Potrącenia z wynagrodzenia i zasiłków – zbieg egzekucji i zmiany od 25.03.2024 r.

Bezpłatny webinar: 16.04.2024 | Godzina: 09:00-09:45 | Prowadzi: Anna Stokłosa

Czy wiesz, jak efektywnie zarządzać potrąceniami z wynagrodzenia i zasiłków w swojej firmie? Jesteś na bieżąco ze zmianami, które zostały wprowadzone od 25.03? Chcesz dowiedzieć się co zrobić w przypadku egzekucji wszczętej przed terminem wprowadzenia zmian, która nie została jeszcze zakończona?

 

Dołącz do naszego webinaru, podczas którego nie tylko otrzymasz odpowiedzi na powyższe pytania, ale również przekazane Ci zostaną niezbędne informacje oraz praktyczne wskazówki dotyczące potrąceń z wynagrodzenia i zasiłków zgodnie z nowymi zasadami.

Na spotkanie zapraszamy w szczególności:

  • pracowników działu kadr i płac,
  • pracowników działu HR,
  • kadrę kierowniczą,
  • osoby zatrudnione, które chcą poznać zasady naliczania potrąceń zgodnie z nowymi zmianami.

 

Biorąc udział w webinarze dowiesz się m.in.:

  • jaka jest nowa definicja wynagrodzenia,
  • jak, zgodnie z nowymi zasadami, dokonać potrąceń z wynagrodzenia i zasiłków,
  • które przepisy należy stosować w przypadku egzekucji wszczętych przed terminem wprowadzenia zmian,
  • co należy zrobić w typowych przypadkach zbiegu potrąceń.

 

Zachęcamy do udziału!

Zapisz się teraz, aby nie przegapić.

Dzięki zapisaniu się, przypomnimy Ci o webinarze
na dzień przed i w dniu startu.

Prowadzi:

Anna Stokłosa - LL .M. radca prawny. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz The Catholic University of America (Waszyngton, USA). Ukończyła studia doktoranckie w Katedrze Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych UJ. Referent międzynarodowych konferencji naukowych. Prowadzi własną kancelarię prawną. Posiada bogate doświadczenie praktyczne w kwestiach związanych ze stosowaniem prawa, zarówno na etapie doradztwa, jak też w postępowaniach kontrolnych i sądowych. Prowadzi procesy w sprawach z zakresu prawa pracy, reprezentując przede wszystkim przedsiębiorców.

Doświadczony szkoleniowiec zagadnień związanych z problematyką zatrudnienia oraz ochrony danych osobowych w zakresie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Szkoliła takie jednostki jak Urząd Miasta Stołecznego Warszawy wraz ze wszystkimi Urzędami Dzielnic, Radnych m. st. Warszawy, Dzielnicowe Biura Finansów Oświaty m. st. Warszawy, Teatr Powszechny, Teatr Studio czy Muzeum Karykatury oraz przeprowadziła ponad 100 szkoleń zamkniętych i otwartych z tematyki RODO dedykowanych przedsiębiorcom, jak również kursów IOD.