Kursy Kadry i Płace Katowice

Dofinansowania na kursy 
 SPRAWDŹ!

5/5

Sprawdź ofertę naszych kursów kadrowo-płacowych w Katowicach dla kadrowych  jakie przygotowała nasza firma szkoleniowa Wektor Wiedzy. Kursy kadrowe otwarte dostępne są online i stacjonarnie.

Aktualne kursy Kadry i Płace w Katowicach:

Jeśli wyżej nie widzisz kursów, oznacza to że aktualnie w Katowicach ich nie planujemy.
Zapoznaj się poniżej z naszymi kursami ONLINE lub w innych miastach.

Kursy Kadrowo-Płacowe blisko Katowic:

  Wybierz inne województwo z mapy.

  DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

  Sprawdź również nasze kursy Kadry i Płace online:

  Od 2011 roku zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji

  Opinie

  o nas!

  Szkolenie z podatków jest realizowane na bardzo wysokim poziomie. Wszystko bardzo sprawnie zorganizowane a dostarczone materiały po szkoleniu rzeczywiście są bardzo pomocne i przydatne do wykorzystania dla innych pracowników w firmie. Polecam.

  Robert Śmiechowski

  Klient, przedsiebiorca

  Do kogo jest kierowany kurs kadrowo-płacowy w Katowicach?

  Program kursu został przygotowany z myślą o osobach zajmujących się zawodowo tematyką kadr, wynagrodzeń, prawa pracy. Zarówno pracownikach i właścicielach biur rachunkowych, a także kadrowych pracujących w działach finansowych firm. Do udziału w kursie kadry i płace w Katowicach zapraszamy wszystkie osoby, które potrzebują poszerzyć swoją wiedze i umiejętności o nowe rozwiązania dotyczące rozliczania czasu pracy, wynagrodzeń, stosowania prawa pracy w praktyce zawodowej.   

  Korzyści jakie uzyskasz poprzez udział w kursie kadry i płace w Katowicach 

  Udział w kursie kadry i płace przyniesie uczestnikom korzyści w postaci uporządkowania dotychczasowej wiedzy i pozyskanie nowych informacji. Po ukończeniu kursu uczestnik będzie gotowy do samodzielnego prowadzenia spraw kadrowych i płacowych na stanowisku pracy. 

  Konstrukcja kursu pozwala uczestnikom zapoznać się z przepisami dotyczącymi wynagrodzeń, prawa pracy od strony teoretycznej. Pokazuje jak prawidłowo stosować przepisy regulujące te zagadnienia w codziennej pracy. Podczas zajęć kursu omawiane będą zagadnienia dotyczące naliczania wynagrodzeń, planowania i rozliczania czasu pracy pracowników, prowadzenie dokumentacji kadrowej.