Kursy Kadry i Płace Tychy

Dofinansowania na kursy 
 SPRAWDŹ!

5/5

Sprawdź ofertę naszych kursów kadrowo-płacowych w Tychach dla kadrowych  jakie przygotowała nasza firma szkoleniowa Wektor Wiedzy. Kursy kadrowe otwarte dostępne są online i stacjonarnie.

Aktualne kursy Kadry i Płace w Tychach:

Jeśli wyżej nie widzisz kursów, oznacza to że aktualnie w Tychach ich nie planujemy.
Zapoznaj się poniżej z naszymi kursami ONLINE lub w innych miastach.

Kursy Kadrowo-Płacowe blisko Tych:

  Wybierz inne województwo z mapy.

  DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

  Sprawdź również nasze kursy Kadry i Płace online:

  Od 2011 roku zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji

  Opinie

  o nas!

  Szkolenie z podatków jest realizowane na bardzo wysokim poziomie. Wszystko bardzo sprawnie zorganizowane a dostarczone materiały po szkoleniu rzeczywiście są bardzo pomocne i przydatne do wykorzystania dla innych pracowników w firmie. Polecam.

  Robert Śmiechowski

  Klient, przedsiebiorca

  Kurs kadry i płace w Tychach 

  Zapraszamy pracowników kadr, osoby zajmujące się wynagrodzeniami, do udziału w kursie kadry i płace w Tychach. Kurs kadrowo-płacowy w Tychach jest skierowanych do osób zajmujących się w codziennej pracy zawodowej zagadnieniami prawa pracy, wynagrodzeniami, czasem pracy. Tematy kursu są podzielone na moduły tematyczne, ci pozwala uczestnikom w pełni zapoznać się z omawianymi tematami. Podczas  kursu  realizowane są dwa moduły:

  -Moduł kadry z omówieniem dokumentacji pracowniczej, stosunków pracy, nieobecności w pracy, czasu pracy

  -Moduł płace z omówieniem ustalania wynagrodzeń, świadczeń z tytułu ubezpieczeń ze względu na chorobę, macierzyństwo, potrąceń z wynagrodzeń. 

  Cel kursu Kadry i Płace w Tychach

  Celem kursu jest uzyskanie przez uczestników solidnej dawki wiedzy na temat najnowszych regulacji dotyczących kadr i płac. Program kursu jest tak opracowany aby uczestnicy mogli nabyć także praktyczne umiejętności stosowania przepisów w praktyce zawodowej. 

  Zagadnienia dotyczące prawa pracy i płac są skomplikowane. W praktyce gospodarczej wszystkie te zagadnienia  wzajemnie na siebie wpływają. Prawidłowe prowadzenia polityki kadrowej jest kluczowe dla każdej organizacji. Dlatego tak ważne jest dobre przygotowanie osób zajmujących się tymi odpowiedzialnymi zadaniami w firmach. 

  Korzyści dla uczestnika kursu kadry i płace w Tychach

  Po zakończeniu kursy kadrowo-płacowego w Tychach, uczestnik będzie dysponował umiejętnościami, które pozwolą mu samodzielnie prowadzić sprawy kadrowe i płacowe w firmie. Pozyskanie nowej wiedzy i usystematyzowanie już posiadanych umiejętności pozwoli uczestnikom swobodne naliczać wynagrodzenia, rozliczać czas pracy, prowadzić dokumentację pracowniczą. Nabyte kompetencje będą także kluczowe dla każdej firmy zatrudniającej pracowników.