Szkolenia podatkowe Opole dla praktyków. Chcesz być specjalistą w podatkach lub w kadrach i płacach i mieć pewność tego co wykonujesz w swojej pracy na co dzień. Skorzystaj ze szkoleń podatkowych jakie przygotowaliśmy w woj opolskim w tym w Opolu, Brzegu, Kędzierzynie Koźlu, Kluczborku, Namysłowie, Nysie, Oleśnie, Prudniku, Strzelcach Opolskich, Ujeździe, Zawadzkie. Nasze szkolenia z podatków dedykowane są dla samodzielnych i głównych księgowych, dyrektorów finansowych, właścicieli firm, przedsiębiorców,  dla osób przygotowujących się do egzaminów na biegłego rewidenta, doradcę podatkowego dla studentów zdających egzaminy z rachunkowości lub prawa podatkowego. Ze szkoleń dla kadrowych korzystają osoby zajmujące się naliczaniem i rozliczaniem wynagrodzeń, urlopów oraz zagadnieniami z prawa pracy. W chwili obecnej nasze szkolenia dla księgowych i kadrowych prowadzone są przez internet. Przewidujemy, że ponowne wprowadzenie ich do oferty szkoleń stacjonarnych z rachunkowości i podatków nastąpi od maja 2021r.

Poza szkoleniami z rachunkowości oraz kadr i płac nasza oferta obejmuje również szklenia zamknięte dedykowane dla firm. Państwo podajecie jakie macie oczekiwania a my przygotowujemy szkolenie dedykowane dla Waszej firmy i pracowników, które będzie dopasowane do specyfiki i profilu firmy.

Sprawdź dostępność szkoleń

Wybierz jedno z poniższych przycisków
i poznaj szczegóły oferowanych kursów i szkoleń

Szkolenia podatkowe w Opolu

Szkolenia z podatków VAT, PIT, CIT

Organizujemy szkolenia otwarte oraz szkolenia zamknięte dla firm i instytucji publicznych. Poza szkoleniami stacjonarnymi prowadzimy również szkolenia podatkowe online. Coraz większa liczba zadowolonych i powracających klientów świadczy o tym, że robimy to bardzo dobrze.

Szkolenia dla księgowych

Kursy podatkowe

 • kurs podatkowy dla samodzielnych księgowych,
 • kurs online na doradcę podatkowego,
 • obrót międzynarodowy i ceny transferowe,
 • podatki na przełomie roku 2021/2022,
 • zamknięcie ksiąg rachunkowych 2021,

Kurs rachunkowości

 • kurs rachunkowości dla średnio zaawansowanych,
 • kurs specjalisty ds. MSR i MSSF,
 • kurs zarządzania środkami trwałymi (oraz wartościami niematerialnymi o prawnymi),
 • szkolenie ze zmian w podatku VAT,
 • szkolenie ze zmian w podatku dochodowym CIT i PIT 2021,
 • estoński CIT,
 • szkolenie VAT, CIT, PIT – branża medyczna,

Szkolenia dla kadrowych

Kursy kadrowe

 • kurs kadrowo płacowy dla praktyków,
 • szklenie ze zmian w wynagrodzeniach,
 • tarcza antykryzysowa – prawa i obowiązki pracowników i pracodawców,
 • Pracownicze Plany Kapitałowe – wdrożenie i rozliczenie,
 • szkolenie czas pracy kierowców – rozliczanie / planowanie przewozu.

Dzięki nam uzupełnisz swoją wiedzę z podatków w ramach zmieniających się w nowym roku przepisów podatkowych. Będziesz mógł zadawać po zajęciach pytania lektorowi z którymi masz najwięcej problemów w pracy, poznasz inne osoby, które również wykonują pracę na podobnych stanowiskach, uzyskasz materiały ze szkolenia, które będziesz mógł odtworzyć w każdej chwili aby wiedzieć jak rozwiązać problem.

Podpowiemy Wam również jak rozliczać podatki w czasie pandemii i na co zwrócić w sposób szczególny uwagę, dowiecie się również o możliwościach stosowania ulgi na złe długi w czasie pandemii oraz o powiązaniu tarczy antykryzysowej. Na naszych szkoleniach dowiesz się również jak rozliczać umowy zlecenie, jak prowadzić dokumentację pracowniczą,  jak powinna wyglądać prawidłowa ewidencja czasu pracy, jak rozliczać umowy cywilnoprawne w firmie, jak prowadzić listę płac, rozliczać wynagrodzenia i prawidłowo rozliczać czas pracy.

Nasze szkolenia otwarte z podatków w Opolu są prowadzone przez ekspertów podatkowych. Są to osoby z długoletnim doświadczeniem, które są praktykami i stosują swoją wiedzę na co dzień. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat szkoleń i kursów podatkowych skontaktuj się z nami. Poznasz harmonogram szkoleń z podatków realizowanych przez naszą firmę szkoleniową w najbliższym czasie oraz osoby prowadzące szkolenia z podatków w Opolu.

Dobra firma szkoleniowa – Wektor Wiedzy

Napisz do nas lub zadzwoń!

Wpisz swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą w wybranej przez Ciebie formie.

  Kontakt:

  Lawendowa 1, Rzeszów
  17 283 10 45
  17 779 61 95
  Pon. - Pt. 8:00 - 16:00

  Trasa dojazdu