Kursy Kadry i Płace Toruń

Dofinansowania na kursy 
 SPRAWDŹ!

5/5

Sprawdź ofertę naszych kursów kadrowo-płacowych w Toruniu dla kadrowych  jakie przygotowała nasza firma szkoleniowa Wektor Wiedzy. Kursy kadrowe otwarte dostępne są online i stacjonarnie.

Aktualne kursy Kadry i Płace w Toruniu:

Jeśli wyżej nie widzisz kursów, oznacza to że aktualnie w Toruniu ich nie planujemy.
Zapoznaj się poniżej z naszymi kursami ONLINE lub w innych miastach.

Kursy Kadrowo-Płacowe blisko Torunia:

  Wybierz inne województwo z mapy.

  DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

  Sprawdź również nasze kursy Kadry i Płace online:

  Od 2011 roku zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji

  Opinie

  o nas!

  Szkolenie z podatków jest realizowane na bardzo wysokim poziomie. Wszystko bardzo sprawnie zorganizowane a dostarczone materiały po szkoleniu rzeczywiście są bardzo pomocne i przydatne do wykorzystania dla innych pracowników w firmie. Polecam.

  Robert Śmiechowski

  Klient, przedsiebiorca

  Kurs kadry i płace dla średniozaawansowanych w Toruniu 

  Wszystkich chętnych zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanym przez nas w centrum Torunia szkoleniu o tematyce kadrowo-płacowej. Nasz Kurs kadry i płace dla średniozaawansowanych liczy 10 spotkań, a łączna liczba godzin wynosi 60. 

  Będąc uczestnikiem naszego kursu zyskasz aktualną wiedzę z dziedziny prawa pracy oraz rozliczania wynagrodzeń.  Nasi eksperci wyposażą Cię do pracy w obszarze tych zagadnień oraz odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania z dziedziny kadr i płac. Dzięki szkoleniu nabędziesz wiedzę praktyczną i teoretyczną, która będziesz mógł następnie wykorzystać w pracy.

  Pierwsza część szkolenia zawiera w sobie tematykę z dziedziny kadr. Podczas tego modułu zapoznasz się z zasadami dotyczącymi zatrudniania pracowników, rozliczaniem czasu pracy oraz urlopami. Ze szkolenia dowiesz się wszystkiego na temat archiwizowania dokumentów pracowniczych.

  Kolejna część szkolenia zawiera w sobie zagadnienia płacowe. Jako uczestnik dowiesz się wszystkiego na temat rozliczania wynagrodzeń, jak naliczać listy płac oraz wszystko na temat umów cywilnoprawnych.

  Dla kogo przeznaczony jest Kurs Kadry i płace dla zaawansowanych?

  Szkolenie będzie realizowane stacjonarnie na terenie Torunia, więc do wzięcia w nim udziału zachęcamy wszystkie chętne osoby z Torunia i powiatu toruńskiego, które chcą zaktualizować swoją wiedzę z dziedziny kadr i płac w świetle najnowszych regulacji prawa. Z Wektorem Wiedzy zyskasz pewność, że wiedza, którą nabędziesz będzie aktualna i zgodna z obowiązującymi przepisami prawa pracy. Nasze szkolenie kierujemy głównie do osób z podstawową wiedzę o wynagrodzeniach, PIT i ZUS. Kurs kadry i płace dla średniozaawansowanych przyda się zwłaszcza:

  – kadrowym

  -specjalistom ds. płac,

  -pracownikom i właścicielom biur rachunkowych,

  -specjalistom ds. kadr i płac,

  – oraz wszystkim tym, którzy planują swojo karierę w obszarze kadrowo-płacowym.

  Korzyści po ukończonym szkoleniu kadry i płace: 

  Ukończone szkolenie w Wektorze Wiedzy podniesie Twoje kompetencje i przyczyni się do rozwoju Twojej kariery zawodowej. Zgłębienie tematyki kadrowo-płacowej ułatwi Ci poruszanie się po zawiłych przepisach prawa pracy. Nasi eksperci przybliżą Ci omawianą tematykę w taki sposób abyś rozwiązał każdy- nawet najbardziej skompilowany problem z dziedziny kadr lub płac. Każdy kto jest dopiero na początku swojej przygody z kadrami, dzięki szkoleniu zyska możliwość zdobycia niezbędnej wiedzy do rozpoczęcia pracy w tym dziale. Natomiast osoby, które pracują już w działach kadrowo-płacowych zyskają szansę na rozwój i aktualizację swojej wiedzy.