Kursy Kadry i Płace Gdańsk

Dofinansowania na kursy 
 SPRAWDŹ!

5/5

Sprawdź ofertę naszych kursów kadrowo-płacowych w Gdańsku dla kadrowych  jakie przygotowała nasza firma szkoleniowa Wektor Wiedzy. Kursy kadrowe otwarte dostępne są online i stacjonarnie.

Aktualne kursy Kadry i Płace w Gdańsku:

Jeśli wyżej nie widzisz kursów, oznacza to że aktualnie w Gdańsku ich nie planujemy.
Zapoznaj się poniżej z naszymi kursami ONLINE lub w innych miastach.

Kursy Kadrowo-Płacowe blisko Gdańska:

  Wybierz inne województwo z mapy.

  DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

  Sprawdź również nasze kursy Kadry i Płace online:

  Od 2011 roku zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji

  Opinie

  o nas!

  Szkolenie z podatków jest realizowane na bardzo wysokim poziomie. Wszystko bardzo sprawnie zorganizowane a dostarczone materiały po szkoleniu rzeczywiście są bardzo pomocne i przydatne do wykorzystania dla innych pracowników w firmie. Polecam.

  Robert Śmiechowski

  Klient, przedsiebiorca

  -Kursy kadry i płace dla średniozaawansowanych  Gdańsku

  Oferta szkolenia kadrowo-płacowego naszej instytucji przedstawia zakres tematyki związanej z szeroko rozumianym twardym HR-em. Każdy uczestnik wybierając nasze szkolenia ma możliwość przystąpienia do omówienia zagadnień kadrowo-płacowych funkcjonujących w Polsce. Uczestnicząc w oferowanym szkoleniu zyskasz cenną wiedzę oraz gruntowne wskazówki w ramach dwóch modułów kursu.

  Rozpoczęciem są kadry dla średniozaawansowanych – moduł ten wprowadza zaawansowane terminologie związane z najnowszymi zmianami jakie zostały wprowadzone od 2022 roku. Istotną kwestią będzie omówienie jak w prawidłowy sposób archiwizować oraz dokumentować akta osobowe związane z zatrudnieniem oraz ustaniem stosunku pracy, ewidencjonowanie urlopów, badań lekarskich oraz okresowych zasad BHP. Kolejny moduł to płace dla średniozaawansowanych – szkolenie będzie miało na celu omówienie najbardziej istotnych zagadnień jakie pojawiają się w polskich przepisach prawnych dotyczących naliczania świadczeń pieniężnych oraz naliczania list płac pracowników z uwzględnieniem czasu pracy. Cały zakres programu omawiany jest pod kątem prowadzących z wieloletnim stażem pracy w zakresie kadr i płac.

  Kto jest adresatem szkoleń kadrowo-płacowych w Gdańsku

  Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom przedstawiamy ofertę szkolenia kadry i płace z którego skorzystać mogą wszyscy, którzy chcą w praktyczny sposób zaktualizować najnowsze zmiany wprowadzone w dziedzinie prawa pracy od 2022 roku. Dlatego też czynny udział w naszych szkoleniach mogą brać:

  • specjaliści ds. kadr i płac;
  • pracownicy obsługi płacowej; 
  • pracownicy ds. wynagrodzeń; 
  • osoby, które dopiero zaczynają przygodę z kadrami i płacami i chcą rozwinąć swoje umiejętności;
  • początkujący lub zaawansowani kierownicy działów kadrowych
  • pracownicy oraz właściciele biur rachunkowych; 
  • osoby zarządzające firmami lub właściciele jednoosobowych działalności gospodarczych;
  • pracownicy jednostek sektora publicznego – mający styczność z dokumentacją kadrową oraz naliczaniem płac.

  Jeśli spośród wymienionych osób jesteś Ty – to szkolenie kadrowo-płacowe przeznaczone jest właśnie dla Ciebie. Ale jeśli nie widzisz się tutaj – nie przejmuj się, masz styczność z szeroko rozumianym twardym HR-em? Odezwij się do nas! Na pewno znajdziemy coś dla Ciebie!