Kursy Kadry i Płace Chojnice

Dofinansowania na kursy 
 SPRAWDŹ!

5/5

Sprawdź ofertę naszych kursów kadrowo-płacowych w Chojnicach dla kadrowych  jakie przygotowała nasza firma szkoleniowa Wektor Wiedzy. Kursy kadrowe otwarte dostępne są online i stacjonarnie.

Aktualne kursy Kadry i Płace w Chojnicach:

Jeśli wyżej nie widzisz kursów, oznacza to że aktualnie w Chojnicach ich nie planujemy.
Zapoznaj się poniżej z naszymi kursami ONLINE lub w innych miastach.

Kursy Kadrowo-Płacowe blisko Chojnic:

  Wybierz inne województwo z mapy.

  DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

  Sprawdź również nasze kursy Kadry i Płace online:

  Od 2011 roku zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji

  Opinie

  o nas!

  Szkolenie z podatków jest realizowane na bardzo wysokim poziomie. Wszystko bardzo sprawnie zorganizowane a dostarczone materiały po szkoleniu rzeczywiście są bardzo pomocne i przydatne do wykorzystania dla innych pracowników w firmie. Polecam.

  Robert Śmiechowski

  Klient, przedsiebiorca

  Szkolenie kadry i płace dla średniozaawansowanych w Chojnicach

  Kwestia spraw kadrowo-płacowych stanowi dla osób obracających się w środowisku prawa kadrowego bardzo ważny punkt pracy. Ciągłe doskonalenie prowadzi do lepszych efektów. Dlatego też przedstawiamy szkolenia z zakresu kadr i płac, dzięki którym każdy uczestnik zaktualizuje wiedzę, uporządkuje ją oraz usystematyzuje o nowe aspekty polskiego prawa pracy. Szkolenie jakie oferujemy dzieli się na dwa moduły: 

  • Moduł kadry dla średniozaawansowanyc
  • Moduł płace dla średniozaawansowanych

  Szkolenie odbywa się w przeciągu 10 dni rozłożonych w dogodnym dla Was czasie i liczy 60 godzin zegarowych, a odbywają się w godzinach od 9:00 do 15:00. Program szkoleń kadrowo-płacowych zawiera najbardziej istotne zagadnienia związane z prowadzeniem oraz archiwizowaniem dokumentacji związanej z zatrudnieniem oraz ustaniem stosunku pracy, urlopów, badaniami okresowymi czy też BHP, jakie powinien odbyć pracownik, jak i również z prawidłowym wyliczaniem świadczeń pieniężnych oraz naliczaniem list płac z uwzględnieniem ewidencjonowania czasu pracy pracownika. Praktyczne przykłady przedstawione przez fachowych ekspertów w zakresie kadr i płac są poparte przez najnowsze rozporządzenia, akty prawne oraz przepisy. Uczestnik szkolenia zapozna się również z tematyką zmian od 2022 r. nowo wprowadzonego Polskiego Ładu.

  Kto jest adresatem kursów Kadry i Płace w Chojnicach?

  Nasze szkolenia dedykowane są wszystkim osobom, które dopiero co zaczynają przygodę z kadrami i płacami, ale także dla osób które pomimo dużych zasobów wiedzy, chcą ją zaktualizować oraz uporządkować. Szkolenie kadrowe przeznaczone jest dla specjalistów ds. kadr i płac, pracowników obsługi płacowej czy też specjalistów ds. wynagrodzeń oraz ds. kadr, pracowników oraz właścicieli biur rachunkowych, prezesów spółek czy też właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych, którzy na własny rachunek prowadzą sprawy związane z kadrami i płacami. -Jakie korzyści zyskujesz odbywając szkolenie kadry i płace w Wektorze