Szkolenia podatkowe Kędzierzyn-Koźle

Dofinansowania na kursy 
 SPRAWDŹ!

5/5

Sprawdź ofertę naszych szkoleń podatkowych w Kędzierzynie-Koźlu dla księgowych oraz kursów i szkoleń dla pracowników działów księgowości i płac jakie przygotowała nasza firma szkoleniowa Wektor Wiedzy. Szkolenia z podatków oraz kadr i płac otwarte dostępne są online i stacjonarnie.

Aktualne szkolenia podatkowe w Kędzierzynie-Koźlu:

Jeśli wyżej nie widzisz szkoleń, oznacza to że aktualnie w Kędzierzynie ich nie planujemy.
Zapoznaj się poniżej z naszymi szkoleniami ONLINE lub w innych miastach.

Szkolenia podatkowe blisko Kędzierzyna-Koźla:

  Wybierz inne województwo z mapy.
  Sprawdź nasze szkolenia online poniżej.

  DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

  Aktualne szkolenia podatkowe online:

  Sprawdź również nasze kursy podatkowe:

  Od 2011 roku zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji

  Opinie

  o nas!

  Szkolenie z podatków jest realizowane na bardzo wysokim poziomie. Wszystko bardzo sprawnie zorganizowane a dostarczone materiały po szkoleniu rzeczywiście są bardzo pomocne i przydatne do wykorzystania dla innych pracowników w firmie. Polecam.

  Robert Śmiechowski

  Klient, przedsiebiorca

  Szkolenie podatkowe dla samodzielnych księgowych w Kędzierzynie-Koźle

  Kursy podatkowe jakie przedstawiamy w naszej ofercie nawiązują przede wszystkim tematykę związaną z pełną księgowością. Odbywając takie szkolenie uczestnik nabędzie nowe kompetencje w zakresie podatków, a także zaktualizuje oraz uporządkuje wiedzę. Program szkoleń obejmuje podatki VAT, podatki dochodowe – CIT oraz PIT, a także zagadnienia związane z podatkowym i rachunkowym zamknięciem roku tzw. Akcja Bilans ze szczególnym uwzględnieniem sporządzania miesięcznych oraz rocznych sprawozdań rozliczeniowych. W zmieniającej się gospodarce doszły nowe rozporządzenia oraz przepisy, które zostały zastosowane w Nowym Polskim Ładzie. Wiedząc, że tematyka z tego zakresu jest dość burzliwa, w programie szkoleń podatkowych prowadzący postarają się wyjaśnić uczestnikom najbardziej niejasne zmiany jakie zostały wprowadzone od 1 grudnia 2021 roku.

  Kto może wziąć udział w szkoleniu podatkowym dla samodzielnych księgowych?

  Szkolenia podatkowe dedykowane są przede wszystkim osobom z otoczenia księgowego. Czynny udział w kursach mogą brać księgowi, samodzielni księgowi, pracownicy biur rachunkowych, właściciele jednoosobowych działalności, osoby prowadzące dokumentację księgową we własnym zakresie. Stanowiska te wymagają biegłego oraz rzeczowego posługiwania się tematyką podatkową. Dużym plusem jest to, że osoby które chcą skorzystać ze szkoleń podatkowych, będą odbywać je stacjonarnie w Kędzierzynie-Koźle, gdzie organizujemy właśnie takie kursy.

  Co zyskujesz dzięki stacjonarnym szkoleniom podatkowym dla samodzielnych księgowych?

  Przede wszystkim uczestnik szkolenia nabywa nowe kompetencje oraz aktualizuje i porządkuje wiedzę z zakresu pełnej księgowości. Zagadnienia dotyczące prawa podatkowego zostaną poparte przez obowiązujące w polskim prawie przepisy, akta oraz rozporządzenia. Najbardziej nurtujące, praktyczne przykłady przedstawione przez fachowych ekspertów w dziedzinie podatków zostaną wytłumaczone w taki sposób, aby każdy z uczestników miał pewność, że nabyta wiedza nie będzie stanowiła problemów podczas wypełnianych obowiązków. Biorąc udział w stacjonarnych szkoleniach podatkowych, uczestnicy mają możliwość zadawania pytań prowadzącemu, otrzymują do tego materiały niezbędne do pracy, a także możliwość konsultacji po zakończonych szkoleniach. Dodatkowo starając się o odbycie szkoleń podatkowych, uczestnicy mają możliwość skorzystania z dofinansowania do kursów na poziomie nawet 100% dla mikro oraz 80% dla pozostałych przedsiębiorców. Zapraszamy!