Kursy Kadry i Płace Krosno

Dofinansowania na kursy 
 SPRAWDŹ!

5/5

Sprawdź nasze kursy kadrowo-płacowe w Krośnie jakie przygotowała nasza firma szkoleniowa Wektor Wiedzy. Kursy kadrowe otwarte dostępne są online i stacjonarnie.

Aktualne kursy Kadry i Płace w Krośnie:

Jeśli wyżej nie widzisz kursów, oznacza to że aktualnie w Krośnie ich nie planujemy.
Zapoznaj się poniżej z naszymi kursami ONLINE lub w innych miastach.

Kursy Kadrowo-Płacowe blisko Krosna:

  Wybierz inne województwo z mapy.

  DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

  Sprawdź nasze kursy Kadry i Płace online:

  Od 2011 roku zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji

  Opinie

  o nas!

  Szkolenie z podatków jest realizowane na bardzo wysokim poziomie. Wszystko bardzo sprawnie zorganizowane a dostarczone materiały po szkoleniu rzeczywiście są bardzo pomocne i przydatne do wykorzystania dla innych pracowników w firmie. Polecam.

  Robert Śmiechowski

  Klient, przedsiebiorca

  Kursy kadry i płace dla osób z miasta Krosno 

  Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oraz chęci nabycia wiedzy zapraszamy na kursy kadrowo-płacowe rozwijające umiejętności, wiedzę oraz dające możliwość samodoskonalenia. Udział w szkoleniu kadrowym pozwoli na aktualizację oraz ugruntowanie zagadnień dotyczących prawa pracy, które uwzględnia w swojej tematyce stosowanie się do zasad prawidłowego prowadzenia akt osobowych pracowników związanych z zatrudnieniem oraz ustaniem stosunku pracy, właściwym rozliczaniem czasu pracy, urlopów, zasiłków, a także z naliczaniem świadczeń pieniężnych pracowników z uwzględnieniem naliczania list płac. Wszystkie zagadnienia będą przedstawione przez zespół ekspertów specjalizujących się w dziedzinie twardego HR-u. Podczas szkoleń zostaną omówione najbardziej praktyczne przykłady, które pozwolą usystematyzować wiedzę oraz nabyć nowe kompetencje w zakresie kadrowo-płacowym.

  Dlaczego warto wybrać szkolenia kadrowo-płacowe w Wektorze Wiedzy?

  Głównym założeniem przeprowadzania szkoleń z zakresu kadr i płac jest podniesienie wiedzy oraz jej aktualizacja. Wybierając Wektor Wiedzy, pomagamy w przejściu przez cykl szkoleń dotyczących zagadnień polskiego prawa pracy. Dodatkowym atutem wyboru naszych szkoleń jest również organizacja ich w Twoim mieście. Stacjonarna wersja udziału w kursie pozwoli na interakcję z naszym prowadzącym, który w fachowy sposób wytłumaczy najbardziej zawiłe kwestie związane ze sferą kadr i płac. Otaczamy również każdego opieką po zakończonych szkoleniach, dając możliwość kontaktu z osobą która potrafiła rozwikłać napotkane podczas pracy zagadki. Podczas każdego szkolenia zapewniamy materiały, a na koniec – gwarantujemy imienne zaświadczenia MEN oraz certyfikaty świadczące o odbyciu kursu w zakresie danej specjalizacji. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, pomożemy Ci również pozyskać dofinansowanie z Krajowego Funduszu Szkoleniowego bądź Bazy Usług Rozwojowych. Zapraszamy!

  Dla kogo przeznaczone są kursy kadry i płace w Krośnie?

  Szkolenia kadry i płace przeznaczone są przede wszystkim dla pracowników obsługi płacowej, specjalistów ds. kadr i płac, a także kadrowych, osób zarządzających w przedsiębiorstwach, pracowników i właścicieli biur rachunkowych. Ze szkoleń Wektora Wiedzy mogą skorzystać również osoby, które stawiają pierwsze kroki w zakresie usług kadrowo-płacowych, bądź zaczynają dopiero przygodę i chcą uściślić swoje umiejętności. Jeśli pracujesz w kadrach, masz styczność z naliczaniem płac, prowadzeniem dokumentacji kadrowej, chcesz zaktualizować wiedzę oraz podnieść nowo nabyte kompetencje – to wybierz Wektor Wiedzy. Pomożemy Ci w tym w tym!