Pierwsza pomoc dla dzieci z cukrzycą – szkolenie

2.000,00 

Szkolenie skierowane do nauczycieli i dyrektorów szkół, przeszkoli. Które ma za zadanie przeszkolić słuchaczy z pierwszej pomocy dla dzieci z cukrzycą.

Szkolenie trwa 3 godziny – w formie zamkniętej dla 30 osobowej grupy.


Program:

  1. Aspekty prawne podawania leków przez pracowników placówek oświatowych, podstawy prawne dotyczące funkcjonowanie dziecka chorego na cukrzycę w placówce oświatowej, prawa i obowiązki rodziców i nauczycieli.
  2.  Informacje ogólne o cukrzycy i jej kontroli u dzieci.
  3. Ogólne wiadomości o modelach leczenia u dzieci.
  4. Ważne wiadomości o wysiłku fizycznym w cukrzycy.
  5. Hipo i hiperglikemia – profilaktyka i pierwsza pomoc.
  6. Dziecko chore na cukrzycę w grupie rówieśniczej – aspekt psychologiczny.
  7. Opracowanie procedury postępowania z dzieckiem chorym na cukrzycę.


Prowadzący:

Mateusz Mokrzycki – Ratownik medyczny, szkoleniowiec, człowiek aktywny i pełny pasji. Jest mgr Edukacji dla Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego, Instruktorem szkoleń (BLS/AED i MCR). Twórca autorskiego kursu „Sztuka prowadzenia szkoleń”.

Zdobywca tytułu „Wolontariusza Podkarpacia 2011”. Pomaganie to jego pasja, jak mawia: „Pomaganie jest częścią mojego życia. Kilka swoich lat spędziłem w programie „PROJEKTOR – wolontariat studencki”, gdzie miałem przyjemność tworzyć wolontariat kompetencji dla dzieci z całej Polski. Wspominam to z ogromnym sentymentem. Ponadto cały czas stara się być zaangażowany w różnego rodzaju akcje społeczne.”

Opis

Dofinansowanie:

Od ponad 10 lat wspieramy osoby uczestniczące w naszych kursach w drodze do uzyskaniu środków finansowych na rozwój ich kompetencji. Nasi klienci oszczędzają między 50-100% kosztów kursu dzięki dofinansowaniom.

Nasi specjaliści wyjaśnią Ci jak wygląda cały proces ubiegania się o środki na sfinansowanie kursu lub szkoleń zamkniętych oraz pomogą w skompletowaniu potrzebnych dokumentów. Wystarczy, że umówisz rozmowę. Sprawdź swoja szanse na dofinansowanie:

[popup_trigger id=”10254″ tag=”button” do_default]Kliknij tutaj i umów BEZPŁATNĄ rozmowę teraz![/popup_trigger]