Prawo pracy i umowy cywilno-prawne w biurach rachunkowych i podatkowych – jak współpracować z różnymi pracodawcami i przedsiębiorcami?

Bezpłatny webinar: 14.05.2024 | Godzina: 09:00-09:45 | Prowadzi: Daniel Pałyga

Czy Twoja wiedza na temat obsługi dokumentacji przez biuro rachunkowe i podatkowe jest wystarczająca? Masz pewność, że Twoje umowy z klientami są zgodne z obowiązującymi przepisami prawa i skutecznie chronią interesy Twojego biura rachunkowego? Wiesz jak prawidłowo prowadzić obieg dokumentacji pomiędzy firmą a biurem?

 

Zapraszamy Cię do udziału w webinarze, podczas którego uzyskasz odpowiedź na te i wiele innych pytań związanych ze współpracą organizacji z biurem rachunkowym oraz podatkowym. Skupimy się na temacie prowadzenia dokumentacji pracowniczej i umów cywilno-prawnych w podmiotach zewnętrznych.

Treść spotkania kierujemy w szczególności do:

  • kierowników i osób zarządzających w biurach rachunkowych i podatkowych,
  • pracowników biur podatkowych i rachunkowych,
  • pracowników działu HR,
  • osób odpowiedzialnych za dokumentację pracowniczą,

 

Zachęcamy do udziału wszystkie osoby zainteresowane tematyką spotkania.

Podczas webinaru omówione zostaną następujące zagadnienia:

  • Jak zapewnić właściwą współpracę z pracodawcami przy tworzeniu umowy o pracę?
  • W jaki sposób powinien funkcjonować obieg dokumentacji przy urlopach i innych zwolnieniach pracowniczych?
  • Kto i w jakim zakresie odpowiada za dokumentację dotyczącą zatrudniania cudzoziemców?

 

Zachęcamy do udziału!

Webinar prowadzi:

Daniel Pałyga

Daniel Pałyga

Absolwent Uniwersytetu Opolskiego Wydziału Ekonomicznego na kierunku Administracja. Ukończył także Studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania, Informatyki i Finansów na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Były Inspektor Pracy z Opola zajmujący się tematyką związaną z kontrolą prawnej ochrony pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy, legalnością zatrudnienia. Od 1997 r. związany z szeroko pojętym zarządzaniem ludźmi.

Posiada szerokie doświadczenie z zakresu stosowania i interpretacji dokonywanych przez organy państwowe oraz praktyk stosowanych przez podmioty prywatne. Przez 11 lat pracownik Państwowej Inspekcji Pracy, wcześniej pracował w agencji pracy, gdzie realizował projekty związane z zatrudnianiem osób poza granicami Polski, pracą tymczasową, doradztwem personalnym. Posiada ponad 5-letnie doświadczenie w urzędach zajmujących się kontrolą legalności zatrudnieni.

Zapisz się teraz, aby nie przegapić.

Dzięki zapisaniu się, przypomnimy Ci o webinarze
na dzień przed i w dniu startu.