Kursy Kadry i Płace Rzeszów

Dofinansowania na kursy 
 SPRAWDŹ!

5/5

Sprawdź ofertę naszych kursów Kadry i Płace w Rzeszowie  jakie przygotowała nasza firma szkoleniowa Wektor Wiedzy. Kursy kadrowe otwarte dostępne są online i stacjonarnie.

Aktualne kursy Kadry i Płace w Rzeszowie:

Jeśli wyżej nie widzisz kursów, oznacza to że aktualnie w Rzeszowie ich nie planujemy.
Zapoznaj się poniżej z naszymi kursami ONLINE lub w innych miastach.

Kursy Kadrowo-Płacowe blisko Rzeszowa:

  Wybierz inne województwo z mapy.

  DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

  Sprawdź nasze kursy Kadry i Płace online:

  Od 2011 roku zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji

  Opinie

  o nas!

  Szkolenie z podatków jest realizowane na bardzo wysokim poziomie. Wszystko bardzo sprawnie zorganizowane a dostarczone materiały po szkoleniu rzeczywiście są bardzo pomocne i przydatne do wykorzystania dla innych pracowników w firmie. Polecam.

  Robert Śmiechowski

  Klient, przedsiebiorca

  Kursy kadry i płace dla średniozaawansowanych w  Rzeszowie

  Głównym celem szkoleń kadrowo-płacowych oferowanych przez Wektor Wiedzy jest przekazanie oraz usystematyzowanie wiedzy związanej z przepisami polskiego prawa pracy, opartego na Kodeksie Prawnym. Szkolenie jakie posiadamy odbywa się łącznie w ciągu 10 dni rozłożonych w czasie, tak aby nie kolidowało to z obowiązkami uczestnika. Kurs łącznie liczy 60 godzin zegarowych i dzieli się na 2 moduły. Pierwszy z nich to moduł kadrowy – podczas którego każdy uczestnik szkolenia zaktualizuje oraz nabędzie nowej wiedzy związanej z prawidłowym porządkowaniem oraz archiwizowaniem dokumentacji kadrowej związanej z zatrudnieniem oraz ustaniem stosunku pracy. Drugi moduł to moduł płacowy – w tym programie przewidziane są zagadnienia dotyczące stosownego naliczania świadczeń pieniężnych, naliczania list płac pracowniczych, ewidencjonowanie czasu pracy, urlopów. Ponadto podczas szkoleń kadrowo-płacowych zostaną również omówione zmiany jakie zostały wprowadzone w ramach Nowego Ładu – jak prawidłowo naliczać składki zdrowotne, podatek od wynagrodzeń, a także naliczanie list płac w drugim progu podatkowym.

  Czego możesz się nauczyć wybierając szkolenia kadrowo-płacowe Wektora Wiedzy?

  Podstawowym czynnikiem jaki wpływa na jakość wykonywanych usług związanych z szeroko pojętą pracą w kadrach i płacach jest ciągłe doszkalanie się. Chcemy, aby uczestnik biorący udział w naszych kursach z uśmiechem stwierdził, że wyniósł z niech wiedzę jaką oczekiwał. Wybierając szkolenia kadrowe Wektora Wiedzy zyskujesz cenną wiedzę oraz wskazówki dotyczące prawidłowego oraz prostego stosowania się do zasad oraz rozporządzeń wynikających z ustalonych przepisów panujących w polskim prawie pracy. Aktualizacja oraz uporządkowanie wiedzy przełoży się na efektywne wypełnianie powierzonych obowiązków. Nasi prowadzący przekażą wiedzę na podstawie praktycznych przykładów omawianych na naszych szkoleniach organizowanych stacjonarnie w Rzeszowie. Ponadto każdy uczestnik szkolenia otrzymuje materiały dydaktyczne, a na zakończenie szkoleń – imienny certyfikat, który potwierdza zdobytą wiedzę bądź zaświadczenie MEN. Oferujemy również możliwość uzyskania dofinansowania do kursów na poziomie nawet 100% dla mikro oraz 80% dla pozostałych przedsiębiorców. Zapraszamy!

  Dla kogo przeznaczone są kursy kadrowo-płacowe w Rzeszowie?

  Do udziału w szkoleniach związanych z kadrami i płacami zapraszamy przede wszystkim osoby ściśle związane z prawem pracy tj:  kadrowych;  pracowników ds. obsługi płacowej;  specjalistów ds. kadr i płac;  pracowników oraz właścicieli biur rachunkowych;  prezesów firm, właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych;  pracowników jednostek sektora publicznego – pracujących w działach kadrowo- płacowych;  osób stawiających pierwsze kroki w zakresie kadr i płac itp. Jeśli masz styczność z pracą w kadrach i chcesz rozwinąć swoje umiejętności w tym zakresie, ten kurs jest właśnie dla Ciebie! Program szkoleń jest dostosowany do Twoich potrzeb, więc jeśli dopiero zaczynasz przygodę, również zacznij ją razem z nami!