Kursy Kadry i Płace Opole

Dofinansowania na kursy 
 SPRAWDŹ!

5/5

Sprawdź ofertę naszych kursów kadrowo-płacowych w Opolu dla kadrowych  jakie przygotowała nasza firma szkoleniowa Wektor Wiedzy. Kursy kadrowe otwarte dostępne są online i stacjonarnie.

Aktualne kursy Kadry i Płace w Opolu:

Jeśli wyżej nie widzisz kursów, oznacza to że aktualnie w Opolu ich nie planujemy.
Zapoznaj się poniżej z naszymi kursami ONLINE lub w innych miastach.

Kursy Kadrowo-Płacowe blisko Opola:

  Wybierz inne województwo z mapy.

  DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

  Sprawdź również nasze kursy Kadry i Płace online:

  Od 2011 roku zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji

  Opinie

  o nas!

  Szkolenie z podatków jest realizowane na bardzo wysokim poziomie. Wszystko bardzo sprawnie zorganizowane a dostarczone materiały po szkoleniu rzeczywiście są bardzo pomocne i przydatne do wykorzystania dla innych pracowników w firmie. Polecam.

  Robert Śmiechowski

  Klient, przedsiebiorca

  Kursy kadry i płace dla średniozaawansowanych w mieście Opole

  Szkolenie kadrowo-płacowe, jakie przedstawiamy w naszej ofercie uwzględnia w programie zestaw zagadnień związanych z prawidłowym prowadzeniem dokumentacji pracowniczej związanej z zatrudnieniem oraz ustaniem stosunku pracy – akta osobowe, prowadzeniem dokumentacji związanej z badaniami okresowymi czy też BHP, jakie powinien odbyć pracownik, prawidłowym wyliczaniem świadczeń pieniężnych oraz naliczaniem list płac z uwzględnieniem ewidencjonowania czasu pracy pracownika. Uczestnik szkolenia kadrowo-placowego nabywa aktualną wiedzę z zakresu polskiego prawa pracy popartego o przepisy prawne, które weszły w życie z nowym rokiem. Kształcąc się w zakresie kadr i płac uczestnik szkolenia nabywa nowej wiedzy, a przede wszystkim porządkuje ją o prawidłowe aspekty prawne, a także najświeższe interpretacje jakie zostały wprowadzone z nowym rokiem.

  Dlaczego warto wybrać szkolenia kadrowo-płacowe w Wektorze Wiedzy?

  Szkolenia mają na celu przede wszystkim podnieść kompetencje pracownika, a także zapobiec utracie stanowisk pracy przez złe podejmowanie decyzji, a także błędne wypełnianie powierzonych obowiązków. Biorąc udział w szkoleniu kadry i płace organizowanym przez Wektor Wiedzy, uczestnik nabywa nowej wiedzy, co przyczynia się do poprawy jakości wykonywanych usług, a przede wszystkim do zapoznania się z najnowszymi przepisami prawa pracy jakie uwzględnione jest w polskim otoczeniu. Wybierając szkolenia kadrowe z naszej firmy masz pewność, że wszystkie zagadnienia będą wyjaśnione przez zespół fachowych ekspertów w dziedzinie kadr, płac i HR, którzy przez analizę praktycznych przekładów postarają się wytłumaczyć najbardziej zawiłe problemy jakie pojawiają się na co dzień. Jesteśmy firmą, która pomaga również w pozyskaniu dofinansowania na szkolenia kadrowo-płacowe w Twoim mieście. Wybierając nas możesz liczyć na 100% dofinansowanie lub 80% jeśli nie jesteś mikro przedsiębiorcą. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz to co najlepsze!

  Kto może skorzystać ze kursów i szkoleń kadrowo-płacowych?

  Ze szkoleń o tematyce kadr i płac mogą korzystać przede wszystkim osoby z otoczenia zespołu kadr. Czynny udział w kursach mogą brać kadrowi, pracownicy ds. obsługi płacowej, biura rachunkowe, które na swoim pokładzie mają osoby obsługujące płace i kadry, właściciele jednoosobowych działalności, osoby prowadzące dokumentację kadrową we własnym zakresie. Stanowiska te wymagają biegłego oraz rzeczowego posługiwania się określoną tematyką. Dużym plusem jest to, że osoby które chcą skorzystać ze szkoleń z zakresu kadr i płac, będą odbywać je stacjonarnie w Opolu, gdzie organizujemy właśnie takie kursy.