06.02.2023 | 10.00-13.00 | Daniel Pałyga
Czy wiesz, które sytuacje kwalifikuje się jako absencję chorobową? Znasz metody mierzenia oraz monitorowania tego zjawiska w swojej organizacji? Chciałbyś/chciałabyś nauczyć się zarządzać absencją chorobową pracowników i wpłynąć na zmniejszenie liczby ich nieobecności?
Z myślą o wielu problemach, które powstają wokół tematu absencji chorobowej, przygotowaliśmy kompleksowe szkolenie, na którym nasz ekspert omówi aktualne regulacje prawne oraz najlepsze praktyki w dziedzinie zarządzania nieobecnościami pracowników. W obliczu zmieniających się warunków rynkowych, zdolność do skutecznego zarządzania absencjami staje się kluczowym elementem utrzymania wydajności zespołu.
Na szkolenie Absencja chorobowa – kontrola pracowników w 2024 r. zapraszamy w szczególności:
- specjalistów do spraw kadr i płac,
- specjalistów HR,
- menagerów,
- osoby odpowiedzialne za zarządzanie zespołem pracowników,
- przedsiębiorców i właścicieli firm,
- pracowników zainteresowanych tematem kontroli absencji chorobowej.
Podczas szkolenia Absencja chorobowa – kontrola pracowników w 2024 r.:
- dowiesz się, jakie są rodzaje absencji chorobowej pracowników,
- poznasz metody i narzędzia służące do pomiaru oraz monitorowania tego zjawiska,
- nabędziesz wiedzę, która pozwoli Ci zmniejszyć liczbę nieobecności pracowników,
- przygotujesz się do wdrożenia w swojej działalności skutecznego zarządzania absencją chorobową pracowników.
Szczegóły znajdziesz w programie szkolenia.
Zaprasza na szkolenie online:
Daniel Pałyga – Absolwent Uniwersytetu Opolskiego Wydziału Ekonomicznego na kierunku Administracja. Ukończył także Studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania, Informatyki i Finansów na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Były Inspektor Pracy z Opola zajmujący się tematyką związaną z kontrolą prawnej ochrony pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy, legalnością zatrudnienia. Od 1997 r. związany z szeroko pojętym zarządzaniem ludźmi. Posiada szerokie doświadczenie z zakresu stosowania i interpretacji dokonywanych przez organy państwowe oraz praktyk stosowanych przez podmioty prywatne. Przez 11 lat pracownik Państwowej Inspekcji Pracy, wcześniej pracował w agencji pracy, gdzie realizował projekty związane z zatrudnianiem osób poza granicami Polski, pracą tymczasową, doradztwem personalnym. Posiada ponad 5-letnie doświadczenie w urzędach zajmujących się kontrolą legalności zatrudnieni.