Kursy Kadry i Płace Grudziądz

Dofinansowania na kursy 
 SPRAWDŹ!

5/5

Sprawdź ofertę naszych kursów kadrowo-płacowych w Grudziądzu dla kadrowych  jakie przygotowała nasza firma szkoleniowa Wektor Wiedzy. Kursy kadrowe otwarte dostępne są online i stacjonarnie.

Aktualne kursy Kadry i Płace w Grudziądzu:

Jeśli wyżej nie widzisz kursów, oznacza to że aktualnie w Grudziądzu ich nie planujemy.
Zapoznaj się poniżej z naszymi kursami ONLINE lub w innych miastach.

Kursy Kadrowo-Płacowe blisko Grudziądza:

  Wybierz inne województwo z mapy.

  DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

  Sprawdź również nasze kursy Kadry i Płace online:

  Od 2011 roku zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji

  Opinie

  o nas!

  Szkolenie z podatków jest realizowane na bardzo wysokim poziomie. Wszystko bardzo sprawnie zorganizowane a dostarczone materiały po szkoleniu rzeczywiście są bardzo pomocne i przydatne do wykorzystania dla innych pracowników w firmie. Polecam.

  Robert Śmiechowski

  Klient, przedsiebiorca

  Kurs kadry i płace dla średniozaawansowanych w Grudziądzu w województwie kujawsko-pomorskim

  Prawo ulega w Polsce dość częstym modyfikacjom. Aby być na bieżąco należy się dokształcać poprzez między innymi konferencje, artykuły i szkolenia. Wektor Wiedzy jako jedna z wiodących firm szkoleniowych na terenie Polski, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i organizuje na terenie Grudziądza szkolenie pn. Kurs kadry i płace dla średniozaawansowanych.

  Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wzięcia udziału z organizowanym przez nas stacjonarnym szkoleniu kadrowo-płacowym w Grudziądzu! 

  Nasze szkolenie liczy aż 60 pełnych godzin, podczas których nasi uczestnicy pozyskają wiedzę teoretyczną wraz z umiejętnościami praktycznymi. Wszystko to będą mogli następnie wykorzystać zarówno w pracy jaki i w życiu prywatnym. Szkolenie podzielone jest na dwie części po 30 godzin. Pierwszy moduł kadrowy skupia się głównie na zagadnieniach dotyczących prawa pracy. Nasi eksperci podczas tej części zapoznają Państwa z formalnymi kwestiami dotyczącymi dokumentów wewnątrzzakładowych, dokumentacją pracowniczą oraz urlopami. Zdobędą Państwo informacje na temat kwestii związanych z rodzicielstwem oraz ewidencją czasu pracy. Kolejna 30 godzinna część szkolenia skupia się na zagadnieniach z dziedziny płac.  Jako uczestnik szkolenia w trakcie trwania tego modułu zapoznasz się z wiedzą na temat ustalania wynagrodzeń a także z zasadami rozliczania świadczeń chorobowych i macierzyńskich. Nabędziesz także wiedze o potrąceniach z wynagrodzeń i zasiłków na liście płac oraz o umowach cywilnoprawnych.

  Czy kurs kadry i płace dla średniozaawansowanych jest dla Ciebie?

  Jeśli pracujesz dziale kadrowo- płacowym lub biurze rachunkowym na terenie powiatu grudziądzkiego lub miasta Grudziądza, czy też masz jakąkolwiek styczność z rozliczaniem pracowników lub chcesz związać swoją przyszłość z tą tematyką – to tak, ten kurs jest dedykowany właśnie dla Ciebie. Nasi trenerzy zapoznają Cię z aktualnymi przepisami dotyczącymi prawa pracy i naliczania wynagrodzeń, dzięki czemu rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości.

  Czy warto wybrać szkolenie w Wektorze Wiedzy?

  Wektor Wiedzy to firma z Rzeszowa, która od lat organizuje szkolenia na terenie całej Polski, podczas których uczestnicy doskonalą swoje umiejętności i podnoszą kwalifikacje z zakresu podatków, księgowości, finansów oraz kadr i płac. Jako firma z ogromnym doświadczeniem w organizacji szkoleń, posiadająca najlepszych trenerów/ekspertów w branży, przeszkoliliśmy już około 70000 osób. Nasi trenerzy podczas szkoleń zgłębiają tematykę podatków oraz kadr i płac, bazując na ciekawych przykładach, dzięki czemu nasi klienci są w pełni usatysfakcjonowani.

  Zostań uczestnikiem naszego Kursu kadry i płace dla średniozaawansowanych i zyskaj pewność, że nabyta wiedza będzie zgodna z obecnie panującymi przepisami prawa pracy.