Kursy Kadry i Płace Kielce

Dofinansowania na kursy 
 SPRAWDŹ!

5/5

Sprawdź ofertę naszych kursów kadrowo-płacowych w Kielcach dla kadrowych  jakie przygotowała nasza firma szkoleniowa Wektor Wiedzy. Kursy kadrowe otwarte dostępne są online i stacjonarnie.

Aktualne kursy Kadry i Płace w Kielcach:

Jeśli wyżej nie widzisz kursów, oznacza to że aktualnie w Kielcach ich nie planujemy.
Zapoznaj się poniżej z naszymi kursami ONLINE lub w innych miastach.

Kursy Kadrowo-Płacowe blisko Kielc:

  Wybierz inne województwo z mapy.

  DS KP LU LB MZ MA OP PK PD PM WN WP ZP LD SL SK

  Sprawdź również nasze kursy Kadry i Płace online:

  Od 2011 roku zaufało nam ponad 15 000 firm i instytucji

  Opinie

  o nas!

  Szkolenie z podatków jest realizowane na bardzo wysokim poziomie. Wszystko bardzo sprawnie zorganizowane a dostarczone materiały po szkoleniu rzeczywiście są bardzo pomocne i przydatne do wykorzystania dla innych pracowników w firmie. Polecam.

  Robert Śmiechowski

  Klient, przedsiebiorca

  Kurs kadry i płace w Kielcach 

  Jesteś kadrową, kadrowym? Tematy związane z prawem pracy,  wynagrodzeniami to Twoja codzienna prac Potrzebujesz wsparcia w odpowiedzialnych zadaniach jakie wykonujesz? Jeśli tak, to dobrze trafiłaś, trafiłeś. Zapraszamy Ciebie do uczestnictwa w kursie kadry i płace w Kielcach. 

  Dla kogo jest przygotowany kurs kadry i płace w Kielcach?

  Kurs kadry i płace w Kielcach jest przygotowany z myślą o osobach zajmujących się tematyką prawa pracy, czasu pracy, wynagrodzeń w codziennej pracy zawodowej. Do udziału w kursie zapraszamy osoby z województwa świętokrzyskiego. Kurs będzie realizowany w Kielcach. 

  Celem kursu jest wsparcie osób wykonujących odpowiedzialną pracę związaną z prowadzeniem spraw kadrowo-płacowych w firmach. Oferta Kursu kadry – płace jest kierowana do pracowników działów kadr w firmach, a także do osób pracujących w biurach rachunkowych. 

  Udział w kursie pozwoli Ci na poznanie nowych regulacji prawnych dotyczących prawa pracy i wynagrodzeń. Pomoże Ci zrozumieć jak stosować przepisy regulujące te kwestie  w praktyce. Tematyka kursu kadrowo-płacowego jest tak ułożona aby każdy uczestnik mógł zapoznać się z tematami prawa pracy, wynagrodzeń, świadczeń, czasu pracy całościowo. Wiedza teoretyczna, interpretacje i przykłady stosowania przepisów w praktyce, pozwolą uczestnikom kursu na uzyskanie pełnego obrazu stosowania przepisów kadrowo-płacowych w codziennej pracy zawodowej. 

  Co zyskasz poprzez udział w kursie kadry i płace?

  Po ukończeniu kursu Kadry i płace w Kielcach będziesz przygotowany do samodzielnego stosowania przepisów prawnych. Planowanie i rozliczanie czasu pracy, naliczaniem wynagrodzeń będzie dla Ciebie łatwe, a poziom wykonywanej przez Ciebie pracy będzie profesjonalny. Będziesz świadomie korzystał ze swoich kompetencji w procesie zatrudniania pracowników. 

  Chcesz podnieść poziom wykonywanej pracy i zyskać nowe kompetencje?

  Zapisz się już dziś na udział w kursie kadry i płace w Kielcach.