Szkolenia z Prawa Pracy

Zapraszamy na szkolenia z prawa pracy, online

Profesjonalne szkolenia z prawa pracy dotyczące zmian w wynagrodzeniach 2022, zmiany z ZUS w Polskim Ładzie, zmian w czasie pracy kierowców itp, są skierowane do działów kadrowych, biur rachunkowych które zajmują się tą tematyką na co dzień i chcą poznać najnowsze zmiany wprost od ekspertów podatkowych, zapoznaj się z naszymi szkoleniami z prawa pracy:

Zapraszamy na kursy z prawa pracy z dofinansowaniem w 2022 r.

Zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji w Polsce:

W obecnych warunkach zmieniających się przepisów prawnych rośnie rola wiedzy na temat prawa pracy oraz jego nowelizacji. Znajomość zasad prawa pracy ma ogromne znaczenie dla przedsiębiorców, pracowników kadr i działów HR, ponieważ ich działalność jest realizowana przy udziale zatrudnionych pracowników w oparciu o kodeks pracy i prawo pracy.

Praktyczne szkolenia z Prawa Pracy

Warto pamiętać, że Kodeks pracy został stworzony po to, by chronić interesy nie tylko pracodawców, ale również i pracowników. Aby postępować zgodnie z literą zmieniającego się stale prawa, nowelizacji kodeksu, unikać nieprawidłowości przy zatrudnianiu pracowników, niepotrzebnie nie wykonywać korekt wystawionych dokumentów, prawidłowo sporządzać je i przekazywać do działów księgowości, przechodzić poprawnie kontrole Urzędu Pracy, ZUS-u, Inspekcji Pracy warto pomyśleć o stałym podnoszeniu swoich kwalifikacji.

Jednym ze sposobów są szkolenia realizowane przez ekspertów i firmy szkoleniowe. Są one dostępne na rynku w formie szkoleń otwartych i zamkniętych dla firm w tym wyznaczonych pracowników, których tematyka prawa pracy interesuje i którzy na co dzień realizują swoje zadania w oparciu o prawo pracy.

Szkolenia Prawo Pracy

Realizowane przez firmę szkoleniową Wektor Wiedzy szkolenia i kursy obejmują tematykę prawa pracy i mają na celu zdobycie oraz usystematyzowanie wielu spornych zagadnień na temat kodeksu pracy oraz jego aktualizacji / nowelizacji.

Prowadzone przez naszych lektorów zajęcia są intensywne, gdzie część praktyczna jest ściśle połączona z zadaniami praktycznymi.

Szkolenia z prawa pracy są przeprowadzane przez praktyków, specjalistów w branży prawa pracy oraz pracowników naukowych wyższych uczelni, którzy również są praktykami. Dzięki praktycznym przykładom i wykwalifikowanym wykładowcom uda ci się zdobyć wybitną znajomość w dziedzinie prawa pracy.

Czego się dowiesz na szkoleniach z prawa pracy?

  • Podstawowe prawa i obowiązki pracownika oraz pracodawcy,

  • Jak powinno wyglądać przyjęcie pracownika do firmy,

  • W jaki sposób powinno się prowadzić akta osobowe i gdzie powinny być przechowywane,

  • W jaki sposób sporządzać umowy o pracę i na jakie elementy szczególnie zwracać uwagę,

  • urlopy pracownicze i inne zwolnienia od pracy,

  • wyjazdy służbowe oraz sposoby ich rozliczania w stosunku do obowiązujących przepisów i instrukcji wewnętrznych,

  • kontrola i dyscyplinowanie pracowników – nieobecności w pracy,

  • ile powinien wynosić czas pracy pracowników z uwzględnieniem przerw.
    Przedstawimy również najczęściej popełniane błędy oraz jak ich nie popełniać.

Dla kogo są nasze szkolenia z prawa pracy?

Nasza oferta zawiera szkolenia z prawa pracy, zamknięte dla firm jak i specjalistów kadr, działów HR, osób które zamierzają stale podnosić swoje kwalifikacje. W przypadku szkoleń otwartych musisz dostosować się do naszych terminów, które znajdziesz na stronie, natomiast szkolenia zamknięte organizujemy w wygodny dla ciebie i twojej firmy czasie. Lista szkoleń znajduje się na naszej stronie natomiast jeżeli interesuje Was tematyka szkoleń zamkniętych z prawa pracy znajdziecie ją w naszych usługach.

Jeżeli jesteś zainteresowany jednym z naszych szkoleń z prawa pracy zapraszamy:

 Szkolenia kadrowe, kursy kadrowo-płacowe, szkolenia z prawa pracy.

Skip to content