Kursy Kadry i Płace Legnica

Dofinansowania na kursy 
 SPRAWDŹ!

5/5

Sprawdź ofertę naszych kursów kadrowo-płacowych w Legnicy dla kadrowych  jakie przygotowała nasza firma szkoleniowa Wektor Wiedzy. Kursy kadrowe otwarte dostępne są online i stacjonarnie.

Aktualne kursy Kadry i Płace w Legnicy:

Jeśli wyżej nie widzisz kursów, oznacza to że aktualnie w Legnicy ich nie planujemy.
Zapoznaj się poniżej z naszymi kursami ONLINE lub w innych miastach.

Kursy Kadrowo-Płacowe blisko Legnicy:

  Wybierz inne województwo z mapy.

  DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

  Sprawdź również nasze kursy Kadry i Płace online:

  Od 2011 roku zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji

  Opinie

  o nas!

  Szkolenie z podatków jest realizowane na bardzo wysokim poziomie. Wszystko bardzo sprawnie zorganizowane a dostarczone materiały po szkoleniu rzeczywiście są bardzo pomocne i przydatne do wykorzystania dla innych pracowników w firmie. Polecam.

  Robert Śmiechowski

  Klient, przedsiebiorca

  Dla kogo nasze szkolenie z kadr i płac?

  Nasz kurs jest skierowany do wszystkich osób pragnących zwiększyć swoją wiedzę i umiejętności w zakresie kadrowo-płacowym. Szkolenie dedykujemy głównie osobom z regionu Dolnego Śląska, a konkretnie z Legnicy i okolic. Aby wziąć udział w szkoleniu preferowana jest podstawowa wiedza jest z zakresu wynagrodzeń, PIT i ZUS. Organizowane przez nas szkolenie w trybie stacjonarnym przygotuje Cię do samodzielnej pracy z zakresu kadrowo-płacowego.

  Czy warto wziąć udział w szkoleniu kadrowo-płacowym organizowanym przez Wektor Wiedzy?

  Oczywiście że warto! Na bieżąco śledzimy wszystkie zmiany w prawie pracy, dlatego biorąc udział w szkoleniu zyskasz pewność, że będziesz wykonywać swoje obowiązki zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami. Program kursu bazuje na aktualnych przepisach prawa i najnowszej praktyce. Nasi trenerzy to zorientowani w przepisach prawa pracy praktycy, którzy na co dzień zajmują się tematyką kadrowo-płacową i od lat prowadzą szkolenia z prawa pracy.