Kursy Kadry i Płace Wrocław

Dofinansowania na kursy 
 SPRAWDŹ!

5/5

Sprawdź ofertę naszych kursów kadrowo-płacowych we Wrocławiu dla kadrowych  jakie przygotowała nasza firma szkoleniowa Wektor Wiedzy. Kursy kadrowe otwarte dostępne są online i stacjonarnie.

Aktualne kursy Kadry i Płace we Wrocławiu:

Jeśli wyżej nie widzisz kursów, oznacza to że aktualnie we Wrocławiu ich nie planujemy.
Zapoznaj się poniżej z naszymi kursami ONLINE lub w innych miastach.

Kursy Kadrowo-Płacowe blisko Wrocławia:

  Wybierz inne województwo z mapy.

  DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

  Sprawdź również nasze kursy Kadry i Płace online:

  Od 2011 roku zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji

  Opinie

  o nas!

  Szkolenie z podatków jest realizowane na bardzo wysokim poziomie. Wszystko bardzo sprawnie zorganizowane a dostarczone materiały po szkoleniu rzeczywiście są bardzo pomocne i przydatne do wykorzystania dla innych pracowników w firmie. Polecam.

  Robert Śmiechowski

  Klient, przedsiebiorca

  Kurs kadry i płace we Wrocławiu

  Zmianie uległo wiele wskaźników kadrowych – aby być z nimi na bieżąco ważne jest uczestnictwo w szkoleniach kadrowo-płacowych. Pozyskanej podczas takiego kursu wiedzy nie da się zastąpić artykułami z Internetu. Jeśli chcesz mieć pewność, że w pełni przyswoisz i zaktualizujesz wiedzę dotyczącą przepisów prawa pracy – wybierz Wektor Wiedzy i organizowane przez nas szkolenie z zakresu kadr i płac we Wrocławiu! Organizowane przez nas szkolenie w programie zawiera zagadnienia związane między innymi z: – prowadzaniem dokumentacji pracowniczej – zatrudnianiem oraz ustaniem stosunku pracy -prowadzeniem dokumentacji badań okresowych, BHP – wyliczaniem świadczeń pieniężnych – naliczaniem listy płac. Kurs liczy 60 pełnych godzin szkoleniowych podczas których nasi trenerzy przedstawią istotne zagadnienia z dziedziny prawa pracy poparte ciekawy przykładami, dzięki którym w pełni przyswoisz cały materiał.

  Dlaczego akurat szkolenie w Wektorze Wiedzy?

  Od lat organizujemy szkolenia podnoszące kwalifikacje z zakresu finansów, prawa podatkowego i prawa pracy. Posiadamy nie tylko ogromne doświadczenie w organizacji szkoleń, lecz również jednych z najlepszych w Polsce trenerów, którzy od lat zajmują się prowadzeniem warsztatów i wykładów z zakresu prawa pracy i podatków.  

  Nasze szkolenia mogą być w 100% dofinansowane np. ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów odnośnie kursu oraz dofinansowania skontaktuj się z nami już dziś!