmian w zryczałtowanych formach PIT. Szkolenie prowadzone przez osobę z wieloletnim doświadczeniem w zakresie podatków
dochodowych i międzynarodowych systemów podatkowych, która przekazuje wiedzę w sposób przystępny dla uczestników.

Opis

Dodatkowe informacje o szkoleniu ze zmian w rozliczaniu podatku dochodowego od osób prawnych

 

Szkolenie zamknięte: Możliwość przeprowadzenia szkolenia w formie zamkniętej w Twojej firmie.
Wejdź do zakładki dofinansowanie i umów bezpłatną rozmowę.

Program

Prowadzący

JAROSŁAW WŁOCH – radca prawny, absolwent WPIA Kierunek Prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim, ukończył Studia Podyplomowe w zakresie doradztwa podatkowego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, aktualnie zastępca Dyrektora Działu Doradztwa Podatkowego w Małopolskim Instytucie Studiów Podatkowych w Krakowie.


Jest autorem licznych publikacji eksperckich z zakresu prawa podatkowego publikowanej w prasie codziennej (Rzeczpospolita, Gazeta Prawna), jak i specjalistycznej (Rachunkowość, Biuletyn Instytutu Studiów Podatkowych).
Od niemal 12 lat specjalizuje się w tematyce podatków dochodowych, jest specjalistą w zakresie cen transferowych, zajmuje się również doradztwem prawnym oraz obsługą postępowań i kontroli podatkowych także na etapie sądowym.

Od 6 lat jest również uznanym wykładowcą problematyki podatku od towarów i usług oraz podatku dochodowego od osób prawnych. Przeprowadził ponad 150 szkoleń podatkowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w obsłudze podatników, w tym przeprowadzania audytów podatkowych i due diligence na szkoleniach zwraca uwagę na praktyczne skutki zmian w podatkach, które realnie mogą odczuć podatnicy.

Dofinansowanie

Od ponad 10 lat wspieramy osoby uczestniczące w naszych kursach w drodze do uzyskaniu środków finansowych na rozwój ich kompetencji. Nasi klienci oszczędzają między 50-100% kosztów kursu dzięki dofinansowaniom.

Nasi specjaliści wyjaśnią Ci jak wygląda cały proces ubiegania się o środki na sfinansowanie kursu lub szkoleń zamkniętych oraz pomogą w skompletowaniu potrzebnych dokumentów. Wystarczy, że umówisz rozmowę. Sprawdź swoja szanse na dofinansowanie:

[popup_trigger id=”10254″ tag=”button” do_default]Kliknij tutaj i umów BEZPŁATNĄ rozmowę teraz![/popup_trigger]

W 2022 roku przeszkoliliśmy ponad 7500 pracowników z ponad 1600 firm, którzy ocenili przekazywanie wiedzy Naszych Trenerów na:

  • 5,6/6 ocena za wiedzę i kompetencje
  • 5,7/6 – ocena w jaki sposób przekazywana jest wiedza

Państwa opinia jest dla nas ważna.
Dziękujemy za zaufanie!

Szkolenie obecnie dostępne jest w formie zamkniętej. Aby porozmawiać na temat szkoleń w Twojej firmie, skontaktuj się z naszym doradc lub umów rozmowę:

Aleksy Kotala
tel: 17 283 10 23
a.kotala@wektorwiedzy.pl

5/5

Klienci nas oceniają na 4,9/5   Zobacz >>

Proponowane kursy i szkolenia:

Od 2011 roku zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji

Opinie

o nas!

Szkolenie z podatków jest realizowane na bardzo wysokim poziomie. Wszystko bardzo sprawnie zorganizowane a dostarczone materiały po szkoleniu rzeczywiście są bardzo pomocne i przydatne do wykorzystania dla innych pracowników w firmie. Polecam.

Robert Śmiechowski

Klient, przedsiebiorca